מה ספרת יום ההולדת שלכם אומרת עליכם

 

גלגל המזלות אומר עלינו המון לפי הספרות שמרכיבות את תאריך יום ההולדת שלנו, לפי היום החודש והשנה בהם הגענו לעולם שכולו טוב. לכל סיפרה יש משמעות ספציפית משל עצמה, ודרכה תוכלו לגלות עוד תובנות לגבי עצמכם, תוך כדי חיבור כל הספרות שמרכיבות את תאריך הגעתכם הנה מבטן אמכם.

איך סוכמים את המספרים ככה שתדעו מה הם אומרים לגביכם? ובכן, חברו את היום+החודש+4 הספרות של שנת הלידה שלכם, לאחר מכן קחו את המספר שיצא והפרידו אותו שוב לספרות בודדות. את כל הספרות האלו חברו בניהן שוב. קיבלתם מספר נוסף. הפרידו את ספרותיו בפעם הנוספת, חברו אותן, קיבלתם מספר נוסף. שוב הפרידו, חברו ולבסוף תקבלו סיפרה אחת – היא סיפרת הלידה שלכם. עכשיו, רוצים לגלות מה אומרת כל ספרה?

 

via GIPHY

 

1

מייצג את המספר הראשון, המקורי, וכך גם מייצגת את האנשים המשתייכים לה. כלומר, הם אנשים מקוריים וראשוניים שאין להם בעיה לחשוב ולהציע רעיונות שחשבו עליהם באופן קריאיטיבי ועצמאי. יש לזכור לא לתת לזה לעלות לכם לראש, אלא להיות סבלניים גם כלפי רעיונות של אחרים.

 

2

ספרה שמייצגת שלווה ורצון להבטיח שלום בית. אלו בעלי ספרה זו הם בעלי אופי שרוצה לפשר ולהשכין דיפלומטיות בין אנשים, ולרוב יחשבו על טובת האחר לפני על זו של עצמם. מתאפיינים בביישנות ובמורך באישור מהחברה הסובבת אותם.

 

3

הסיפרה שמייצגת אנשים בעלי כריזמה נוכחת, יצירתיות ואופי סוציאלי מאוד. נחשבים לפופולריים בין האנשים איתם הם מנהלים אינטרקציה ומפגינים שמחה והלך רוח ממגנט לאן שלא ילכו. חשוב אבל שיתזכרו להיות ממוקדים באיך שהדברים נראים באמת ולא לטעות בראיה מציאותית שאינה ריאליסטית.

 

4

סיפרה המייצגת שמרנות ואהבת שיגרה. הם אלו האנשים שאוהבים סדר וארגון, עבודה קשה אינה מפחידה אותם, הם לרוב עקשניים באופיים ומסיימים מטלות עד הישג המטרה. העשיה שגורמת להם הנאה היא בדרך כלל בטבע, מחוץ לכתלי הבית

 

5

סיפרה המייצגת אופי מרדני וחקרני. האנשים הקשורים בה נוטים להתנהל בחיים בקצב אישי שלא מופרע על ידי זה של החברה הסובבת אותם, לכן לעיתים יכולים להיות מעט מנותקים מהחברה ולהרגיש כלואים אם נדרשים לעבוד בצוות.

 

6

סיפרה המייצגת רומנטיות ושאיפה לאושר תמידי. מאפיינת אנשים שדואגים רבות לבני משפחתם ולחברים, כאשר הם חייבים גם לזכור שלא תמיד הדברים נתונים בידם או בשליטתם. היעילות היא תכונה מאוד חשובה להם וכך הם אוהבים לפעול למען השגת מטרות.

 

7

סיפרה המייצגת אינטלקטואליות וסקרנות טבעית. בעלי סיפרה זו תמיד ירצו לדעת עוד ויותר לגבי איך דברים עובדים, למה הם קורים וכמובן גם לשתף את הידע הזה עם הסובבים אותם. הגישה המנחה אותם היא גישה פילוסופית לחיים, אך חשוב לזכור שלא כולם כמוהם, לכן יש להיות סבלניים לגבי דעות אחרות.

 

8

סיפרה המייצגת מצליחנות ותושיה. אלו השייכים לה נהנים מתכונה נהדרת של יכולת פתרון בעיות באופן מהיר וקריאיטיבי, תוך כדי שהם תמיד חושבים על הצעד הבא. יש להם שביעות רצון גבוהה מאיך שהם מבצעים דברים, ובייחוד כאשר הם מצליחים לעשות זאת באופן עוצמתי.

 

9

סיפרה המייצגת אופי חברתי מאוד, כזה שאוהב לשעשע אחרים ולהעניק להם הרבה מעצמו. יש להם גישה חברותית אדירה ואין להם כל בעיה ליצור חברויות חדשות ללא קושי, כאשר הם יודעים ומסוגלים להשתלב במגוון מצבים שונים בצורה מלאת זרימה.

 

אומרים שמספרים זה לא הכל בחיים, אבל כאן יש כמה כאלה שבהחלט כדאי להתחשב בהם...

 

 

Published by MISHTI.CO.IL - September 1st, 1:03pm - 2020-09-01T13:03:39+03:00