חישוב מספר האופי שלכם - כך תעשו את זה

נומרולוגיה הינה תורה של אותיות ומספרים.
תורת הנומרולוגיה בדרך הקבלה מתבססת על האותיות העבריות והזהר הקדוש.
במאמר זה אני מבקשת לתת לכם דרך מהירה לחישוב מספר המזל שלכם. מספר זה מוביל אתכם בחייכם ומביא לכם הצלחה בכל תחום. מספר המזל שלכם נגזר מתאריך הלידה שבו נולדתם. בעזרת מספר המזל אתם יכולים לבחור את מספר הדירה בו תגורו. את מספר הקומה בבית בו תבחרו. את מספר הדירה. כשהתדר של בית המגורים שלנו תואם את מספר המזל שלנו ההצלחה בטוחה. באותה דרך תוכלו לבחור בן או בת זוג במספר מזל המשלים לכם. תוכלו לבחור מספרי טלפון וכן את מספר הרכב... יש אין ספור שמושים למספר המזל שיכול לשרת אתכם במהלך חייכם.

איך לחשב את מספר המזל שלי המעיד על האופי שלי?

התבנוננו בתאריך הלידה הלועזי שלכם.

העתיקו את מספר יום הלידה.

חברו איליו את מספר חודש הלידה.

חברו איליו את שנת הלידה  - מספר מלא.

דוגמא: 22/02/1962   22+2+1962 =42

חברו בן הספרות למספר חד ספרתי.  4+2=6   

המספר 6 הוא מספר המזל של בעל תאריך הלידה למעלה...

מספרי מזל – פרוט בסיסי

1 - מנהיגות, בטחון, מרכזיות, התגברות על מכשולים מכוח יצירה אישית, ייחודיות, מסוגלים להישגים כבירים, ישירים בדיבורים ובמעשים לטוב ולרע.
2 - זוגיות, איזון וגבולות, להבין את הצורך בנתינה וקבלה, להתערב בזולת, קרבה, שיתוף, בעלי כושר המצאה, אך לא נולדו להנהיג, אלא לשתף פעולה ולחיות בהרמוניה. מעניקים בית חם ונוח למשפחתם.

3 - ביטוי רגשי ויצירתיות, רכישת היכולת להתבטא בחופשיות, אופטימיות ואמונה, גמישים, נבונים, מעודדים את האחרים, בעלי מזל במידה גדושה, צריכים ללמוד לדבר על רגשות.

4 - תהליך ויציבות, מסגרות, שורשים, לא לוותר כשנתקלים בקשיים! מספר היסוד והחומר הקשה. מייצג שלמות. ה"בנאים" של החיים. אופי קר, גם כשאוהבים קשה להם להביע רגשות. ממתינים לזמן המתאים כדי להביע רגשות, דאגניים.

5 - תקשורת, קידמה, חידוש ושינוי, רבגוניות, מספר של חוסר יציבות, מספר ההזדמנויות, אנשים חושניים, לוקחים סיכונים, עליהם ללמוד למקד סדרי עדיפויות, אנשים רב תחומיים, זקוקים להתעדכן כל הזמן וזקוקים ל"סמול טוק", לחופש וטיולים, אומני התקשורת! בעלי קסם אישי, יודעים להתחמק מהתחייבויות ולשכנע את האחרים בצדקתם.

6 - חיי משפחה והרמוניה חשובים להם, אוהבים סביבה נאה, ציירים, מוסיקאים, קבלת עצמי והאחר - קבלת השונות, חשוב להם איך יראו כלפי חוץ "מה יגידו השכנים". איזון יופי והרמוניה - מילות המפתח.

7 - פרפקציוניזם, אנליטיות, ללמוד ולחקור ולחפש את האמת, ללמוד להתבונן פנימה ולגעת בכאב! מסתורין ובדידות. זהו מספר קדוש ומיסטי כמעט בכל התרבויות. המספר 7 מייצג את אלוהי הכוח בטבע. מספרי גורל 7 נמשכים ומתעניינים בתחומי המיסטיקה ותורות הנסתר. פילוסופים ומשוררים.

8 - הצלחה חומרית וסמכות, השגיות, קריירה, מספר של הצלחה ומעורבות עולמית, הכל או לא כלום. מספרי 8 הם הצלחות מפוארות או כישלונות ענקיים; אין אפרוריות או בינוניות. יש שינויים רבים בחיים ויש להם את הכוח לעמוד בזה. מספר קרמאטי, הוא חזק! יכולים להתמודד עם כל מצב.

9 - נתינה למען הכלל, שלמות, סבלנות, השאיפה לפתח השקפה רחבת אופקים כלפי החיים, חוסר השלמה עם המציאות ושאיפה לשינוי, מתמרדים כנגד כל התערבות בחייהם. המטרה להתחבר לאמת שלהם ולפעמים כאשר דברים לא הולכים אולי זה לא היעוד שלכם? שאלו את עצמכם עם יד על הלב מה אנחנו רוצים באמת? היכן האמת שלנו?

 

1 ,8 - הם מספרים בעלי כוח באיסוף נתונים, מאוד שכליים

2,3,6 - מספרים רגשיים

4, 5 - מספרים אינסטינקטיביים

7 ,9 - מספרים מאוד אינטואיטיביים

 

בהצלחה!

Published by MISHTI.CO.IL - September 7th, 12:23pm - 2020-09-07T12:23:44+03:00