גם את בוכה מכל דבר? כנראה שתזדהי עם הדברים האלה

 

אם גם כשאת רואה גור חתולים קטנטן ברחוב, את מתחילה לייבב, גם אם אמא שלו נמצאת שני מטר ממנו, או כשאת רואה סצנת אהבה מרגשת בסרט הדמעות מתחילות לזלוג להן ללא שליטה. אז גם אם עוד לא אבחנת את זה, את מאלו שבוכות מכל דבר.

אנחנו משערים שדי הבנת שזאת מי שאת וזה לא קשור להורמונים או לתקופה כזו או אחרת בחודש, זה חלק ממך ולנסות להילחם בזה סתם יגרום לך לבכות. אנחנו גם לגמרי בטוחים שתוכלי להזדהות עם הדברים הבאים, שקורים לבחורות כמוך שלא מצליחות לשלוט בדמעות ומכל שטות קטנה מתחילות לבכות.

 

אין סיכוי שתנצחי בוויכוח

ויכוחים זה הסיוט שלך, כי את יודעת שלא יעבור הרבה זמן עד שתתחילי לבכות. הבכי רק יתחזק ויתגבר שכתגובה אליו הצד השני ינסה להתנצל ורק יגרום לך ליבב עוד יותר.

 

את בוכה כי מישהו אחר בוכה

אין דבר שיכול לגרום לך לבכות יותר במהירות מאשר לראות מישהו אחרי בוכה. בין אם מדובר בבכי אמיתי וכנה, או בילד שלקחו לו את הממתק והוא התחיל לצרוח, בכי תמיד יגרור אחריו בכי נוסף שלך.

 

תמיד תנסי להילחם בבכי

הרגע הזה שאת מרגישה את הדמעות מבצבצות ואת העיניים שלך מתחילות לעקצץ ואת מבינה שאת עוד שנייה מתחילה לבכות. את מנסה להחזיק את הדמעות בפנים, לא זזה, לא נושמת וכמובן לא ממצמצת, העיקר לא לבכות.

 

את בוכה כי מישהו נחמד אלייך

אז הבכי התפרץ ועכשיו מי שמולך פתאום הפך לכל כך נחמד ומתחשב, שזה רק הופך את זה לעוד יותר גרוע וגורם לדמעות שלך להשוות את עצמן למפלי הניאגרה. ואם במקרה הוא ינסו לחבק אותך, אז בכלל תתחילי ליבב בשליטה. ואז מגיע הרגע שסיימת לבכות, ייבשת כבר את כל הדמעות והיית מוכנה להמשיך הלאה. פתאום מישהו ניגש אלייך ושואל אותך אם את בסדר? נראה לנו שאת כבר יכולה להמשיך את התסריט מכאן לבד..

 

את בוכה כשאת שיכורה

לא ברור למה, אבל כשאת שיכורה, איכשהו באיזשהו שלב תתחילי לבכות. אולי זה האלכוהול שגורם לך להיות יותר רגישה, או סתם כי לא משנה מה קורה את בוכה. ושלא נדבר על הבכי של היום למחרת, שאת קמה הפוכה במיטה וקולטת איזה האנגאובר רציני מחכה לך.

 

לא להצליח לגמור ספר/ סרט/ או שיר

הרי אין מצב שתסיימי לראות איזושהי סצנה רומנטית או עצובה בלי עיניים נפוחות מבכי. מה עם ספר עצוב ונוגה? הדמעות מציפות את העיניים ולא מאפשרות לך להמשיך לקרוא. וכמובן אם היית במסיבה והתחיל להתנגן השיר הזה שהיה רק שלך ושל האקס שלך, אז ממש אין סיכוי שתצליחי לצלוח את המסיבה.

 

את תמיד מצוידת בכל טוב

גם בשיא הקיץ כשאין שום סיכוי לנזלת באופק, את תמיד תהיי מצוידת בלפחות חבילה אחת של טישו בתיק. כמובן שאין סיכוי שתוכלי להתאפר באיפור שאינו עמיד במים, כי כנראה שמתישהו תתחילי לבכות ואין סיכוי שתוכלי להמשיך להסתובב בעולם עם עיניים נפוחות ושחורות.

 

את מפחדת לבכות בעבודה

את יודעת שכל מילה לא במקום מהבוס שלך או מכל עמית אחר למשרד, יכולה לגרום למבול של דמעות. ומה אם במקרה את שומעת משהו עצוב בחדשות במהלך היום, אין סיכוי שתוכלי להתמודד עם כל הדמעות. ואז את חייבת לרוץ מהר להתחבא בשירותים ולתת להכל לצאת החוצה מבלי שאף אחד יראה.

 

את בוכה בלי שום סיבה

לאחרים את אומרת שאת לפני מחזור, או שסתם עבר עלייך יום לא קל, אבל את ואנחנו יודעים שיש פעמים שאת פשוט בוכה ככה סתם, בלי שום סיבה.

 

אז אנחנו די בטוחים שזה הכי לא קל להתמודד עם כל הבכי הזה, אבל חכי רגע עם הדמעות. זה דבר חיובי לבכות, כי זה לגמרי אומר שאת מחוברת לעצמך ולרגשות שלך, גם אם על הדרך את בוכה קצת..

 

Published by MISHTI.CO.IL - September 7th, 1:40pm - 2020-09-07T13:40:30+03:00