איזה משקה אלכוהולי אתם על פי המזל שלכם?

 

אלכוהול....הסם החוקי. זה שגורם לכל אחד מאיתנו להעלות איזה חיוך מזוגג או לחבק את האסלה בסופו של לילה פרוע. עם השנים אנחנו לומדים לגלות על עצמנו העדפות שונות בחיים, בינהן משקאות אלכוהוליים שיורדים לנו בגרון ביתר קלות. אז מה הרעל שלך על פי המזל?

 

גדי

וויסקי, כבד וסמיך, רציני ועתיק. זה המשקה שהכי מתאים למזל גדי. דמיינו אותו יושב על כורסת עור מאסיבית לאורו של אח בוער בטירה עתיקה, לוגם את הסינגל מאלט כמו רוזן מהמאה ה-18. טוב, הגזמנו, אבל כן, וויסקי זה הדיבור.

דלי

אבסינת', זה הרעל של מזל דלי. אל תתפלאו אם תמצאו אותו ישן על ספסל בפארק אחרי לילה של צ'ייסרים בצבע ירקרק שקוף, כשכל מה שנותר לגופו זו גופיית אבא מכה וסימני אודם על הצוואר.

דגים

הדגיגים אוהבים את האלכוהול שלהם עוצמתי, מלא תבלינים ומתוק עז. לכן המשקה שהכי יחמיא לגרון שלהם הוא ייגרמייסטר, דז'סטיף בטעם תרופה עתיקה שעשוי מעשרות צמחי תבלין, כמו שיקוי מכשף שמשאיר את מזל דגים מחוייך ועם בועות אושר מהפה.
 

טלה

מה זה שקוף, 40% אלכוהול ושורף בגרון? נכון, הוודקה גבירותי ורבותי, הלוא היא האלכוהול המועדף על מזל טלה. אבל, בדיוק כמו האופי המופרע של מזל טלה, כך גם המשקה המסויים הזה מתנהג – מהר, חזק ובום טראח נפילה באפיסת כוחות.
 

שור

אלגנטיות וקצב איטי, רצינות ויוקרה. מה שכל כך מאפיין את מזל שור מתאים גם לאופי האלכוהול שהכי נכון לו – הקוניאק. לגימות איטיות ומלאות כוונה, כאלה שנמשכות כל הלילה אל תוך שיחות עמוקות בריח חריף של חביות עץ אלון.
 

תאומים

כיף ושגעון, זה העניין. איך זה בא לידי ביטוי בצורה של אלכוהול? סניורס א סניוראס! קבלו את הטקילה. מזל תאומים שואב את השוט החמצמץ הזה כאילו היה מיץ פטל, לכן אל תופתעו לתפוס אותו רוקד על הבר בלי....גרביים.
 

סרטן

מזל סרטן אוהב את הגיוון, הצבעוניות והמשחק של הטעמים בכוס אחת של קרנבל. לכן כל קוקטייל בצבעי הקשת ובטעמים חזקים של סוכריות גומי יעיף לו את הסכך.
 

אריה

שוב הוויסקי המנצח, המשקה שמתאים לכל מאורע ומקבל את מלוא תשומת הלב הראויה לאלכוהול מלכותי. אריות אוהבים שמתייחסים אליהם בדיוק כמו אל כוס וויסקי, בהערכה ובהערצה למשהו ממותג ומלא יוקרה.

בתולה

העניין עם מזל בתולה הוא האהבה לדברים קלאסיים, כאלה שאף פעם לא יוצאים מהאופנה, אלא מלווים כל סיבה למסיבה באלגנטיות משכרת. ג'יימס בונד לא סתם ממותג כאחת הדמויות הקולנועיות של כל הזמנים, יש לו משקה שהולם את זה, ואת מזל בתולה כמובן – המרטיני.
 

מאזניים

אם היינו צריכים לנחש את המזל של הפיראט ג'ק ספארואו כנראה שהיינו מנחשים שזה מזל מאזניים. כזה הוא בדיוק, קרחניסט משובב נפש שכל היום רק רוצה לחגוג, לצחוק ולהנות מהחיים. עם איזה דלק עושים את זה הכי טוב? עם רום כמובן.
 

עקרב

קוקטיילים של שנות ה-30 העליזות, כשתקופת היובש היתה בכותרות והאלכוהול לא היה חוקי. זה הקיק של מזל עקרב, מלא נחישות לעשות כרצונו מבלי שאף חוק יחול עליו וינסה לכבול אותו. כשעקרב שותה, הוא עושה את זה בסטייל של גאנגסטרים.
 

קשת

קשת הוא ההגדרה לכל מה שנוצץ וזוהר, גם מבחינת אופי וגם מבחינת משקה אלכוהולי. אז אם תראו אותו מחזיק בידו כוס מפונפנת עם קישוטים כמו מטריה ואננס על שפת הכוס, תבינו בדיוק על מי מדובר. פינה קולדה, מימוזה כתומה על הבוקר – מזל קשת לא בוחל בדבר...
 

Published by MISHTI.CO.IL - February 9th, 2:12pm - 2020-02-09T14:12:56+02:00