3 הדברים שאת חייבת להפסיק להבטיח לעצמך לשנה החדשה

כל שנה מחדש זה קורה. מתחיל להיות קריר בערב, החגים מתקרבים. שינוי באוויר. וכל שנה מחדש את מבטיחה לעצמך שהנה, השנה הזאת תהיה יפה. ושונה.

אז זהו, שלא.

זאת אומרת, אנחנו מאוד בעד התפתחות אישית והבטחות לשינוי. אבל לבולשיט אנחנו ממש אלרגיות. הנה שלוש הבטחות נדושות שאת פשוט חייבת להפסיק להבטיח לעצמך כל פעם מחדש. וגם כמה רעיונות משלנו להחלטות שאשכרה תופסות:

 

via GIPHY

 

השנה דיאטה

די כבר. באמת. ונסביר למה. קודם כל, את יודעת טוב מאוד שזאת הבטחת בולשיט ובזמן שאת ממלמלת לעצמך את המילים, סיכוי גדול שאת באמצע בליסה של משהו לא בריא ואפילו את, לא משוכנעת שזה יחזיק יותר מחמש דקות בדיוק. אז למה אנחנו נגד הבטחות כאלה? לא שאנחנו נגד בריאות חלילה אבל קודם כל, למה לא להחליף את "דיאטה" ב"השנה אעשה משהו כדי להיות בריאה יותר" ושנית, להגיד "השנה דיאטה" היא להבטיח לעצמך כישלון בטוח. דיאטה היא מילה גדולה ומאיימת. למה לא ללכת על קטן יותר? להוסיף ירקות לכל ארוחה, להעיף את המשקאות הממותקים מהבית. צעדים קטנים אחותי.

 

השנה אני מוצאת אהבה

אהבה זה דבר נפלא. יש כאלה שאומרים שהיא טעם החיים. ברור שאהבה היא ה-דבר אבל למה לתלות את האושר שלך השנה דווקא בבן זוג? למה לא להגיד לעצמך "השנה אני משתדלת לאהוב את עצמי" או "השנה אני אומרת לעצמי מילה טובה בכל בוקר". בקיצור, הבנת. הזוגיות הכי טובה שלך בחיים (וגם הכי ארוכה) היא עם עצמך. למה לא לעבוד עליה השנה?

 

השנה אני מפסיקה ל...

גם כאן אין משהו רע כשלעצמו, אבל הגיע הזמן שהעולם יעבור לדפוסים של חשיבה חיובית. במקום להיות קשה עם עצמך ולהגיד  שהשנה את מפסיקה לעשות פעולה כזאת או אחרת, תעשי סוויץ'  ותגידי: "השנה אני מתחילה ל...". אולי תקחי קורס או סדנה שמזמן רצית? תלמדי לרכב על אופניים? תתחילי לעשות מדיטציה? תתחייבי להכיר איקס אנשים חדשים? לא חייבת להיות פואנטה כלשהי. הרעיון הוא לעשות משהו לנשמה ולמלא את המצברים.

 

בקיצור, תנסי לנער קצת את דפוסי החשיבה הישנים. בכל זאת, התחלות חדשות וזה. שנה מהממת!

 

Published by MISHTI.CO.IL - July 3rd, 12:59pm - 2020-07-03T12:59:57+03:00