חמשת הטעויות ש(גם) את עושה במיטה

יחסי מין יכולים להיות מאוד מהנים, אבל יש דברים שאת חייבת לשנות

סקס...זה יכול להיות הכי פשוט וכייפי בעולם וזה יכול להיות נושא מורכב ורגשי. אז נכון, הקשר נהדר,כייף לכם יחד אבל משהו שם, בין הסדינים, פשוט לא, איך נאמר, זורם. משהו תקוע שם ואת לא יודעת מה. הוא לא אומר לך כלום אבל את מרגישה שיכול להיות הרבה יותר טוב. את שומעת מחברות כמה הסקס שלהם נפלא וכמה הכל זיקוקי דינור ורעידות אדמה אבל אצלך את יודעת בפנים שלא הכל תלוי בו. את רוצה ומתביישת להגיד ושניכם מתוסכלים, לא חבל?

אז, מה הטעויות שאולי את עושה במיטה? הנה רשימה של חמישה דברים מרכזיים שנשים היו רוצות לשנות בהתנהגות המינית שלהן:

תרגעי, את לא נערת גומי סינית!
נערת גומי

מנסה להחליף תנוחות כל כמה דקות, לכרוך את הרגליים שלך בזוויות נגד חוקי הטבע ומכריחה את הפרטנר לבצע דברים בניגוד לחוקי האנטומיה? קודם כל, תרגעי. אין צורך לבצע "פעלולים" מיוחדים על מנת להנות. קחי את זה בכייף, פשוט תהיי שם ותהני מהרגע. הוא יודה לך על זה ולא ייכנס לחרדת ביצוע אתלטית כל פעם שתרמזי לו שבא לך…

העצה שלנו: הקאמה סוטרה הוא הוא לא יותר מקומיקס הודי מדליק. תנוחי!

 

מה זה חשוב איך את נראית כרגע?!
יחסי מין

נכנסתם כבר למיטה? כל המחיצות הוסרו ואתם עסוקים באקרובטיקה? טוב לך? אז תפסיקי לחשוב על איך את נראית בכל רגע. מה זה חשוב איך נראים הפנים שלך כשאת מגיעה לשיא או בתנוחה כזו או אחרת. מילה שלנו, הוא לא נראה יותר טוב ממך באותם רגעים...תתרכזי בהנאה שלך במקום בתדמית שלך, זה יעשה לך רק טוב.

העצה שלנו: שחררי, פשוט שחררי, את נראית נפלא וסקסית

 

תקשיבי לו, אולי זה חשוב
תקשיבי לו

אחד המפתחות למיניות בריאה הוא תקשורת. לא חשוב רק לדבר במהלך היום מי יוציא את הילדים מהגן או איך הייתה המסעדה האחרונה שאכלתם בה, מיניות טובה בנויה על תקשורת פתוחה. אם הוא אומר לך מה הוא אוהב ואיך הוא אוהב את זה - תקשיבי לו! אם הוא משתף אותך במה עושה לו את זה, את צריכה להיות זאת שמודעת למה מדליק אותו ולנסות לענג אותו.

העצה שלנו: תפתחי במיטה גם  את האוזניים. זה יעשה לכם רק טוב.

 

גבר הוא לא קורא מחשבות, תגידי בדיוק מה את רוצה
מה את רוצה

אם בסעיף הקודם נדרשת להקשיב בסעיף הזה את נדרשת לדבר. לא, אנחנו לא מתכוונים לשוחח בזמן שאת כולך משולהבת מעליו על המדיניות הכלכלית של האיחוד האירופי אלא על מה עושה לך טוב, איזה סוג מגע מענג אותך, איך את רוצה שהוא יתנהג. אין במיטה מקום לבושה ואין שום הוכחה מדעית שגברים ניחנו ביכולות טלפתיות.

העצה שלנו: את רוצה משהו? תבקשי! משהו לא נעים לך? תגידי!

 

לא, הוא לא רוצה (או יכול) להגיד לך "על מה הוא חושב עכשיו"
אחרי

נגמרה החגיגה? אתם שוכבים מיוזעים, עייפים אך מרוצים? זה הזמן הכי פחות טוב לשאול אותו בקול מתפנק "על מה אתה חושב עכשיו"? אם יש משהו שהוא לא עושה כרגע זה לחשוב! זרימת הדם שלו כרגע מתועלת למקומות אחרים מהמוח והמחשבה היחידה שתוציאי ממנו באותו רגע היא "אוי,לא. מה היא רוצה עכשיו?".

העצה שלנו: תשאירי את החפירות וחיבוטי הנפש לזמנים אחרים.

Published by MISHTI.CO.IL - July 3rd, 12:59pm - 2020-07-03T12:59:57+03:00