לטייל לבד כאישה זה מזמן לא בושה-6 סיבות מדוע את החופשה הבאה שלך את חייבת לעשות לבד

אם את רואה כל היום תמונות ופרסומים של אנשים שנוסעים ומטיילים בחו"ל, ואת נמלאת עצב על כך שאת לא נוסעת כי אין לך פרטנרים לנסיעה - חשוב שתדעי, כי נסיעה לחו"ל לבד יכולה להיות הרפתקה טובה פי כמה מנסיעה עם חבר, חברה או קבוצה של אנשים.

אז מה הסיבות בגללן שווה יותר לטוס לבד לחו"ל?

 

via GIPHY

 

עצמאות

טיול בחו"ל לבד מאפשר לך עצמאות. כשאת מטיילת לבד, את לא חייבת להמתין לאף אחד, את יכולה לבחור את המקומות שאליהם את רוצה ללכת מבלי להתחשב באחרים, את יכולה לאכול במסעדות שאת רוצה, לפקוד מוזיאונים שמעניינים אותך או לצאת ליעדים שמתאימים לרצונות שלך בלבד.

 

כל הזמן לרשותך

שאת מטיילת בחו"ל לבד, הזמן שלך הוא ברשותך. אין אף אחד שאומר לך מתי לחזור למלון או לצאת ממנו, את יכולה לישון עד שעות מאוחרות מבלי שאף אחד יאיץ בך לצאת לאטרקציה או לפעילות מיוחדת, ואת יכולה לקום מוקדם בבוקר לראות את הזריחה או לטבול בנהר שנמצא ליד הבקתה שבה את מתארחת. כשאת לבד, הזמן כולו שלך ורק את מחליטה מה את עושה עמו.

 

הזדמנות להכיר אנשים חדשים

כאשר את מטיילים לבד בחו"ל את פותחת את עצמך להיכרויות עם אנשים חדשים. כאשר אין אדם שסוגר אותך אתו, או קבוצה קבועה שאת נמצאת עמה: את יכולה להכיר אנשים חדשים מכל העולם, להתחבר עם קבוצות מטיילים ואף ליהנות מקשר רומנטי טראנס אטלנטי מסעיר.

 

חוויות שהן רק שלך

שחית באגם מחומם באיסלנד? הגעת לבד למצפה מרהיב בווייטנאם? אכלת קרואסון ושתית קפה בבית קפה ציורי בפריז? החוויות האלה ואחרות: כולן שלך. כשאת חווה דברים לבד, את יכולה לנצור את הרגעים וליהנות מהזיכרונות היפים בתוך תוכך, ולדעת שחווית אותם לבד ושאף אחד לא חווה נהנה מהרגעים האלה מלבדך.

 

ניקוי הראש

טיול לחו"ל מעולה לעשיית סדר במחשבות וחשבון נפש. כשאת צועד לבדך לצלע ההר, פוסעת במסלולים ירוקים, או אפילו מטיילת ברחוב עתיק ויפה שכמעט אין בו אנשים, את יכולה לסדר לך את המחשבות, וזאת בעיקר שאת נמצאת לבד ואין מישהו שמדבר אתך או מסיח את דעתך.

 

הרפתקה שאין שניה לה

נסיעה לחו"ל וטיול בחו"ל לבד היא הרפתקה שאין שנייה לה. זה הזמן שלך להתחבר לעצמך, להבין מה את רוצה בחיים, לגלות את העולם, לאכול אוכל מושחת מבלי להצטנע, לקנות לך רק את מה שאת רוצה, לרקוד בחופשיות מבלי שמישהו ישפוט אותך, וליהנות מהרפתקה יוצאת דופן שהיא כולה שלך.

 

Published by MISHTI.CO.IL - July 3rd, 12:59pm - 2020-07-03T12:59:57+03:00