"פשוט תאכל אותו" 🔞

על פי מחקר שנערך ב- State University of New York נמצא שהורמונים המופרשים בעת גירוי אוראלי של אברי המין הנשיים, DHEA ואוקסיטוצין, מסוגלים לרפא ואף למנוע סוגי סרטן. 

DHEA הינו הורמון המופרש מבלוטת האדרנל במח, ומוביל, בין השאר, ליצירת הורמוני מין זכריים ונשיים. הוא מסייע גם בטיפול בדיכאון, השמנת יתר ואוסטאופרוזיס, תוכלו למצוא את המחקר הרלוונטי כאן.
אוקסיטוצין מיוצר בהיפותלמוס ומופרש מבלוטת יתרת המח. יש לו תפקיד חשוב ביותר בעת לידה, התאהבות ואף בפוריות הגברית. תפקידו של האוקסיטוצין במלחמה בסרטן השד כבר נחקר רבות בעבר.

המנגנון בו פועלים הורמונים אלו נחקר כבר שנים רבות. בשנת 2009, למשל, פורסם מחקר שהוכיח את תפקידו של ההורמון DHEA כמגן מפני סרטן. נמצא שההורמון מעכב התפתחות ואף גורם למות תאים המודבקים בנגיף הפפילומה (HPV). אם בא לכם לקרוא את המחקר, הנה הקישור.

כמויות הורמון ה-DHEA פוחתות בגוף בסביבות גיל 30, ועד גיל 40 הן יורדות באופן משמעותי. העלאת כמות ההורמון באופן מלאכותי נמצאה כמובילה לחיזוק המערכת החיסונית, מנגנון נוסף להגנה מפני סרטן ומחלות זיהומיות. הוא מסייע גם בהגנה מפני מחלות הקשורות בכלי דם ע"י סיוע בפירוק שומנים וכולסטרול.
רוצים לקרוא את המחקר?

לא מוצאת כרגע את הפרטנר המתאים? שיטת "עשי זאת בעצמך" תופסת גם כאן. עשי זאת במרץ ובמסירות - את נלחמת בסרטן בכל הכח! ולא רק בסרטן, אנחנו פה כדי להזכיר לך שלאוקסיטצין ולאנדורפינים אחרים המופרשים בעת רגע השיא יש אפקט מרגיע ומשחרר והם מסייעים בהפחתת לחץ (stress) ובשיפור איכות החיים.

אז בפעם הבאה תזכרו שניכם שכאשר גבר מענג אישה זה לא רק לשם תענוג- אתם באופן אקטיבי נלחמים בסרטן ומשפרים את איכות החיים שלכם. אתם גם שורפים קלוריות, אבל זה לכתבה אחרת...

 

שיהיה בתאבון! 😋

בתאבון

Published by MISHTI.CO.IL - March 27th, 5:58pm - 2017-03-27T17:58:02+03:00