איך תהפכי לאישה מעניינת ואטרקטיבית יותר?

קורה לכן שאתן חוששת להיות משעממות? בדייט ראשון או בפעם ראשונה שבה אתן לוקחות חלק באירוע חברתי כלשהו. גם אירועי נטוורקינג לא תמיד יסתפקו ב"סמולטוק".

שימו לב, גם את זה אפשר ללמוד! וגם בזה אפשר להשתפר. כשאת מעניינת יותר, כולם רוצים להיות בחברתך, החל מהבוס שלך, דרך חברייך לעבודה ובכלל כל הסובבים אותך. לא רק שתייצרי קשרים רבים יותר, אלא שגם מערכות היחסים שלך יתנהלו בקלות ויהיה קל יותר לתחזק ולחזק אותן.

הנה 6 דרכים שיעזרו לך להפוך למעניינת יותר :

 

via GIPHY

חפשי נושאים מעניינים שאין להם קשר לקריירה שלך

נסי להקדיש כמה דקות לספר לסובבים אותך אודות דבר מה מעניין שלמדת כי "סקרן אותך". יתכן אגב, כי אם תקשיבי לשיחות של אנשים מתחומים אחרים ושונים במקום העבודה שלך, תלמדי משהו חדש שיוסיף לך גם עניין וגם יכולת להשתתף בשיחה. לפעמים, עדיף לנסות ולמצוא עובדות "לא חשובות" (יש עמוד פייסבוק כזה!) כי עובדות כאלו יכולות להיות משעשעות ולמשוך את כולם להקשיב לך. תוכלי גם להשתתף באירועים שעד כה לא חשבת לקחת בהם חלק, או בפסטיבל מתחום שונה לחלוטין ממה שעניין אותך עד כה. אולי תופתעי ותמצאי לעצמך עניין חדש!

חודש של "כן" 

אם את רוצה להפוך למעניינת מהר יותר, נסי להגיד "כן" לכל הזמנה והצעה שתקבלי, לא משנה עד כמה אקראית, מתישה ולא מושכת היא תיראה לך. למה? את לא יכולה להפסיד. יתכן שבסופו של דבר תצאי משם עם סיפור חדש, תחווי חוויה שתיתן איזה טוויסט לכיוון שבו הלכת ועולם חדש.  עולם של מושגים חדשים ייפתח בפניך, אותו תוכלי להציג לסביבה מאוחר יותר.

via GIPHY

השתתפי בניסוי

כמעט בלתי אפשרי להתעלם מ"ויתרתי על רשתות חברתיות למשך חודש והנה מה קרה", או "שלושת השבועות בהם אכלתי רק ירקות" וכל זה מאחר שכשאנשים עושים דברים יוצאים מן הכלל או שונים או משונים הם חושפים את עצמם לאתגרים שהופכים אותם למסקרנים יותר ומעניינים יותר. נסי למשל שבועיים ללא קופאין או שוקולד, שבוע ללא טלפון סלולרי. אין ספק שאנשים ירצו לדעת איך שרדת את המשימה!

הקשיבי לפודקאסטים

שיחות עם אנשים מרתקים הן בדרך כלל מלאות ב"שמעתי את זה בפודקסט של…" או "לפי מה שאמרו ב.. בפודקסט זה וזה.." זה הגיוני: פודקסט מביא אלינו מגוון של סיפורים מעניינים, פרטים חדשים, אנשים מעניינים ועובדות חדשות והם מהווים מקור בלתי נדלה לעובדות מעניינות שיתבלו את השיחה שלך. בנוסף, הם מהווים אלטרנטיבה לספרים, בזמן שפחות נוח לך לקרוא או שאת לא על הספה או במיטה בבית. את יכולה להקשיב לפודקסט בנושאי בריאות או בכל נושא שעדיין לא חקרת. לדוגמא, טכנולוגיה, עסקים, עיצוב ועוד. איזון בין מה שאת מכירה ויודעת לבין תחומים חדשים יקלו עליך להעשיר את השיחות שלך עם אחרים.

למדי עובדות חדשות

 אנשים מעניינים בדרך כלל יודעים להשיב על שאלות טריוויה בכל הזדמנות שצצה. עולה איזו מילה בשיחה, והם כבר יודעים להרחיב, רואים איזו חיה חוצה את הכביש, והם מוסרים שלל פרטים אודותיה, וכך הם עושים רושם של מעניינים יותר. התמורה הנוספת מכך היא לגלות פרטי מידע חדשים שלא הכרת קודם אשר עשויים להיות מעניינים במיוחד! יש מי שירחיק ויפתח אנציקלופדיה, בין אם מקוונת ובין אם "אמיתית". ואפילו יפתח מילון כדי לגלות מילים חדשות.

הקשיבי יותר

אנשים רבים מבלים זמן רב ב"לדבר". הקשבה לאחרים הופכת אותך למעניינת יותר מכמה סיבות: ראשית, את אוספת מידע ולומדת דברים חדשים אותם תוכלי ליישם בהמשך הדרך עם אנשים אחרים. בנוסף, אם מדברים רק 30% או 40% מהזמן  את מאפרת לעצמך להיות קשובה לאחר שאולי מיצה, או עייף או רוצה להשתלב בשיחה ולתרום לה. בנוסף, הנושא האהוב על רוב האנשים הוא.. ..הם עצמם!  באופן אירוני, כשנותנים את הפוקוס לאחר, את בעצמך הופכת להיות מעניינת יותר.

להיות מעניינת זה לא קשה! זה דווקא מעניין :)

 

Published by MISHTI.CO.IL - September 7th, 11:53am - 2017-09-07T11:53:21+03:00