מרגישה תקועה בחיים? אולי הגיע הזמן לקוואצ'ינג

לא מעט מאיתנו מצויות בשגרה תובענית ולחץ מתמיד אשר נוגע לעבודה שלנו, למשפחה, לילדים, לבן זוג ועוד. במהלך שגרת החיים התובענית אשר דורשת מאתנו גיוס מוחלט של הכוח הפיזי והנפשי שלנו, לא פעם אנו מוצאות את עצמנו תוהות- האם אנו באמת מרגישות מאושרות בחיינו? האם אנו עושות את מה שאנו שואפות, חולמות ורוצות לעשות? והאם באמת אנו מצליחות להיות מי שאנו רוצות להיות?

 

לא מעט נשים מגיעות במהלך החיים שלהן לתובנה כלשהי בנוגע לחוסר סיפוק מוחלט או חלקי שהן מרגישות בחייהם העכשוויים ומנסות לעשות ריסטרט ולהתחיל לחיות מחדש כפי שהן רוצות באמת. אולם, התחלה מחדש, ככל התחלה היא לא דבר קל כלל ולעיתים, הקושי הנלווה אל ההתחלה הזו והקשיים המצויים בדרך לשינוי, מובילים לפאסיביות, לאדישות, לייאוש ובסופו של דבר לחזרה לחיי השגרה הישנים והנוחים אך הלא מספקים.

 

כיצד יוצאים מתוך הלופ של השגרה התובענית ומתחילים מחדש?

אם הגעת לתובנה שאת חיה על אוטומט ואת לא מצליחה להיות מאושרת משום דבר שאת עושה בחייך, כנראה שהגיע הזמן שתעצרי ותעשי בדק בית עם עצמך. החיים קצרים מידי בכדי לטבוע בתוך שגרה אשר לא מספקת אותך ולא גורמת לך לפרוח ולשמוח במי שאת ובמה שאת עושה. להתחיל מחדש באופן עצמאי זה דבר שגובל בנטילת סיכונים ולא מעט חששות ולכן, את לא חייבת לעשות את זה לבד. כיום תוכלי למצוא בתחום האימון האישי הקרוי גם: קאוצ'ינג, לא מעט אנשי מקצוע העוסקים באימון, הכוונה וסיוע לכל אדם אשר מרגיש תקוע בתוך חייו.

via GIPHY

 

מה זה אימון אישי והאם בכוחו להוביל להצלחה בחיים?

אימון אישי הקרוי גם קא'וצינג, הוא אימון שמיועד באופן ספציפי לאדם אשר מגיע אליו, בהתאם למטרות אשר אותן הוא מעוניין להשיג באמצעות אימון זה. המאמן, מסייע לאדם למצוא את הכוחות שבו לחולל שינוי בחיוו ומעניק לו כלים פרקטיים לעשות את כל מה שהוא חפץ לעשות. חשוב מאוד למצוא מאמן בעל תעודה אשר הסמיכה אותו לעסוק באימון וכן, מאמן אשר ידוע כמאמן מומלץ , מומחה ומקצועי בתחומו. כיום, במציאות חיים אשר בה כל אישה מעוניינת להגשים את עצמה ולחוש מאושרת, אימון אישי הוא הדרך האידאלית להצלחה אמתית.

אם את מרגישה שאת מעוניינת לעשות שינוי כלשהו בחיים שלך שיהפוך אותם למוצלחים יותר ויעניק לך את היכולת לפרוח, לשגשג ולשמוח במי שאת ובמה שאת, אל תהססי מלבקש עזרה מאנשי מקצוע. על אף ששינוי הוא דבר אשר מרתיע ומפחיד מעצם העובדה שהוא נחשב יציאה מאזור הנוחות והליכה לקראת הלא נודע, אל תחששי לעשות זאת בכדי להצליח באמת ולהיות מאושרת.

 

Published by MISHTI.CO.IL - July 3rd, 12:59pm - 2020-07-03T12:59:57+03:00