מה הקפה שאת שותה בבוקר אומר על האישיות שלך?

 

לקום בבוקר לעוד יום עבודה היא משימה לא קלה בכלל, מה שגורם לרבות מאתנו להתחיל את היום עם כוס קפה טוב, כאשר חלק נכבד מהנשים ללא כוס קפה טובה: לא יוכלו להתחיל את היום, או לתפקד.

תרבות הקפה היא תרבות ענפה ומפותחת, כאשר כיום ישנו מגוון עצום של סוגי קפה, החל מקפה איטלקי, אתיופי, קפה ברזילאי ועוד, כאשר מפולי הקפה העשויים מסוגים שונים ואיכויות שונות ניתן ליצור מגוון רב של שילובים שבסופו של דבר מגיעים אל שפתינו הסדוקות שמשוועות לכוס קפה טובה.

אז אם את חייבת לפתוח, או אפילו לסגור את היום שלך עם כוס קפה - כדאי שתדעי מה סוג הקפה שאת אוהבת אומר על אישיותך.

 

קפה שחור

אישה ששותה קפה שחור היא אישה שיודעת מה היא רוצה, וזה בעיקר להתעורר! הקפה השחור נחשב קפה 'הארד קור' שמתאים לנשים יציבות, מחושבות וכאלה שמעוניינות להצליח. מי ששותה קפה שחור היא אישה של עשייה, של עבודה, וכזאת שתמיד חושבת על המהלך הבא שלה. אשת הקפה השחור מזמינה קפה 'בוץ' (כינוי לקפה שחור) מבושל בפינג'ן עם כפית אחת שטוחה של סוכר.

t4.jpg©littlethings

 

קפה נטול קפאין עם חלב סויה

נשים שאוהבות את הצ'אי לאטה, קפה נטול קפאין, קפה קון פאנה ושלל סוגי קפה שנחשבים יוצאי דופן, הן נשים שאוהבות להיות בשליטה. נשים אלה יודעות מה הן רוצות, כפייתיות לגבי פרטים בחייהן, ובדרך כלל מודעות לאורח חיים בריא. בנוסף, נשים שאוהבות להתפנק בקפה עשיר בקצף, הן כאלה שאוהבות לפנק את עצמן, תוך שהן נוטות מעט לרגישות יתר, כאשר כוס הקפה המפנקת היא זאת שמפצה ועוטפת אותן באהבה, חום ופינוק.

t2.jpg©littlethings

 

קפה הפוך

נשים ששותות קפה הפוך הן כאלה שטרם סגננו לעצמן את הפרסונה האמתית שלהן. הן מנסות לרצות את הסביבה, ונמצאות איפה שהוא באמצע, משמע: לא קיצוניות בדעות שלהן, החלטיות מידי או דורסניות. נשים ששותות קפה הפוך מסתפקות במה שיש להן, אך הן גם שמחות בחלקן. לנשות הקפה ההפוך יש גישה טובה לחיים, הן אוהבות שנוח להן ולסביבה שלהן, תוך שאת הדגש הן לא תמיד שמות על עצמן.

t1.jpg©littlethings

 

קפה קר

אישה שאוהבת קפה קר היא כזאת שנחשבת פתוחה לדברים חדשים, היא לא מודאגות מהקלוריות שיש בכוס קפה כזאת או מההשפעה שיש לחלב על בריאותה. שאננות זאת דווקא מובילה לכך שנשים ששותות 'אייס קפה', הן משוחררות יותר מדאגות, הולכות על מה שהן רוצות, ובכך הן דווקא נחשבות לנועזות יותר ואף לכאלה שיכולות להוביל טרנדים בכל תחום.

t3.jpg©littlethings

 

נס קפה

שותות הנס קפה הן נשים מהאסכולה הישנה יותר. הן לא יבחלו באבקת קפה מאיכות ירודה, כמו שהן ייהנו מאד מנס קפה איכותי. נשים ששותות קפה, הן כאלה שבדרך כלל יסתפקו במועט, אך אין זה אומר שהן לא נמצאות בתפקידי מפתח, והן יכולות להיות גם כאלה שמהוות חלק אינטגרלי במערכות וארגונים.

t5.jpg©littlethings

 

אז איך את אוהבת את הקפה שלך?

 

 

Published by MISHTI.CO.IL - September 18th, 12:15pm - 2020-09-18T12:15:59+03:00