תלמדי מהנשים הצרפתיות: כך תעלי את הביטחון העצמי שלך

ביטחון – מפתח לכוח נשי. נשים צרפתיות הן הדוגמא לכך, איך להעלות את הביטחון העצמי, בלי להגזים עם האיפור, טיפולים קוסמטיים וניתוחים פלסטיים.

 

via GIPHY

 

1. הגן הסודי

 

מדי פעם כולנו מרגישות מרוקנות אמוציונלית, בעיות קטנות כאילו "נוגסות" קצת מה"אני" שלנו. במקום לחפש נחמה במתוקים, אלכוהול או בזרועותיו של האקס, נסי לקבל את העייפות שלך בכבוד.

"הגן הסודי" – מקום בו אפשר לחדש מאגרי עצמאות וכוח. מקום זה ממלא ומחזק את הנפש. ברגע העולם החיצוני מתיש אותה, צרפתייה יכולה להיכנס לחדר שלה, לסגור את הווילונות ולשבת לקרוא רומן או לעשות יוגה. היא יכולה פשוט לשכב במיטה ולחשוב על דברים נעימים. ההליכה שלה פתאום תהפוך שוב לקלילה והיא תהיה מלאה עד האוזניים בביטחון עצמי.

"הגן הסודי" יכול להיות פשוט ספר שהיא מצאה בספרייה. היא בוחרת בית קפה והולכת לשבת שם כל יום, מגיעה הביתה בשעה מאוחרת יותר, קצת שונה מבדרך כלל, כך השפיע עליה הספר. היא חוזרת לחיים עצמם עם תחושה של התחדשות, רחוקה מהמאהב שלה, בעלה, ילדים. ברגע שהיא חוזרת לעולם האמתי, יש בה חתיכת סוד. זה מאד יעיל להעלאת הביטחון העצמי. לא, לא צריך לספר לאף אחד על "הגן הסודי" שלך, אבל עובדה שיש לך כזה – גורם לך להיות חזקה ומסתורית.

 

 

2. דברים יפים

 

התרגלנו מיום ליום להשתמש בחפצים "לא בולטים", רגילים ולכן הביטחון העצמי שלנו צונח. אנחנו שוכחים בכלל שיש לנו דברים יפים. אישה צרפתייה לעולם לא תשכח את הקומקום העדין הכסף של סבתא. הוא יעמוד אצלה על השולחן כל יום ולא רק בחגים.

 

 

3. לעורר השראה באחרים

 

אף על פי שאנחנו לא תמיד מבינות, יש לנו כל יום אפשרות להעניק השראה למישהו, לשנות את החיים לטובה. אנחנו הדוגמא איך צריך לחיות בעולם הזה. אפילו בלי להבין את יכולה להיות מנטורית, דוגמא לנשים וגברים צעירים. כי אם את לא רוצה להיראות טוב למענך ולמען בן זוגך, עשי זאת למען דור העתיד.

 

 

4. לפתח את הייחודיות שלך

 

המפתח הסודי ליופי צרפתי: נשים צרפתיות מרוצות מעצמן. הדבר היחיד שמאפשר לה להיראות ולהרגיש יפה – ה"אני" המיוחד שלה, הלב והמוח. לכן, הדבר החשוב ביותר בכל מערכת יחסים – לשמור על "עצמך", לחיות את החיים שלך ולא את החיים של בן הזוג, ילדים או חברים. אפשר לאהוב בן אדם, לעשות עבורו "מעשים" ולקבל מכך סיפוק, אבל את לא יכולה לחיות במקומו, כפי שהוא לא יכול לחיות במקומך. בן הזוג שלך אוהב אותך כפי שאת, וצריך לשמור על זה כל הזמן.

אישה צרפתייה יודעת שדווקא הנשיות שלה, ההבדל בינה לבין בן זוגה גרמו לו להימשך אליה. התכונות האלה אתגרו אותו. אם כולנו נהפוך לתאומים של בני הזוג שלנו, תמיד נסכים איתם, נלבש את אותם בגדים – החיים יהיו מאד משעממים. לכן חשוב מאד להדגיש את הייחודיות שלך. אם אישה לא מקריבה את הייחודיות שלה על מזבח היחסים ונשארת לבד בעצמה, גבר יודע, היא פנויה רגשית, גם אם הם יחד.

 

 

5. מתינות בכל דבר

 

להתלבש לדייט או להתלבש לאימון, לצאת לבלות או לשבת בבית. אתו עיקרון של שחור ולבן בולט אצלנו כאשר אנחנו או אוכלות יותר מדי או שומרות על דיאטה. כך באהבה: אנחנו מונעים מעצמנו חושניות, הופכות לחרדות, מאבדות ביטחון עצמי ובסופו של דבר שוכבים עם גבר שבכלל לא מתאים לנו.

נסו להיות מתונות בכל דבר. תארו לעצמכן אהבה בתור קוביית שוקולד מריר משובח. אל תרוצי אחרי דברים זולים. באמת נסי ליהנות מהקינוח הזה – חושניות.

תתחילי "לפתות" כל אחד ואחד, תתאמני על פלירטוט. המטרה היא לא לתפוס גבר או לגרום לבן זוג לקנא. התייחסי לכל יום שלך, לכל רגע בחיים שלך כאל אפשרות להרגיש את כוח המשיכה אליך.

תפתחי את ה"אני" שלך, תדאגי לתחושת הליבידו, תאכלי טוב ותלבשי לאנז'רי יפה ונוח.

 
Published by MISHTI.CO.IL - July 3rd, 12:59pm - 2020-07-03T12:59:57+03:00