משפטים שגברים לא מספיק אמיצים לומר לכן

תמיד נוהגים לומר שנשים הן חידה. ומה לגבי הגברים? קיבצנו עבורכן מספר משפטים שלעולם לא תשמעו מגברים למרות שהם היו מתים לומר לכן אותם:

 

1. "אני אוהב נשים עם בטחון עצמי"

גברים תופסים את הנשים שלהן כפי שהם תופסים את עצמם. זאת הסיבה שהגבר שלך יעדיף אותך כריזמטית ולא דוגמנית על עם בעיות של בטחון עצמי נמוך. קשה להאמין, אבל בטחון עצמי מושך גברים הרבה יותר מהמראה.

 

2. "חשוב לי איך את נראית"

את הגבר שלך לא מעניין אם את לבושה לפי צו אופנה שלך. כל אחד מהם רוצה לראות את האישה שהוא אוהב בדמות של "חכמה וסקסית", כאשר הבגדים שלה גם אלגנטיים וגם מושכים, אבל ללא וולגריות.

 

3. "אני לא יודע לעשות את זה"

"להיות גבר" בעיני אישה זה מאד חשוב. זאת הסיבה שהוא מסכים לעשות בשבילך כל דבר בבית, גם אם הוא לא בטוח בהצלחה שלו. חשוב לו להיראות חזק וחכם בפנייך, גם אם אין לו שום מושג איך לתקן את מייבש השיער שלך.

 

4. "אני מרגיש אבוד, כשאת שואלת שאלות מכשילות"

נשים אוהבות לשאול שאלות בסגנון "אני השמנתי?" תוך עשיית פרצוף עצוב אבל גם עם קריצה. אי אפשר לתאר כמה שהגברים שונאים את השאלות האלה. גם אם השמלה לא מחמיאה, הגבר שלך ישים לב, אבל עדיין יגיב במחמאה כי הוא חושב שהיא מבקשת אחת כזאת.

 

5. "אני לא יכול להרשות את זה לעצמי"

גברים תמיד מתחרים, זה לא סוד. כאשר הם שותים בבר, הם משווים את עצמם לחברים שלהם ושונאים להכשל. גבר פשוט לא יכול להגיד לאישה שהוא לא יכול להרשות לעצמו משהו.

 

6. "אני מקנא"

גברים לא מבטאים את הרגשות שלהם בצורה פתוחה, וכאשר מישהו מהם רואה שבן הזוג שלהם מפלרטטת עם בחור אחר, הוא לא יפגין שום רגש. אבל תאמינו או לא, בתוכם מבעבעת לבה רגשית!

 

7. "אחותך / חברה שלך מוצאת חן בעיני"

זה כלל מאד פשוט. אם אתה חושב שחברתך או אחותך מהממת, גם הגבר שלך חושב כך. אם היא תמצא חן בעיניו, הוא יחשוב עליה, אבל לעולם לא יגיד את זה בקול, כמובן. זה מטומטם לחשוב שהאהבה שלו תהפוך אותו לעיוור כלפי נשים אחרות.

 

8. "גם אני בוחן אותך"

בנות, אם גבר מזמין אתכן למסעדה, אל תמהרו לקנות שמלת כלה. פלירטוט קל, בדיחות וחיוכים הם רק סימן שהוא מעוניין בך, לא שהוא שלך לנצח.

 

9. "תחמיאי לי"

מקובל לחשוב שמי שזקוקה למחמאות היא בעיקר את, אבל הגבר שלך אוהב לקבל כאלו לא פחות. הוא זקוק למילות חיבה וחום בדיוק כמוך ודברים קטנים כאלה יכולים לשנות כל דבר. הגבר שלך ירצה לדעת שלא לחינם הוא בזבז זמן בבחירת הבגד הנכון לפני שבא לפגוש אותך.

 

10. "אני אוהב דברים של בנות"

כן, זה נכון, אפילו ציפורניים ועור רך מעידים על כך שגבר מטפח את עצמו. גברים גם אוהבים לצפות בתכנים של נשים בטלויזיה כדי להירגע. הם פשוט מחביאים את זה היטב כי "מה אני בחורה?"

 

11. "אני מפחד"

גברים לא אמורים לדבר על הפחדים שלהם, נכון? אבל לכל אחד יש פוביות, אין מה לעשות. הגבר שלך לא יספר לך שהוא מפחד מחושך או עכבישים ולא יראה את החולשות שלו. אבל תהיי מוכנה למחוץ ג'וק עם נעל הבית, בזמן שהוא מתחבא.

 

12. "אני לא מתרגש מסרטים"

בסצנה הכי מרגשת בסרט רומנטי, כאשר כל אישה יושבת עם דמעות בעיניים, גם הגבר מתרגש. אבל לרוב הם יצחק בעודו מנסה להסתיר במבוכה את הדמעה שיצאה לו .

Published by MISHTI.CO.IL - August 26th, 2:19pm - 2020-08-26T14:19:38+03:00