רשימת המתנות המקוריות למשפחה בחג

חודשי החגים ממשמשים ובאים, ועמם גם הצורך להתראות עם המשפחה שלא ראית כמה חודשים, ליהנות מזמן איכות עם הילדים, לאכול ארוחה טובה, וכמובן להעניק מתנות לחג שיגרמו לכולם אושר, נחת וחשוב מכל שידגישו את העובדה שאת כה מתחשבת ומשקיעה.

אז אילו מתנות כדאי לך לרכוש למשפחה בחג? כמה רעיונות מקוריים בהמשך!

 

via GIPHY

 

שובר מתנה להורים

את מתארחת אצל ההורים שלך בחג, ומגלה כבר בדרך אל ביתם שאימא שלך עייפה ועצבנית משלל ההכנות המפרכות לערב החג, ואבא שלך הסתבך עם סידור השולחן והכיסאות כבר מאתמול! בזמנים כאלה, אם יהיה בידך  שובר מתנה לפינוק אמיתי להורים כמו: שובר לסרט, ארוחה זוגית או ספא מפנק - תוכלי בכמה שניות להציל את הערב ולהפוך את הורייך לקצת יותר אופטימיים ושמחים בחג.

 

משחקים קטנים לאחיינים

האחיינים שלך נולדו בשביל מתנות, והרבה.  מפגש משפחתי ללא מתנות שמוענקות להם על עצם היותם הם הוא לא מפגש. בקלות תוכלי לראות כיצד פניהם המחייכות הופכות חסרות ניצוץ. לכן אסור לך לאכזב!.  רכשי מתנות קטנות גם לאחיינים, ורצוי למצוא מתנות שיעסיקו אותם לכמה שעות טובות במהלך החג. 

 

עציץ לסבתא

לסבתות שלנו יש דרישות מיוחדות: הן תמיד ישתמשו בקרם פנים מיוחד, ילבשו רק בגדים שהן בוחרות ('מפירמה ידועה'), ושום תכשיט לא יתאים להם או ישתווה לתכשיטים היוקרתיים שהן הביאו עמן ארצה. לכן, את נשארת עם האופצייה הבריאה: קניית עציץ. אין ספק שעציץ יעלה את מצב רוחה של הסבתא ויתן לה עוד סיבה לחיות (הרי צרי להשקות את העציץ, לא?).

 

ריבות לדודים

אם יש לך זמן להיות יצירתית לפני ערב החג, תוכלי להכין לדודים מתנה נפלאה והיא ריבה ביתית. קני פרי שמתאים לריבה כמו: שזיפים, אפרסקים, תאנים ואפילו לימון. חתכי את הפירות לרבעים והכניסי אותם לסיר גדול. הוסיפי על כל קילו פרי חצי קילו סוכר, וערבבי על אש גדולה. כאשר הנוזל מתחיל לבעבע, הקטיני מאד את האש, והמשיכי מידי פעם לערבב תוך שאת מוסיפה מעט לימון ומעט מאד מים לריבה. לאחר שהריבה מוכנה (דרושות כמה שעות טובות של בישול לכך) קני צנצנות קטנות והכיני מהן צנצנות ריבה קטנות. חלקי את הריבות לקרובים שלך בגאווה תוך הדגשה כי את הריבה הזאת את הכנת!

 

נעלי בית מפנקות לחמה

מה לעשות, לעיתים את מוצאת את עצמך מובלת לערב חג אצל החמה כמו אדם שמובל אשם אל הגרדום. ובכל זאת, למרות הבילוי הקשוח במחיצתה של החמה האהובה, כדאי תמיד להביא לה מתנה. חמותך שבוודאי תתלונן על עומס עבודתה, תשמח לגלות שרכשת עבורה נעלי בית מפנקות שגם יסייעו לה לטייל בבית בנוחות, וגם יעזרו לה להפסיק כבר את התלונות!

 

שיהיה לכולכן חג שמח ושנה טובה ומתוקה!

 

Published by MISHTI.CO.IL - July 3rd, 12:59pm - 2020-07-03T12:59:57+03:00