מי היא בת הזוג הכי אטרקטיבית על פי גלגל המזלות?

 

בנות זוג הן דבר מעניין, כל אחת ומה שמאפיין אותה בצורה בה היא מתנהגת במערכת יחסים, האופן בו היא אוהבת, הצורה בה היא מבטאה מחויבות ונאמנות. כל אחד מהמזלות טומן בחובו סימני אופי שמעידים איך אותה אחת נבחרת תתנהל בקשר שלכם, אז אם מעניין אתכם לדעת מי היא בת הזוג האופטימלית ומי הכי פחות, קראו את המדרג הבא, מהכי זוגית להכי סוליקו.

 

גדי

החומרנות היא תכונה בולטת אצל אישה במזל גדי לכן אם אתם מתכוונים להיכנס איתה לזוגיות כדאי שתכינו את עצמכם להוצאות, גדולות. קשה מאוד לספק אותן מהבחינה הזו ולכן מערכת היחסים מתאפיינת רוב הזמן בדרישה ליותר, גם כשיש המון.
 

דלי

אם אתם מחפשים מישהי שתמצה את הקשר תוך שתי דקות, אישה במזל דלי היא הטיפוס בשבילכם. היא מאהבת נהדרת, חסרת מעצורים, מאוד אינטיליגנטית, אבל עצם העובדה שכרגע היא מחבבת אתכם, לא אומר שזה משהו עם ערבויות לעתיד.
 

דגים

במבט ראשון הנדיבות של מזל דגים יכולה להמיס לכם את הלב, היכולת שלה להתמסר לחלוטין לבן הזוג היא פשוט פלאית. אבל מצד שני היא גם מאבדת את עצמה מאוד מהר במערכת היחסים ולכן מרגישה מתוסכלת לאורך הזמן.
 

טלה

האמת שאישה במזל טלה לא ממש מפנה זמן לזוגיות בחיים שלה. היא די סיכון בתור בת זוג כיוון שיש לה המון דברים שממלאים לה את החיים, והיא מאוד תחרותית לגבי ההישגים שלה. לכן אם היא תרגיש שהזוגיות עומדת בדרכה, היא פשוט לא תהיה שם.
 

שור

אוקי, יתכן והעקשנות של אישה במזל שור היא בולטת יותר מאחרות, אבל בכל הנוגע לסוג בת הזוג שהיא תהיה, בזה אין ספק שהיא גוש של אהבה והנאה. כמו מזל אריה, התשוקה יוצאת ממנה בלי פילטרים.
 

תאומים

כמו כל דבר בחיים יש פה איזון בין טוב לרע. אישה במזל תאומים תמיד תרצה לממש את אלמנט ההנאה והתענוגות בחיים, אבל היא גם משתעממת בקלות לכן מאוד קשה לשמור עליה מסופקת.
 

סרטן

אם הגיעה לידכם הזכות להתחבר עם אישה מזל סרטן, כנראה עשיתם משהו טוב בחיים שלכם. היא כיפית ומלאת רגש, למרות שבהתחלה לוקח לה זמן להיפתח. ברגע שהיא מרגישה הדדיות, אין גבול לכמות החוויות שתצברו יחד.
 

אריה

נשים במזל אריה הן סופר תשוקתיות ומלאות תאווה, לחיים, לאהבה, לחברות. הבטחון העצמי שלהן והאופן בו הן מתייחסות לעצמן מרים את הקשר לגבהים חדשים כל פעם מחדש, מבלי ליפול לשיגרה משעממת.

בתולה

צריך מאוד להיזהר מהפתיינות המדופלמת של אישה במזל בתולה. היא תמשוך אתכם אליה כמו פרפר בקורי עכביש, ואז כבר לא תהיה לכם דרך להימלט. היא אדם מאוד אינדיבידואלי עם ציפיות אדירות מעצמה ומאחרים בחייה, לכן רוב הסיכויים שאתם לא תעמדו בהן, לעולם.
 

מאזניים

נשות המאזניים הן בנות הזוג הכי טובות שתוכלו לייחל לעצמכם. האישיות שלהן פשוט מקדמת מערכת יחסים בריאה, מלאת נדיבות לב ורצון לאזן בין הצדדים. אין איתן דרמה והן מלאות תשוקה כלפי החצי השני שלהן, באופן בולט.
 

עקרב

בנות מזל עקרב הן חושניות וחסרות רחמים. שילוב מסוכן אם אין לכם את הקיבה בשביל להתמודד איתו. היא תמיד עושה את מה שהיא רוצה, בלי לחשוב פעמיים, לכן לפעמים היא מעט דורסנית, אבל בכל הנוגע לביטוי של אהבה, היא אש ותמרות עשן.
 

קשת

מחוייבות היא עניין שמוטל כאן בספק. יש מצב טוב שהאפשרות היחידה להיות איתה בזוגיות היא לאפשר מערכת יחסים פתוחה. החופש שלה הוא הדבר החשוב לה ביותר והיא לא תהיה מוכנה לוותר עליו, גם לא עבור בן זוג שהיא אוהבת.
 

 

צפו: דברים שלא ידעתם על מזל גדי:

צפו: דברים שלא ידעתם על מזל עקרב:

צפו: דברים שלא ידעתם על מזל מאזניים:

צפו: דברים שלא ידעתם על מזל בתולה:

צפו: דברים שלא ידעתם על מזל קשת:

צפו: מה מעצבן כל אחד מהמזלות?

 

 

 

Published by MISHTI.CO.IL - February 9th, 2:20pm - 2020-02-09T14:20:23+02:00