5 דברים שאת חייבת לעשות לפני שנגמר הקיץ

בצער רב וביגון קודר הקיץ האהוב שלנו בורח לכמעט חצי שנה, וכשהשמש מפנה מקום לגשם, לתה ולפוך, לפני שאנחנו הופכות את הארון שלנו ומעבירות את המזגן לחום, הנה חמישה דברים שחייב להספיק:

 

ללכת לים

הצטיידי בספר, קרם הגנה (עדיין צריך) ומשקה אהוב לבחירתך. תאזיני לשיר שאת אוהבת, כזה שגורם לך להתרגש קצת מבפנים ולצלול למחשבות, ותעצמי עיניים. תזכרי את השלווה הזאת, כי אוטוטו את תכבר תספיקי לשכוח.

via GIPHY

 

לקום מוקדם ולצאת להליכה קצרה

קחי קפה, את  הכלב או את בן הזוג, אם הוא לא קם, מומלץ להשתמש בכרית כדי לשכנע. בחורף אי אפשר לראות את הזריחה בלי לחטוף דלקת ריאות, ויפה שעה אחת קודם.

 

לעשות סדר

כולנו מתחילות מסגרת חדשה אחרי החגים, אם זה לימודים, עבודה, או סתם החלטות חדשות. אולי זה הזמן, לפני העלטה של החורף, לשים לך ולעבוד על קצת סדר. הכוונה גם לסדר חיצוני,

וגם לסדר קצת בנפש, והנה אנחנו בדיוק לפני כיפור, אין זמן מושלם מזה.

via GIPHY

 

לעשות דברים שאת אוהבת

כשנכנסים חזרה לשגרה של אחרי החגים, תמיד יש הרגשה של ריצת מרתון שמסתיימת ביולי הבא. כדי שגם תיהני מהדרך ולא תרוצי אחרי דד- ליינים בלבד, חשוב שתקדישי כמה דקות ביום למשהו שאת מתחברת אליו מהלב. גם אם זה לשתות קפה עם חברה. כל דבר שיזכיר לך שמותר לך לנוח, לא רק כשאת ישנה.

 

לאהוב

זה רלוונטי לכל עונות השנה, אבל תמיד חשוב להמשיך לתחזק קשרים, ולהגיד לאנשים שאהובים עלינו שכיף לנו שהם חלק מהחיים שלנו. תחשבי כמה כיף זה לדעת שבחרת את האנשים הנכונים לצדך. תאהבי, באמת, לא בכאילו, ותראי את זה.

via GIPHY

 

אחרי שסימנתן וי על כל הרשימה, תוציאו את המעילים והמגפיים, החורף בדרך.

 

Published by MISHTI.CO.IL - July 3rd, 12:59pm - 2020-07-03T12:59:57+03:00