הצעות נישואין שאי אפשר לסרב להן

אירוסין

אמנם את חושבת שראית כבר הכל, אבל יש רעיונות שיגרמו לך להגיד "כן, כן, ושוב כן"

כשמגיע הרגע לשאול את השאלה החשובה בחייו של גבר, כדאי לעשות את הכל כדי לוודא שהתשובה אליה תהיה חיובית. במצבים בהם אנחנו לחוצים או לא בטוחים, היצירתיות נוטה להיפגם. אז אם את מכירה מישהו שמחפש את האווירה הנכונה או המתנה המושלמת, אספנו לכן 11 רעיונות שיגרמו לכל אחת להסכים להיכנס תחת חופה וקידושין.

1. צער בעלי חיים:

אם יש בעל חיים שמעורב במערכת היחסים ומספיק סומכים עליו שיעשה את העבודה, אין שום סיבה לא להשתמש בו. מחתול שנושא שלט או כלב שמחזיק טבעת- אי אפשר להגיד "לא" לחיה שאתם כל כך אוהבים.

 

2. מגנטים זוהרים:

הבית הוא המקום בו אנחנו מרגישות הכי בנוח. מגנטים למקרר או מדבקות זוהרות שנושאות את הכיתוב "התינשאי לי?" יכולות להפוך את ההצעה למפתיעה דווקא במקום בו הכי פחות ציפינו לה.

 

3. תחתית של ספל:

אחרי תקופה של מגורים משותפים, לכל אחד כבר יש את הרוטינה שלו בבוקר. אם יש ספל ספציפי בו את שותה את הקפה שלך, התחתית שלו היא מיקום מושלם לכתיבת ההצעה. אחרי שמסיימים את כוס הקפה פתאום מגיעה ההצעה המושלמת. אם בוקר זה לא בדיוק הזמן שלכם, אז תמיד אפשר להכין תחתיות מיוחדות לכוס יין או לקשט את תחתית כוס הבירה כך שלפתע נגלית לעין הצעה מקורית ומיוחדת.

 

4. עיתון:

אם יש לכם בילוי משותף של קריאה בעיתון, יתכן שזה המיקום המושלם. את העיתון אנחנו לרוב קוראות בבית במין אווירת שבת רגועה שמשרה עלינו שלווה. מדור הדרושים, הגדרה בתשחץ או הדבקת ההצעה על אחד העמודים- כל אלה מיקומים מושלמים ומפתיעים שיתפסו אותך הכי לא מוכנה שאפשר.

 

5. אירועים לאומיים:

אם אתם באמת רוצים ליצור אווירה חגיגית, כדאי להשתמש כבר בתקציב המדינה. ערב הסילבסטר או יום העצמאות הם מועדים בהם גם ככה האווירה ברחובות שמחה ומלאה זיקוקים, אז למה לא לנצל את התפאורה הזאת כבר לטובתך. רק צריך לדעת לשלוף את הטבעת ברגע הנכון, וכל השאר כבר שם.

 

6. חפשי את המטמון:

אם מזג האוויר מאפשר, אופציה מעולה היא הטמנת רמזים וטיול בחיק הטבע שבתומו ממתינה ההצעה. בסופו של דבר הטבע יצר לנו תפאורה מושלמת כמעט לכל אירוע וכך גם ניתן לבחור את המיקום המיוחד בו תתרחש ההצעה. אם במקרה יש איזושהי פסגת הר או שמורת טבע בעלת משמעות סנטימנטלית לזוגיות שלכם, מה טוב.

 

7. קו סיום:

אתגר פיזי תמיד מקרב בין בני זוג. אם יש מטרה משותפת כמו סיום ריצה מרתונית (לא מרתון מלא, אל תדאגי) או כל אתגר גופני שבני הזוג לוקחים על עצמם יחד, אז קו הסיום של אותו היעד הוא הזדמנות מצוינת להצעה. ברגע הזה, בו הגוף מפריש הורמונים מעוררים שעושים נעים בגוף, הזוגיות שלכם מרגישה חזקה וכאילו שום דבר לא יכול עליכם. אווירה מושלמת, כבר אמרנו?

 

8. לנצל אמן:

זוכרת את ציירי הקריקטורות האלה בטיילת שתמיד הוציאו אותך שמנה בכל ציור? אז מסתבר שאפשר להשתמש בהם בצורה יעילה יותר. תיאום מראש עם אמן שכאילו נתקלתם בו במקרה יכול לסדר הצעה מפתיעה ומרגשת במיוחד שתשאיר לכם מזכרת על הקיר לכל החיים. רק צריך לבקש ממנו שיצייר את הטבעת במקום הנכון או ירשום את המסר מעל התמונה המשותפת שלכם וההצעה שלכם מושלמת במינימום מאמץ.

 

9. להגיע לאישה דרך הקיבה:

יש פיצה שאתם תמיד מזמינים? חטיף שמכורים אליו? כיתוב על גבי אריזת מזון הוא מאוד נפוץ ולרוב החברות האלו שמחות לשתף פעולה עם כאלה רעיונות מגניבים. זה דורש תכנון מקדים ועבודה מול כמה גורמים, אך בסוף הגבר יוכל להבטיח שאשתו לעתיד תהיה גם שבעה וגם מרוצה מבן הזוג המשקיען שלה.

 

10. נוסטלגיה אישית:

אם בבית או בחיק הטבע, הרעיון הכי אישי שאפשר הוא ליצור לזוגיות מעין "חיים שכאלה". תליית תמונות ברחבי הבית עם רגעים של שניכם או פריטים בעלי משמעות רגשית שיקשטו את הסביבה, יכולים לנתק אתכם מהמציאות לכמה רגעים וליצור עומק שיחמם את הלב. מבטו נוסטלגי על כל הרגעים שלכם יזכיר מאיפה באתם ויתן ביטחון במקום אליו הזוגיות שלכם עתידה ללכת.

 

11. חיים בסרט:

לכל בחורה יש את הסרט בנות שהיא הכי אוהבת. שחזור של הצעת נישואין או סצנה רומנטית מאותו הסרט יכולה אמנם לרמוז מראש לאן זה הולך, אבל להשאיר לך טעם של עוד מבן הזוג. אין דבר אישי ומרגש יותר מתחושה שבן הזוג יצר לך תפאורה של סרט שבו את הכוכבת הראשית, שכל מה שעליה לעשות הוא לומר "כן".

 

עני על 8 שאלות פשוטות וגלי מתי תתחתני

המשיכי עם פייסבוק