מה מסמל אותך כאישה ואיזו בת זוג תיהי לגבר שלך בהתאם לגלגל המזלות

המזל שלך מעיד על האופי שלך, אבל גם על סוג בת הזוג שתהי במערכת היחסים.

 

via GIPHY

 

אישה מזל טלה

היא סקרנית ונמרצת. אזהרה:בתוך שבוע, הגברת טלה תדע את כל הסיסמאות של הגבר שלה ותחטוף את הארנק שלו תוך כדי שינה. היא משתעממת מהר, אז כדאי שהגבר ישחק אותה

ג'יימס בונד וישמור על האש תמיד.
 

אישה מזל שור

היא אלגנטית ועדינה כרוח של קיץ. היא אמינה, שומרת על עבודה קבועה וקצב יציב. היא תמיד שולטת בעצמה, כלומר, עד גבול מסוים. אם הגבר יעצבן אישה במזל שור, היא תתחיל להשתולל. אזהרה: אישה שור היא פשע התשוקה.

 

אישה מזל תאומים

לגברים שהם פליירים בלב, מגיע שלב שבו הם מבינים שהגיע הזמן להתיישב רק עם אישה אחת. אישה מזל תאומים היא הגאולה של הגברים האלו -  היא חכמה, אשת שיחה נהדרת והיא הופכת במהירות לאדם אחר לגמרי לפי הסיטואציה. סוף סוף מישהי שאפשר לעלות איתה על המטוס בלי לסטות אף פעם.

 

אישה מזל סרטן

השמועות נכונות: נשות סרטן הן אכן הנשים המרתקות ביותר על פני כדור הארץ. אישה סרטן היא האישה שהגבר חייב לשמור קרוב.

 

אישה מזל אריה

אם הגבר אוהב לעבוד מאחורי הקלעים אז הוא בן הזוג המושלם עבור אשת הדרמה מזל אריה. אישה אריה דורשת שכל הזרקורים יופנו אליה, והדרך היחידה לשמור אותה קרוב  היא לפרוש לה שטיח אדום ולחכות לסצנה הכי מטורפת ומדהימה שהיא הולכת להציג!

אישה מזל בתולה

אישה בתולה היא חלום גברי שמתגשם!
היא חותרת למצוינות בכל היבט של חייה, והיא די מיומנת להצביע על הפגמים של הגבר ולעזור לו להשתפר. אם הגבר מחפש אישה חושנית עם מרפקים חדים, מזל בתולה היא שועלה בכך. אזהרה: אישה בתולה רוצה מחויבות ואם הגבר לא מוכן לספק לה את זה, הוא מוזמן להתקדם ומהר! .

 

אישה מאזניים

אם הגבר מחפש את החיים הפשוטים, אישה מאזניים עשויה לספק לו את ההרמוניה שהוא מחפש. היא מתגאה בעצמה על היותה "השוערת" בקשר. אזהרה: לפעמים היא חוטאת בפילרטוטים.

 

אישה עקרב

אישה עקרב תקשור לגבר את עיניים עד מצב שנשמתו תעתק. רוב הנשים אוהבות לרכל, אבל אישה עקרב מאוד כנה ואמיתית והיא תגיד את כל האמת בפנים. היא מאוד בטוחה בעצמה ואינטנסיבית בעלת כנות מסתורית.  אזהרה: ברגע שגבר נופל על אישה במזל עקרב יהיה לו קשה מאוד להשתחרר ממנה.

 

אישה קשת

אם הגבר מחפש התרגשות, הַרפַּתקָה והרבה תשוקה, אישה קשת תהיה למושא אהבתו. אזהרה: בשלב מסוים הגבר ישאל את עצמו, "היי , יש מישהו שראה את החברה שלי?" ייתכן שיהיה עליו לבדוק את מערכת היחסים שלה בפייסבוק לעתים קרובות.

אישה גדי

אישה במזל גדי ניראת שקטה ושמורה. היא המתוקה שתזמין לארוחת ערב חגיגית. כאשר תהיו בחוץ , אישה גדי תהיה רגישה מספיק כדי להשתיק את הטלפון הנייד שלה.היא מעדיפה לא לרשת או לבלות זמן רב באינטרנט, היא מעדיפה להיות שם בשביל הגבר שלה. אישה מזל גדי היא מושלמת לחלוטין. אזהרה:  היא לפעמים יהירה אבל זו תכונה שמאוד מפתה את הגבר שלה.

אישה דלי

אם הגבר טיפוס רענן ומחפש קשת בענן ויצירתיות, אישה דלי תענה על צרכיו. היא אמנותית ופראית - היא שונאת כללים ומסגרות. בעולם מושלם, אישה דלי תהיה נודיסטית נודדת המציירת ציורי קיר בכל רחבי הארץ. (והיא היתה אוספת מעריצים בכל מדינה).

אישה דגים

היא מלכותית. היא נאורה. אך עם זאת מסוכנת.כן, אישה דגים היא מאהבת עדינה, גאונה מטורפת, ויש לה רקורד לשליחת גברים לבצע מטלות כמו שטיפת כלים, פינוי הכלים מהמדיח והורדת הזבל, ולא בהכרח בסדר הזה.

Published by MISHTI.CO.IL - July 8th, 2:54pm - 2020-07-08T14:54:34+03:00