12 דברים שאנשים מצליחים עושים ביום שישי

האם עצרתם לחשוב על הדרך שבה אתם מבלים את יום שישי בשעות הבוקר והצהריים? אם לא, כדאי שתדעו כי הדרך שבה אתם פועלים בסוף השבוע ובעיקר בשישי, בעלת השפעה עצומה על החיוניות שלכם והפרודוקטיביות שתהיה לכם בתחילת השבוע.

יתרה מכך, אנשים מצליחים נוטים להעביר את ימי השישי שלהם בפרודוקטיביות תוך שמירה על שגרה קבועה של משימות . אז מה עושים אנשים מצליחים ביום שישי?

 

via GIPHY

 

1.בוחנים את ההישגים שלהם ממהלך השבוע

אנשים מצליחים בודקים ביום שישי את ההתקדמות שלהם ממהלך השבוע. הם מעריכים את ההישגים המקצועיים שלכם ונוצרים ניצחונות קטנים. אחת הדרכים לשפר את רמת האושר היא דרך מבט על ההישגים תוך סיכום של 3 השגים חשובים שלכם מהשבוע.

 

2. מבינים את סדרי העדיפויות שלהם

אנשים מצליחים לוקחים את יום שישי כדי לקבוע סדרי עדיפויות מרכזיים למהלך השבוע. הם רושמים 3 עד 5 סדרי עדיפויות מרכזיים שאליהם הם רוצים לתת את תשומת הלב. בכך הם משקיפים בצורה טובה על חיים המקצועיים ומסיקים מסקנות.

 

3. קובעים לוחות זמנים

אנשים שרוצים ליהנות משבוע פורה, קובעים לוח זמנים ורשימת מטלות לשבוע הקרוב. הם עושים זאת ביום שישי כדי לדעת בדיוק מה הם צריכים לעשות ביום ראשון.

 

4. הם מתכננים זמן פנוי לשבוע הקרוב

אנשים שגם נהנים מקריירה מצליחה וגם מחיי פנאי טובים, יתכננו את הזמן הפנוי שלהם במהלך השבוע. הם יודעים שהם צריכים קצת זמן חופשי ולכן הם מתכננים אותו כבר בשישי כדי שהם יוכלו להיות רגועים בסוף השבוע.

 

5. מתארגנים

 מסתבר כי ביום שישי, ניתן בקלות תוך 15 דקות בלבד לארגן מחדש את סביבת העבודה. ארגון מחדש עוזר לאנשים מסודרים להתחיל את השבוע בצורה נקייה וחדשה, מה שמסייע להם להיות בראש שקט במהלך הסופ"ש.

 

6 . בודקים את לוח השנה

אנשים מצליחים בודקים את היומן  או את לוח השנה ביום שישי וכך יודעים  מה צפוי להם בשבוע הבא בכל הנוגע לפגישות, אירועים ומחויבות.

 

7. מציבים גבולות

אנשים שמחלקים בין קריירה לשעות הפנאי יודעים להציב גבולות ללקוחות או למעסיקים שלהם. אנשים כאלה ידעו להבהיר כי הם לא מתכוונים לעבוד בשישי או להגיב על מיילים והודעות.

 

8. מסיימים הכל

אנשים שיודעים כיצד להתנהל, ידעו לקשור את כל הקצוות ביום שישי כדי לא להיות מוטרדים בענייני העבודה. הם יסיימו את כל המשימות שנותרו להם מסוף השבוע ויעשו זאת ביום שישי על הבוקר!

 

9. תכנון סוף השבוע

אנשים שנהנים מהחיים עושים ביום שישי תכניות לכל סוף השבוע. הם חושבים אודות מה שהם רוצים לעשות בסופ"ש בין אם זה לבקר את המשפחה, לפקוד מסעדה חדשה, לבין אם לטייל בפארק או ללכת לים.

 

10. פינוק עצמי

אנשים מוצלחים יודעים גם לפנק את עצמם ביום שישי. הם מסיימים את כל ענייני העבודה ומתפנים ליציאה לבית קפה, לדרינק עם בני הזוג או לפגישה עם חברים. ישנם אנשים שנהנים גם ממשחק כדורגל, טניס או כל פעילות ספורטיבית שעושה להם טוב.

 

11. הם מפרגנים לעובדים שלהם

למרות שלא נהוג ליצור קשר בנוגע לענייני עבודה עם העובדים ביום שישי, ישנם מנהלים מצליחים שנוהגים לשלוח לעובדים שלהם הודעה עם דברי תודה על ביצועי השבוע. בכך הם והעובדים שלהם מרגישים טוב יותר.

 

12. הם מאחלים לקרובים להם סופ"ש נעים

אחד המנהגים החושבים שמסכמים את השבוע בצורה נעימה הוא איחולי סוף שבוע נעים. אנשים שמודעים לסביבה שלהם, שולחים הודעות סופ"ש נעים, או נפרדים כך מעובדי המשרד ומהעמיתים בעבודה.

 

התחילו ליישם את הדברים האלה בשישי, ותוכלו ליהנות מסוף שבוע נפלא!

 

Published by MISHTI.CO.IL - July 3rd, 12:59pm - 2020-07-03T12:59:57+03:00