התכונות שהופכות את בנות מזל בתולה להכי יפות בגלגל המזלות

הן לא רק מהממות מבחינה חיצונית, אלא בעלות תכונות נוספות, שמעידות על אופי מיוחד. אבל לא תאמינו מה באמת הופך את בנות מזל הבתולה לכאלה.

שמתם לב, שהנשים היפות ביותר בעולם נולדו במזל בתולה? סלמה הייק, ביונסה, קמרון דיאז וג'אדה פינקט סמית' – כל אחת מהיפיפיות האלה היא מזל בתולה, שנולדה בין 23 באוגוסט ל-22 בספטמבר.

119600629.jpg©Shutterstock

האם זה משהו בתכונות אופי שלהן שהופך אותן ליפות כל כך? כל אחת מהן מצטיינת במשהו כזה, בין אם מדובר במראה או התנהגות? למשל, מי יכול לא לשים לב ליופי הפנימי של אמא תרזה אחרי המסירות שלה לחולים ועניים? כן, גם היא נולדה במזל בתולה. ואם נמשיך לבדוק, נוכל בהחלט לשים לב שנשים וגברים מפורסמים רבים נולדו במזל בתולה או עם ונוס או בתולה במפת הלידה האסטרולוגית.

אז בואו נדבר באמת, מה הופך את המזל הזה לכל כך יפה מכל הבחינות? הם יכולים להיות מתוחים מדי, שיפוטיים, לעבוד קשה מדי ולהיות בעלי אחריות מופרזת. חוץ מזה, הם מאד זהירים ואפילו קצת נוירוטיים. אבל יחד עם כל אלה – הם כל כך יפים שהם פשוט נוטים לזרוח!
מזל בתולה מאוד אוהבים נוחות ולכן תמד תמצאו אצלם בארון בגדים נקיים ומגוהצים, מלתחה מחושבת ואביזרים טועמים. בגלל שהם מונחים על ידי מרקורי, בנות מזל בתולה גאים בכל מה שהן עושות.

נכון, בנות מזל בתולה נוטות להיות שיפוטיות. הן מאד ביקורתיות כלפי כל מי שסובב אותן, אבל לפני הכל, הן ביקורתיות כלפי עצמן. הניסיונות שלהן להגיע לשלמות במקור קשורות לתחושת האי-שייכות שלהן.
אם נניח את השיפוטיות והביקורתיות בצד, לא תמצאו חברה טובה יותר מבת מזל בתולה. הן נחמדות, מתחשבות, תומכות, נאמנות, מבינות ומוכנות לתת הכל מעצמן. הן יתמכו בחברים וקרובים שלהם ללא סייג וזה רק מוסיף ליופי שלהם.

f

והנה עוד חמש סיבות מדוע נשים שנולדו במזל בתולה הן המזל היפה ביותר באסטרולוגיה:

הן פרפקציוניסטיות

הן תמיד צריכות להיראות טיפ-טופ. הן לא יצאו מהבית בטרנינג וקוקו עוזרת בית, גם אם זה רק להוציא זבל או למכולת. הן תמיד יהיו רעננות, בבגדים מגוהצים, כשכל שערה אצלן במקום.

הן קפדניות ואוהבות ולטפח את עצמן

הן מאמינות בשגרה. הן יקפידו למרוח קרם פנים הכי איכותי ויעשו זאת באופן קבוע, כדי לשמר את האפקט לאורך זמן. יש להן מסכה לפנים, מסכה לשיער ואפילו מסכה לשפתיים, כדי להיראות הכי טוב תמיד. הסבונים שלה הכי ריחניים או עדינים, הבשמים שלה מתאימים לה בול. בנות מזל בתולה הן הוכחה חיה שאף על פי שהיופי הוא בעיני המתבונן, זה קשור גם לחוש הריח.

הן מקפידות על תזונה ובריאות

בנות מזל בתולה פשוט חייבות להצטיין בכל דבר שהן עושות וכן, זה כולל גם אכילה. לא, לא מדובר בכמויות או תחרויות, אלא באכילה בריאה. הכי בריאה שאפשר.
בנות מזל בתולה אוהבות שהתזונה שלהן תכיל מזונות-על, שמעניקים לעור שלהן זוהר טבעי, פירות וירקות שגורמים לשיער שלהן להיות מבריק ובריא ושומנים בריאים שלא סותמים את הנקבוביות.

הן אוהבות לעשות ספורט

מכירים את מצב הרוח הזה של אחרי אימון טוב? ככה בנות מזל בתולה מרגישות כל הזמן. הן אוהבות להתעמל ולעשות ספורט ושומרות על הגזרה, כדי להיראות במיטבן.

הן נחמדות ודואגות

וזו אחת התכונות החשובות ביותר אצלן, שגורמת להן להיות כל כך מדהימות. הן נאמנות, הן אוהבות להעניק, הן תמיד תומכות בחברים ועוזרות לאנשים שנמצאים בחיים שלהן. הן מתחשבות, נדיבות ואוהבות לגרום לאחרים להרגיש טוב יותר. כי אין מה לעשות, אמפתיה הופכת כל אחד ואחת ליפה באמת.

Published by MISHTI.CO.IL - May 14th, 12:43pm - 2020-05-14T12:43:58+03:00