הקרב על המזגן בעבודה - נשים או גברים, מי מנצח?

אחת המלחמות הסמויות שגברים ונשים מנהלים ביניהם היא המלחמה על טמפרטורת המזגן במשרד.

אסטרטגיית המלחמה כוללת: גברים שבדרך כלל רוצים לשמור על טמפרטורות מזגן נמוכות שימנעו מהם הזעה בכל מקום אפשרי בגוף, ונשים שלעומת זאת ירצו לשמור על טמפרטורות גבוהות שלא היו מביישות חממת אפרוחים.

הקונפליקט האקלימי הזה בין גברים לנשים, יכול להוליד ויכוחים, עיסוק יתר במזגן עד קריסת התרמוסטט, ויכוחים קולניים, ואפילו שנאה סמויה שכוללת סינון ולחישות של משפטים לחלל האוויר (הקר מידי או החם מידי...) כגון: " שרב בחוץ והיא מחממת אותי!" או לחלופין "איזה קור פה! ממש אנטרקטיקה!"

אז כיצד פותרים אחת ולתמיד את הקונפליקט ומסיימים את היחס המקפיא אחד לשנייה? כמה טיפים מחממי לב:

 

via GIPHY

 

מתלבשים נכון

התלבשו בהתאם לתנאי מזג האוויר במשרד שלכם, אם אתן מרגישות שמקום העבודה קר מידי. הביאו אתכן סוודר, וכן, בלי תירוצים: אפשר למצוא סוודר או עליונית בארון גם בחודשי הקיץ. הגברים שחם להם מידי, יאלצו לשים שכבה נוספת של דאודורנט, להגיע עם ביגוד קצר, ולהביא עמם בקבוק מים צוננים. עוד ניתן להצטייד במאוורר אישי קטן שמתאים לאוורור מקומי והנחה בטוחה על שולחן העבודה.

 

פותחים חלון

קר לכם מידי כשהמזגן עובד? פתחו חלון! מי שחם לו שימקם את עצמו ליד חלון פתוח, ומי שקר לה שתשב ליד המזגן. ישנה אמונה הרווחת כי המזגן עובד בצורה פחות טובה כשהחלון פתוח, וזה נכון. אבל בכל זאת תוכלו לאזן את הטמפרטורה בחדר עם חלון פתוח, שגם יכניס אוויר טבעי וגם יווסת מעט את הקור בחלל.

 

עוברים לחלל עבודה אחר

אם אתם לא מצליחים להיות יחד במשרד בשל הקור או החום, נסו למצוא חלל עבודה אחר, נוח ומתאים יותר. אנו בטוחים שכל מנהל יבין לליבכם וינסה לפתור את המצב עם מציאת חלל עבודה שמתאים לכם יותר.

 

מתרחקים מהמזגן

בררר. קר! התרחקי מהמזגן. בכל חלל שבו קיים מזגן ישנם אזורים קרים יותר וקרים פחות. מקמי את עמדת העבודה שלך במקום חמים יותר ובכך פחות תתלונני.

 

קובעים טמפרטורה שמתאימה לכולם

אם לא הצלחתם למצוא את דרך המלך בקו המשווה שעליו אתם חיים, החליטו על טמפרטורה שמתאימה לכולם. בכל הנוגע לטמפרטורות נוחות, הרי ש 21 מעלות של קור נחשבת הטמפרטורה הנעימה ביותר לכולם, גם החודשי הקיץ וגם בחודשי החורף.

 

החליטו על טמפרטורה קבועה, ותוכלו פחות לעסוק בתחזית מזג האוויר, ולהתחיל סוף סוף להתרכז בעבודה!

 

Published by MISHTI.CO.IL - August 3rd, 12:22pm - 2020-08-03T12:22:07+03:00