מרכבלת מקצועית- האישה שמרוויחה 80 דולר לשעה מחיבוקים

"תעשו את מה שאתם אוהבים". כך תמיד אמרו לנו. ובכן, מארי מקנזס סיטי לקחה את המשפט הזה צעד אחד קדימה והיום היא עושה קרוב ל-40,000 דולר בשנה מחיבוקים, כירבולים וכפיות.

"זה מאוד מתגמל" אומרת מארי. החיבוק מדכא לחץ נפשי ומשחרר את הורמון האוקסיטוצין, אשר מקושר לאהבת אם. בעבר נטען כי חיבוק אחד ביום עשוי לשפר את המערכת החיסונית ואת הבריאות הכללית של הגוף. ומסתבר שאנשים מוכנים לשלם על חיבוק טוב ומקצועי.

המפגשים נמשכים בין שעה לארבע שעות, במחיר של $80 לשעה (270 ש"ח), אך ישנם כללים ברורים, אומרת מארי.

כל הלקוחות חייבים להיות לבושים בכל עת והיחסים הם אפלטוניים. "במכנסיים קצרים של מכון כושר זה בסדר, כל עוד הם מגיעים מעל הירכיים", הוסיפה. לדברי מארי, ישנן סיבות רבות שאנשים מחפשים את השירות שהיא נותנת. "אני מקבלת אנשים רווקים, אנשים שנשואים באושר, וגם כאלו שלא, אלמנים, פרודים, אנשים במערכות יחסים מונוגמיות ואלה עם בני זוג מרובים", אמרה.

hug2.png

"אנשים רבים מתקשים לבקש מה הם רוצים או צריכים בחיים ולראות מקצוען מכרבל באמת יכול לעזור בזה." מארי, שפצחה בקריירת כירבול  במשרה מלאה לפני כשנה וחצי, נמצאת בזוגיות נפרדת לגמרי מעבודתה.
"החבר שלי בסדר גמור עם זה" אמרה. "הוא יודע שזה בכלל לא חושני." 
היא מוסיפה ואומרת ששירותיה לא עזרו רק ללקוחותיה, אלא גם לעצמה. "יש לי בעיות בשרירים ובהחלט שמתי לב להפחתת הכאב, שיפור בשנתי, עלייה באנרגיה והפחתה כללית בלחץ הדם וגם בלחץ הנפשי שלי".

*הכותב אינו מכרבל מקצועי.
 

Published by MISHTI.CO.IL - July 3rd, 1:19pm - 2020-07-03T13:19:59+03:00