אם תדמייני שאת חתול, יכול להיות שתמצאי את היעוד שלך

הגשמה עצמית היא ה-דבר היום. כולם אומרים לך כמה חשוב לעשות מה שאת אוהבת וחופרים לך נון סטופ של זה ש"יש לך מתנה לתת לעולם, את רק צריכה לגלות מה היא". וואלה. ואם אין לך מושג? איך לעזאזל מגלים מה היעוד שלך בעולם?

אם את מתלבטת מה לעשות בחיים ומרגישה אבודה בין שלל עצות, אפשרויות וטיפים שלא ממש עוזרים, רצינו להציע לך שני תרגילים מחשבתיים נחמדים שיפתחו לך קצת את הראש ויעזרו לך להפיל כמה אסימונים:

 

דמייני שאת חתול

לא, הכוונה היא לא להתחיל ללכת על ארבע ולעשות מיאו, אלא לדמיין שיש לך תשעה גלגולי חיים שאת יכולה לנצל (או חמישה, או שלושה. כמה שנוח לך). שבי ותכתבי לעצמך איך נראים החיים שלך בכל אחד מהגלגולים. ובאמת תתפרעי עם הדמיון. מה את עושה? איפה את גרה? איך נראה היום יום שלך? תנסי ממש ליצור לעצמך תמונה בראש של איך נראים החיים האלה. תחזרי על זה תשע פעמים (או כמה פעמים שיש לך סבלנות) ובסוף תנסי לראות האם יש משהו שחוזר בכל אחד מה"גלגולים" שלך. האם את תמיד חיה בכפר? או אולי בעיר? האם בכל הגלגולים שלך את עובדת עם אנשים? תתפלאי כמה תובנות מעניינות ייצאו לך מהתרגיל הזה.

via GIPHY

 

חמישה אנשים שאת מקנאה בהם

קנאה היא דבר נפלא כשיודעים איך לפרש אותה. הרבה פעמים אנחנו מקנאות באנשים מהסיבה הפשוטה שהיינו רוצות להיות כמוהם. עשי לך רשימה של חמישה אנשים שאת ממש מקנאה בהם. אבל לא סתם אנשים שאת מקנאה בהם כי הם יפים, אלא אנשים שעושים משהו בחיים שנראה לך ממש מגניב. אחרי זה תכתבי לעצמך למה את מקנאה בכל אחד מהם – אולי העבודה שלהם לוקחת אותם לטייל בעולם, אולי הם עושים משהו סופר יצירתי שהיית מתה לדעת לעשות. בקיצור, קחי את הקנאה ותנסי להבין מה היא מנסה להגיד לך.

via GIPHY

 

אז אולי לא נדלקה לך נורה מעל הראש ואולי לא חווית הארה קוסמית לגבי הייעוד שלך, אבל אנחנו מקוות שלפחות נתנו לך חומר למחשבה ואולי כמה כיוונים שלא חשבת עליהם. ותזכרי, העניין הוא לא ללכת על הקריירה הכי מפוצצת שיש או לעשות מה שכולם עושים כי זה מה שכולם עושים. החוכמה היא למצוא מה מתאים לך. משם כבר הכל תלוי בך. עופי על עצמך.

 

Published by MISHTI.CO.IL - July 3rd, 12:59pm - 2020-07-03T12:59:57+03:00