באיזה טיפוס אתה נוטה להתאהב לפי המזל שלך

לכל אחד מאיתנו יש את הטיפוס שלנו.
אתם עלולים לחשוב שלכם אין אחד כזה, אבל אנשים בדרך כלל נוטים להימשך לסוג מסויים של אנשים. אפשר לומר שאנחנו פשוט ממגנטים אלינו טיפוסים מסוימים. אנחנו בדקנו במי אתם נוטים להתאהב פעם אחר פעם על פי המזל שלכם. 

 

גדי

הילד של אמא
המשפחה זה הדבר שהכי חשוב לכם בעולם. כל מה שאתם עושים בחיים זה להבטיח את העתיד הטוב ביותר עבורם. אתם מרגישים אחראים לטפל בהורים שלכם, אחים, דודות, דודים, בני דודים, סבים ואפילו הדורות הבאים לבוא. לכן מה הפלא שאתם תמיד מתאהבים בילד או בילדה של אמא שלהם. אתם רואים אותם בתור טיפוסים רגישים ומטפחים ובטוחים שהם יעשו הכל בשביל לדאוג לכם.
 

דלי

העוף המוזר
אתם בעלי חשיבה חופשית ואקסצנטרית. אתם לא משחקים לפי הכללים של אף אחד אחר חוץ ממכם. פרוגרסיביים ועצמאיים, כל מה שאתם רוצים לעשות זה להפוך את העולם למקום טוב יותר. יש לכם דרך מחשבה ייחודית, שלא תמיד מסתדרת טוב עם אחרים, במיוחד משום שאתם טוענים שאתם תמיד צודקים. אתם נוטים להתאהב במישהו מוזר לפחות כמוכם. אתם נוטים להתאהב באנשים שלא פוחדים להיות  עצמם והם הומניטריים לפחות כמוכם. אז מי יהיה זה שיעזור לכם להציל את העולם?
 

דגים

המוזיקאי הרגיש
אתם עדינים ותמיד נמצאים שם בשביל הקרובים והאהובים שלכם, אבל לפעמים העולם יכול להיות קצת יותר מידי בשבילכם. אתם מאוד מחוברים לרגשות שלכם ואין לכם בעיה להביע אותם בפני העולם. אתם בדרך כלל נוטים להתאהב במישהו שלא מפחד לחשוף את הרגשות שלו כבר בהיכרות הראשונה. בגלל שהמזל שלכם הוא המוזיקלי ביותר, מה הפלא שאתם נוטים להידלק על המוזיקאים. אולי בחיר לבכם אפילו יכתוב עליכם שיר. האין זאת המטרה בעצם? 
 

טלה

הנועז
אתה המזל האמיץ מכולם. ברצינות, שום דבר לא מפחיד אתכם. ובמקרה שמשהו קורה, אין לכם בעיה להתמודד עם הפחד שלכם. נחושים בדעתכם, אין אתגר שאינכם יכולים להתגבר עליו. אתם גם אוהבים להישאר פעילים. זו הסיבה שאתם תמיד תתאהבו במישהו נועז. אתם לא רוצים פרח נחבא אל הכלים ואתם מחפשים מישהו שלא מפחד מאתגרים ואם הוא גם עסוק בפעילות ספורטיבית ביומיום שלך, אז בכלל אין לכם סיכוי לעמוד בפניו.
 

שור

הנחמד
אתם ללא ספק אוהדים של הדברים הנאים בחיים. אבל אתם גם לא מפחדים לעבוד קשה בשביל לשמור על אורח החיים המפואר שלכם. אם יש דבר אחד שאתם משתוקקים לו יותר מכל בחיים האלה זה יציבות. אתם כל הזמן מפחדים שדברים ישתבשו אז אתם משתדלים לדבוק בתכניות שלכם כמיטב יכולתכם. זו הסיבה למה אתם תמיד מתאהבים בטיפוסים הנחמדים והטיפוסיים. הם מנומסים ואדיבים ואתם יודעים בדיוק מה לצפות מהם. אתם יודעים שהם תמיד יהיו שם בשבילכם ויתייחסו אליכם כמו אל מלכים. מה עוד אפשר לבקש?
 

תאומים

המטייל חסר הדאגות
יש לכם נטייה לכפילות באישיות שלכם. אתם מעט מסתוריים כי אנשים לא תמיד יודעים איזה צד תראו להם היום. 
אתם נוטים ללכת עם הטיפוסים שלא מפחדים מהאתגר של חשיפת הסודות שלכם ולא נבהלים מהאופי ההפכפך שלכם. אתם אוהבים את המכורים למסעות שלא מסוגלים לשבת במקום אחד בשקט למשך זמן רב. הם ייקחו אותכם להרפתקאות מדהימות ויאכילו את התיאבון הגדול שלכם לידע. 
 

סרטן

האומן המסתורי
אתם מלאי רגשות אך אתם עוטים על עצמכם פוזה קשוחה כדי להסתיר את הנפש הפגיעה שלכם משאר העולם. זה עלול לדחות חלק מהאנשים אך מי שמכיר אותך טיפה יותר מגלה שאתם עדינים ואכפתיים להפליא. אתם לא אוהבים לחשוף בפני העולם כל פן באישיות שלכם ולכן אתם מתאהבים בטיפוס האמנותי והמסתורי. הוא פשוט מקבל אתכם בדיוק כפי שאתם. אתם פשוט תנסו לגלות אחד את השני. כמו כן, אתם יוצאים לדייטים היצירתיים ביותר בכל הזמנים.
 

אריה

הרומנטיקן חסר התקנה
אתם אוהבים כשמעריצים אותכם. אין דבר אהוד עליכם יותר מלהיות מרכז תשומת הלב כשכל העיניים מופנות אליכם. אתם משתוקקים לחיבה ולכן מישהו שלא מפסיק להרעיף עליכם מחמאות עשרים וארבע שעות ביממה הוא לחלוטין כוס התה שלכם. לכן אתם תמיד מתאהבים ברומנטיקן. הוא לא מתבייש לעשות מחוות רומנטיות ונותן לכם להרגיש כמלכים. מנגד, בשנייה שהיחס שאתם כה משתוקקים לו מתקרר אתם מחוץ לדלת.

בתולה

המתבודד האינטליגנטי
חרוצים ומעשיים, אתם אף פעם לא משאירים דבר ליד המקרה. אתם אינטילגנטיים להפליא ומחויבים לחלוטין לכל דבר שאתם עושים. מבחינתכם העבודה היא תמיד במקום הראשון ואין לכם זמן לרדוף אחריי אהבות פוטנציאליות. אבל אם כבר מצאתם מישהו, הוא בדרך כלל יהיה בדיוק כמוכם. אתם זקוקים למישהו שיהיה אינטליגנטי לפחות כמוכם, עדיף אפילו יותר, כדי שהוא תמיד ישמור אתכם מהלכים על קצות האצבעות וידחוף אתכם להגשים את החלומות שלכם. אתם נוטים להמשך למתבודדים כי בדיוק כמוכם, הם מתקשים להביע את הרגשות שלהם.
 

מאזניים

המתקשר המעולה
מאוזנים להפליא, אתם דיפלומטים והוגנים. אתם שונאים קונפליקטים מכל סוג שהוא ואתם בדרך כלל אלו שמביא שלום במצבים קשים. אתם שונאים להיות לבד ואתם פורחים בחברת אנשים. למרות שאנשים נוטים לחשוב שאתם תתאהבו בכל אחד, אתם דווקא מאוד בררנים בכל מה שקשור לחצי השני שלכם. אתם זקוקים למישהו שיכול להתחיל שיחה ולהחזיק אותה ועם זאת לדעת להיות מאזין מעולה שיהיה מוכן להקשיב לרטינות שלכם לגביי עוולות שנעשו לכם. אתם גם נוטים להתאהב באנשים עם תחומי עניין שונים משלכם כי זה מאפשר לכם להיפתח לעולמות חדשים.
 

עקרב

הרגוע והשאנן
אתם מלאי תשוקה עד תום. אתם מנהיגים מלידה ואתם מחפשים את האמת בכל האמצעים. אתם פשוט שונאים כשהאנשים הקרובים אליכם שומרים סודות. כשאתם מפתחים רגשות כלפיי מישהו, בדרך כלל זה יהיה מישהו מאוד רגוע. בחיר ליבכם לא מתרגש מול האישיות הגדולה מהחיים שלכם. סוג כזה של בן אדם תמיד יהיה כנה איתכם וזה מושך אתכם פנימה. בנוסף, הוא לא נעלב בקלות כאשר אתם מקניטים אותו, וזה משהו שאתם מאוד נהנים לעשות.
 

קשת

ההרפתקן האקטיבי
אתם תמיד מחפשים את ההרפתקה הבאה שלכם. אתם לא יכולים לסבול שעמום ואתם תמיד חוקרים מחוץ לעולם בו אתם חיים. אתם בחיפוש מתמיד אחר משמעות החיים. בגלל זה אתם תמיד מתאהבים בטיפוסים אקטיביים שמוכנים לצאת להרפתקה בהתראה של רגע. כשאתם מאבדים עניין במה שקורה סביבכם אתם צריכים שבן זוגכם יעלה על כך מיד ויסחוף אתכם למסע בטבע. אתם זקוקים גם למישהו שיבין שאתם זקוקים לפעמים לזמן לעצמכם. בסופו של הדבר מה שהכי חשוב לכם זה החופש שלכם. 
 

 

Published by MISHTI.CO.IL - July 7th, 9:09am - 2020-07-07T09:09:44+03:00