6 הרגלים של אנשים אינטלגנטיים שהופכים אותם למושכים יותר

אינטליגנציה היא דבר מושך. אנשים אינטליגנטיים, גם אם הם לא נראים כאילו יצאו משער של מגזין אופנה - הופכים לאטרקטיביים יותר בעיני הסביבה, כאשר בני המין השני נמשכים לאנשים אינטליגנטיים כמו פרפר לאש ונוהרים אליהם בהמוניהם.

זה הרי עניין ידוע שבני אדם עושים מאמצים עילאיים כדי להראות טוב יותר, ללבוש בגדים מחמיאים, ולשפר את הבריאות והמראה החיצוני שלהם. אבל אם תאמצו לכם הרגל לטפח גם את הפנימיות שלכם ואת האינטליגנציה שלכם, תהפכו למושכים יותר מאי פעם.

אז מהם ההרגלים של אנשים אינטליגנטיים שמושכים את סביבתם אליהם?  להלן 6 הרגלים פשוטים שיכולים להגדיל את הכריזמה, הביטחון והאינטליגנציה שלכם:

 

העצמה עצמית

אנשים אינטליגנטיים מעצימים את עצמם תוך שהם מקרינים אמון אמתי במה שהם עושים. הם מאמינים במטרות שלהם, וכי הם ראויים לכל מה שהם מקבלים. העצמה עצמית נותנת מוטיבציה לעשיית פעולות שונות, היא מעלה את הביטחון העצמי גם באופן חיצוני וגם באופן פנימי, והיא עוזרת לפרוס חיוך רחב על הפנים כמעט בכל מצב. אנשים מועצמים משיגים בדרך כלל את מה שהם רוצים, והם עושים זאת בביטחון. אם אתם רוצים גם ליהנות מהעצמה עצמית: רשמו לעצמכם את הסיבות שאנשים יאמרו לכם 'כן' בנוגע ליוזמות שלכם, פעלו בחיוביות תוך השארת חיוך על פניהם של האנשים. לכו זקוף והיו מודעים לצדדים המחמיאים שבכם והתכונות המעולות שיש לכם.

via GIPHY

 

תרגול מדיטציה

אנשים מושכים הם גם כאלה שמתרגלים מדיטציה, וזאת כדי להוריד מעצמם את לחצי היום יום. תרגול מדיטציה הוכח ככזה המסייע להוריד את רמות הלחץ תוך שהוא מוריד תחושות חרדה, אימפולסיביות, ודאגה אשר לעתים קרובות מובילות לחריגות חברתיות. מדיטציה תחזק את הכוח המנטאלי שלכם ואת המיקוד, היצירתיות והזיכרון שלכם, שנחשבות תכונות חיוניות לשיחה טובה ובניית מערכות יחסים. והכי חשוב: זה לוקח רק עשרים דקות ביום.

 

אותנטיות

אנשים אותנטיים שנאמנים לעצמם ולאופיים, הם בדרך כלל אנשים שנתפשים כמושכים ואינטליגנטיים. מילים בטוחות, מחשבות אמתיות ופעולות נכונות שמתאימות לאופי  האדם, מתקשרות עם בטחון עצמי ויושרה: מה שמסייע לתגובות חיוביות של בני האדם מסביב. אמצו את הרגשות האמתיים שלכם, תוך שאתם לא מראים כי אתם חלשים או לא בטוחים בעצמכם, והיו אמתיים ובטוחים בעצמכם גם ברגעים הקשים בחיים.

via GIPHY

 

עשיית מעשים מרצון חופשי

אנשים שבטוחים בעצמם עושים רק את הדברים שהם רוצים. הם לא מנסים להתאים את עצמם לסביבה או לחפש אישור מאחרים. הם פשוט עושים את הדברים בדרך שלהם, ובכך נראים שונים ומעניינים. כאשר אתם מפסיקים לרצות אחרים, את שולטים על הדימוי העצמי שלכם, ומשדרים בטחון כלפי חוץ.

 

הקשבה

כולם אוהבים לדבר, אבל מעטים מתמחים באמנות ההקשבה. הקשבה משפיעה עמוקות על אנשים והיא עוזרת ליצור קשר אמתי בין בני אדם, בעיקר בין כאלה ששמים את הלהט שלהם לדבר על עצמכם בצד, ובאמת מקשיבים לאחר. הקשבה מחזקת את האמפתיה, וממפתחת את היכולת להתחבר. לכן מומלץ לאמץ את מיומנות ההקשבה.

 

התנערות

אנשים אינטליגנטיים יודעים כיצד להתנער מטעויות העבר או מתחושות שלא אוהבים אותם. תחושות כאלה יכולות לדכדך וליצור מצב בו המחשבה מחפשת רק אחר פגמים ודחיות. לכן חשוב להשתחרר ממחשבות על העבר, להבין מה האיכויות שלכם, לא לשקוע במקרים שבו דחו אתכם, ולהיות בקשר עם אנשים שלא שופטים אתכם על טעויות או על אופייכם. בכך תוכלו לטפח מערכות יחסים חשובות ונכונות באמת.

 

התחילו לטפח את הפנימיות שלכם, לחשוב קצת אחרת ולצאת מרגשות שליליים, ותוכלו למשוך גורמים חיוביים אל חייכם.

 

Published by MISHTI.CO.IL - July 3rd, 12:59pm - 2020-07-03T12:59:57+03:00