לשבור מיתוסים: דברים מפתיעים שגברים נמשכים אליהם

כל היום אנחנו מטפחות את עצמנו, בשעה שהם בכלל נמשכים לפעולות יומיומיות פשוטות

הדעה הרווחת היא שגברים שטחיים ונמשכים לפרטים מסוימים במראה שלנו. לשמחתנו (או לצערנו) לדעה הזאת אין שום אחיזה במציאות ומחקרים רבים בשנים האחרונות מראים שגברים בכלל נמשכים לדברים הרבה יותר קטנים ופשוטים, שכולנו חולקות. אנחנו מאשימות אותם הרבה פעמים בחשיבה רדודה אבל מסתבר שיש דברים עמוקים יותר שגורמים ללבוש שלנו או למראה סקסי להיראות הרבה פחות חשובים.

אספנו לכבודכם את הדברים הכי מפתיעים שגברים נמשכים אליהם, לפי המחקרים שבוצעו על גברים בעשור האחרון:

 

שיער מבולגן

שיער מבולגן
רוב הגברים מעדיפים מראה טבעי או מרושל יחסית של השיער

את יכולה לבלות שעות מול המראה ולבזבז את מיטב כספך על תכשירים. האמת היא שזה לא ממש משנה לרוב הגברים ואפילו רובם מעדיפים מראה טבעי או מרושל יחסית של השיער. אז כנראה שגם לנו וגם להם, המראה הטבעי טוב בהרבה מאשר הסירוק המתוקתק.

מתיחות בוקר

מתיחות
© depositphotos.com  

נכון, גברים אוהבים גם חצאיות מיני ועקבים גבוהים. אבל זאת טעות לחשוב שהם לא אוהבים לראות אותך מתארגנת בדרך למראה הזה. להתמתח בפיג'מה עושה את זה לגברים ואפילו מחקרים מוצאים שזה גורם לגבר לראות באישה צדדים כנים, פתיחות והסרה של מחסומים.

ללא איפור

ללא איפור
רוב הגברים מעדיפים את המראה הטבעי. הם פשוט חושבים באופן אוטומטי שלבחורה עם מייק-אפ יש פגמים רבים מדי שהיא מנסה להסתיר

רוב הגברים מעדיפים את המראה הטבעי וזה נמצא כבר במספר רב מאוד של מחקרים. בניגוד למה שנהוג לחשוב זה לא נובע מהאהבה שלהם לטבעיות. הם פשוט חושבים באופן אוטומטי שלבחורה עם מייק-אפ יש פגמים רבים מדי שהיא מנסה להסתיר ובחורה עם שפתון הרבה פחות נעים לנשק. כאלה הם הגברים- בורים ופרקטיים.

בטן בעלת צורה עגלגלה

בטן
© depositphotos.com

למרות הדעה הרווחת שבטן שטוחה זה ה-דבר, דווקא בטן רכה מעט ובעלת צורה עגולה יפה עושה את העבודה טוב יותר. אחת הנשים הסקסיות בהיסטוריה, מרילין מונרו, אמרה פעם: "אישה ללא בטן זה כמו בית ללא מרפסת". אני אמנם לא אדריכלית, אבל אני לחלוטין מסכימה איתה.

קמטים

קמטים
רוב הגברים מעידים שכמה קווים עדינים על הפנים דווקא מעידים על בחורה עם בגרות, חכמה ונסיון חיים

קמטים בעור באופן כללי מטרידים נשים יותר מאשר גברים. רוב הגברים מעידים שכמה קווים עדינים על הפנים דווקא מעידים על בחורה עם בגרות, חכמה ונסיון חיים. התכונות האלה מאוד נחשקות בעבור גברים שמחפשים זוגיות ובכלל בחורה למצוא איתה מכנה משותף.

תיאבון בריא

תאבון
"בתאבון יפה שלי"

זה נשמע בהתחלה כמו צביעות, אבל נשים שמוטרדות תמידית מהדיאטה שלהן פחות מושכות גברים. להיות בעלת תיאבון בריא ולא להתבייש לאכול שום מאכל מול הגבר גורם לאישה להיתפש כבעלת ביטחון עצמי ולא מושפעת בקלות ממוסכמות חברתיות. אישה שכזו זוכה מיידית בהערכה ואמון מהגבר שלה. הבהרה: ממש לא התכוונו שתלכו בדייט הראשון ל"אכול כפי יכולתך". הכל במידה.

משקפיים

משקפיים
אקססורי שיגרום לך להיראות מושכת וסקסית יותר

בגיל ההתבגרות המשקפיים אולי היוו מטרד, אך בבגרות הן נחשבות לאקססורי שיגרום לך להיראות מושכת וסקסית יותר. למעשה גברים מבחינים בקלות יותר בנשים עם משקפיים מאשר כאלו בלי. כאשר נשאלו הגברים מה כה משך אותם הם טענו שאישה עם משקפיים נחשבת למסתורית ועצמאית יותר.

חלקים לא שזופים בגוף

שיזוף
© depositphotos.com

אנחנו רוצות כמובן להיות מושלמות ולכן אנו לרוב חשות לא בנוח עם איזורים חיוורים בגופנו שלא זכו ליהנות מחום השמש ושיזוף נאה. למרבה ההפתעה, "הבעיה" הזאת כלל לא מטרידה גברים ואפילו רבים העידו כי הקונטרסט בין חלקי העור הבהירים לאלו השזופים נראה להם סקסי במיוחד.

חצאית מקסי

מקסי
חצאית ארוכה ומתבדרת ברוח היא לא פחות סקסית ממיני מפתה

בעיניהם של גברים, חצאית זו שומרת על המיסתורין ומציתה את הדמיון. תסמכי על הגבר שלך- הוא כנראה ראה המון רגליים יפות ושמירה על איזורים לא חשופים רק תגרה אותו יותר.

רגליים יחפות

יחפה
רוב הגברים מעידים כי כפות רגליים יחפות ומטופחות זה דבר סקסי. מאוד סקסי.

יותר מזה, באופן כללי גברים ציינו בעבר שרגליים זה חלק שנשים חושבות שהוא לא מעניין אותם, אך הוא מאוד משפיע על הדרך בה הם שופטים את בת זוגם.

הופתעת מחלק מהנתונים? אל תשמרי את המידע הזה לעצמך- שתפי אותו עם חברותייך

Published by MISHTI.CO.IL - July 3rd, 2:54pm - 2020-07-03T14:54:17+03:00