ככה תתנהלי נכון באתרי היכרויות

הכרויות

כך תעלי את סיכויי ההצלחה שלך באתרי הכרויות (או לפחות תסנני דושבגים ונשואים…)

לחפש זוגיות זאת עבודה. דייט הוא למעשה ראיון שבסופו של דבר כל אחד מהצדדים תוהה אם התקבל למשרת "בן זוג פוטנציאלי". למצוא בן זוג תמיד הייתה משימה קשה, חוץ מאשר במגזרים מסויימים שם "תהליך החיזור" נמשך כמה שעות והאבא קובע לך שזהו "הנבחר" שלא את בחרת…

כיום המנוח "זוגיות" הוא די גמיש, בפרט בעידן הטינדר שמגדיר מושגים כמו "זוגיות ללילה" או "יחסים לסופ"ש". אם את מחפשת זוגיות רצינית שכוללת לא רק מין אלא גם ממש אינטימיות רגשית או אולי חתונה וילדים רחמנא ליצלן, בוודאי בשלב כזה או אחר נרשמת לאתר הכרויות.

גם להכרויות בג'ונגל של הפנויים-פנויות יש חוקים ואם את רוצה להצליח את צריכה לא רק להכיר אותם אלא גם לפעול על פיהם. נכון, זה שתפעלי לפי "החוקים" לא אומר שלא תפלי על "נשואים מבולבלים" או דושבגים עם גישה מחורבנת ורק דבר אחד בראש.

אז מה הם "חוקי הזהב" להתנהלות באתרי הכרויות? במקרה הכנו רשימה:

 

תמונה זה הכל

בואי נפסיק להתייפייף - זה עולם שטחי שמתבסס על רושם ראשוני. אין טעם להתבכיין על זה ואין שום צורך לנסות לשנות את זה. מה כן אפשר לעשות עם זה? להבין שזה מה יש ולהתנהג בהתאם. בגלל זה לתמונת הפרופיל שלך יש חשיבות עצומה! אל תרשי לעצמך לזלזל בתמונה ולהגיד לעצמך "שמי שירצה אותי ירצה בגלל האישיות שלי". באתרי הכרויות אישיות זה לחלשות...בכל אופן בשלב הראשון. רוצה לשדר שאת מחפשת זוגיות רצינית? אל תעלי את תמונת הביקיני מ "תאילנד 2014". גם אל תעלי תמונה מהתיכון  אם את כבר נושקת ל 40...הרי ממילא זה יתגלה. בקיצור, תשקיעי בתמונה מעולה, זאת התחלה טובה.

 

בקשי מחברים לבדוק את הפרופיל שלך

יכול להיות שאת חושבת שכתבת את הכל כמו שצריך ושאת מציגה את עצמך בצורה מושלמת ומושכת אבל זוג עיניים נוספות רק יכולות לעזור. תני לחברים לקרוא את הפרופיל שלך ולהגיד לך מה דעתם, מה שהם יראו את כנראה לא ראית ותקבלי חוות דעת אובייקטיבית ואוהבת לשיפור.

 

הוא נראה לך מעניין? אל תהססי לעשות את הצעד הראשון

ראית מישהו שמעניין אותך? אל תהססי לפנות אליו ראשונה. בעולם ההכרויות אין מקום לביישנות ומשחקי כבוד מטופשים...הוא נראה לך כמו מישהו שהיית רוצה לנסות להכיר? פני אליו.

 

שמרי על האופציות שלך פתוחות

אולי זה נשמע לא הגיוני למישהי שמחפשת זוגיות רצינית, אבל אל תתחייבי בשלבים הראשונים ל"מועמד" אחד. בכל הנוגע לאתרי הכרויות, אל תגבילי את עצמך להתכתבויות עם בחור אחד בלבד, דברי עם בחורים נוספים ושמרי על האופיציות שלך פתוחות כל הזמן. זה בסדר, כן, הוא עושה את אותו הדבר.

 

אל תהססי "לחקור" אותו

לצערנו, אם יש משהו שיש ממנו באופן פרדוקסלי בשפע באתרי הכרויות זה...גברים נשואים. את הנשואים די קל לזהות לפי ההתנהלות שלהם בכל הנוגע לזמני התקשרות ופרטים מזהים. הוא לא יכול לדבר בערב או לא יכול להפגש בסופי שבוע? הממממ….זה אומר חשדני. שאלי אותו בעדינות שאלות, נסי להבין מתי היה הקשר האחרון שלו ומה הוא מחפש. אין שום סיבה שתסתפקי בשאריות של אישה אחרת….

 

רשימת המכולת שלך היא המכשול הגדול שלך בדרך למציאת זוגיות

לכולנו יש "רשימת מכולת" של בן הזוג האידאלי: גבוה, בעל חוש הומור, חטוב ושרירי, מבוסס, חכם וכו'...כל אחת והרשימה שלה. טעות. כל רשימת מכולת מכילה כמה גברים בתוכה והסיכוי למצוא גבר אחד עם כל התכונות האלו היא כמעט אפסית. זרקי את רשימת המכולת שלך לפח, חפשי במקום זה סטנדרטים וזכרי -כמו שאת תצטרכי להתפשר מישהו יצטרך להתפשר בדרך כזו או אחרת גם איתך ורשימת המכולת שלו. תהיי ראלית ופתוחה, זה רק יעזור לך למצוא "אותו".

עני על 8 שאלות קצרות וגלי איזה גבר מגיע לך

המשיכי עם פייסבוק