לפי המזל שלו- זו האישה שהוא יתאהב בה

אם את אישה מהסוג הנכון - אבוד לו. תכונות המזל שלו מכוונות אותו לסוג מסויים של נשים אליהן הוא נמשך ללא יכולת להתנגד. רוצה לדעת אם זו את?

מזל טלה (21 במרץ - 19 באפריל):
גבר בן מזל טלה נמס מול אישה חזקה ועצמאית. הוא אוהב לשמוע אותה מביעה את דעתה ולראות אותה כובשת כל יעד. הצלחה ומסוגלות הן סם אהבה משכר לבני מזל טלה.

מזל

 

מזל שור (20 באפריל - 20 במאי):
אישה תומכת, נשית ומענגת בקלות תמשוך את תשומת ליבו של בן מזל שור. אם היא תצליח "להציק" לו קצת ועדיין להיות 100% אישה הוא יהיה כרוך אחריה לחלוטין.
מזל

 

מזל תאומים (21 במאי - 20 ביוני):
בן מזל תאומים יתאהב ללא גבול באישה מאד אינטיליגנטית, יצירתית ובעלת חוש הומור. מרגע שהתאהב, וכל עוד האישה תמשיך להפתיע ולרתק אותו, הוא לא יוכל לעמוד בפניה. 

תאומים

 

מזל סרטן (21 ביוני - 22 ביולי):
תמימות ומסירות כובשות את בן מזל סרטן בקלות. אישה שהיא קצת "ציפור פצועה" וזקוקה לעזרה ולהגנה תגרום לו להתחייב לה לנצח. 

מזל

 

מזל אריה (23 ביולי - 22 באוגוסט):
בני מזל אריה נמשכים לנשים חופשיות ומשוחררות. האישה שבן מזל אריה יתאהב בה היא אישה מלאת בטחון עצמי, מטופחת ומתוקתקת בכל עת, אבל לא מספיק שתהיה יפה ומושכת. היא צריכה להיות גם חכמה, מצחיקה ורבת הישגים. 

אריה

 

מזל בתולה (23 באוגוסט - 22 בספטמבר):
"הבת של השכנים" היא בדיוק הטיפוס של בן מזל בתולה - יפה אך מעט מסוגרת, מאד אינטיליגנטית, שקולה, הגיונית, וסבלנית לכל שגיונותיו. היא לא תהיה מידי רגשנית ולא טיפוס של מחוות אהבה מוחצנות - כאלו שבן מזל בתולה ממש סולד מהן. 
בתולה

 

מזל מאזניים (23 בספטמבר - 22 באוקטובר):
בני מזל מאזניים מאמינים במערכות יחסים מושלמות, האתגר הגדול בשבילם הוא למצוא את האחת שנועדה להם, איתה הם מתחברים ריגשית ואינטלקטואלית. כשימצאו את בת הזוג המושלמת, יעשו הכל כדי שמערכת היחסים תפרח. אישה יפה, בטוחה בעצמה, מצחיקה, תומכת, מסורה ואינטיליגנטית יכולה לגרום לבן מזל מאזניים להתאהב עד מעל לראש. 

מאזניים

 

מזל עקרב (23 באוקטובר - 21 בנובמבר):
בן מזל עקרב רוצה להיות הכי טוב, ושיהיה לו את הכי טוב. לכן מובן מדוע הוא מחפש את הכי טובה. האישה שבן מזל עקרב יבחר תהיה חכמה, סקסית, הרפתקנית, אתלטית, עצמאית ומלאת תשוקה. 

akrav

מזל קשת  (22 בנובמבר - 21 בדצמבר):
אישה מאתגרת, מעוררת ואנרגטית תחזיק את בן מזל קשת בענין תמידי, מאותגר וסקרן. אישה שתגרה אותו מחשבתית ותדהים אותו כל הזמן תזכה באהבה תמידית מהקשת. 

מזל

 

מזל גדי (22 בדצמבר - 19 בינואר):
זה לא פשוט לבני מזל גדי לשחרר ולהתאהב עד הסוף. האישה שתוכל לסחוף אחריה בן מזל גדי תהיה בטוחה בעצמה אבל לא אגרסיבית מידי, סקסית אבל לא זנותית, אוהבת אבל לא תלותית - אישה עם קריירה משלה, תחביבים, תחומי ענין וחלומות.

מזל

 

מזל דלי (20 בינואר - 18 בפברואר):
באישה שתכבוש את ליבו של בן מזל גדי אין גרם אחד של תלותיות והיא צועדת לקולו של תוף פנימי משלה. לא אכפת לה מה חושבים עליה, היא תלך אחרי ליבה ולפי דעותיה - וזה בדיוק למה בן מזל דלי יאהב אותה כל כך. 

מזל

 

מזל דגים (19 בפברואר - 20 במרץ):
בני מזל דגים כל הזמן אוהבים במידה מסוימת, אבל האישה שתביא אותם להתאהבות מטורפת תהיה אישה עדינה, נדיבה, אוהבת ופתוחה - אמא אדמה, מלאה חמלה לבני אדם ולכל החיות. היא גם תאהב אמנות, כמוהו.

מזל

 

Published by MISHTI.CO.IL - August 17th, 4:57pm - 2020-08-17T16:57:02+03:00