10 דברים שאת לא שמה לב שאת עושה ומבזבזים לך את הזמן

החיים קצרים ולכן חשוב לנצל אותם בצורה הטובה ביותר שיש, מבלי להיכנס למעגל של בזבוז זמן יקר.

בחיי היום יום אנו מבזבזות כל כך הרבה זמן על דברים שאינם חשובים, מפחדות להגשים את החלומות שלנו, או להיות מי שאנו רוצות  להיות. בכך אנו תמיד נמצאות במעגל של הסתגלות, תוך פספוס המהות האמיתית של חיינו.

אז אם אתן רוצות שינוי, כדאי שתשימו  לב ל 10 דברים שאתן  מבזבזות עליהם את הזמן, ובכך תבינו כיצד לא לבזבז אותו בעצמכם:

 

הרגשה של חוסר תקווה

זה קל להרגיש ייאוש או חוסר תקווה בשל החיים שיש לכן כרגע או בעיה שנחתה עליכן. עם זאת חשוב לא להיכנס לאובססיה של רחמים עצמיים שרק מתישה אתכן ומבזבזת לכן את הזמן, בעיקר שמדובר בדברים שאי אפשר לשנות. לכך חשוב לצאת מהרחמים העצמיים ולהתמקד בפעולות שאפשר לעשות שיהפכו את הסביבה שלכם לטובה יותר.

 

כעס

להישאר כועסת, לא עושה דבר מלבד שהכעס יגרום לתחושה של סטרס ולחץ. כעס לוקח מכן אנרגיה שיכלה להתכוונן על תחושות אחרות וחיוביות יותר, תוך שכעס מרעיל רק אתכן ולא את האדם שאתן כועסות עליו. לכן חשוב לא לחיות בתחושת מרירות שרק מרחיקה אנשים, ולא להיות עצבניים. חשוב לנסות לסלוח לאנשים ובכך לא להרוס את חייכן.

via GIPHY

 

אי הגשמה של חלומות

להיות מפוחדות  מדי ללכת אחרי מה שאתן באמת רוצות בחיים, היא אחת הטעויות הגדולות ביותר שתוכלנה לעשות. אל תפחדו להתגבר על הסיכויים ולנסות להגשים את עצמכן, תוך חיבוק החיים על כל מה שהם.

 

לעשות מה שאתן לא רוצות לעשות

כולנו צריכות לעשות את המטלות שלנו על מנת לשרוד.
אבל כאשר אנחנו עושות משהו שאנחנו לא רוצת  ולא צריך לעשות, אנחנו מבזבזות  את הזמן שלנו על דברים שאינם חשובים. לכן חשוב לדעת גם לסרב כשצריך.

 

תלונות

אנשים בחיים המודרניים מתלוננים המון על דברים שאין להם ושהם אפילו לא צריכים. תלונות הן לא דבר שצריך להשתמש בו בכל פעם שיש בעיה. תלונות לא יובילו אתכן לשום מקום, אך מעשים כן.

via GIPHY

 

תיקון חיים של אחרים

מה שאנשים עוברים אינם הבעיות שלכן. אתם אלא שאחראיים על בעיותיכם ואין צורך שתנסו להטיף ולתקן חיים של אחרים. אתן  יכולות לסייע בעת צרה, אבל לא לנסות לנהל אנשים או לתקן אותם.

 

דאגות

זה נכון שיש דאגות חשובות שיש לטפל בהן בחיי היום יום. אבל להיכנס לאובססיה כלפי בעיות ולדאוג כל הזמן: יכול להיות דבר מתיש במיוחד.

via GIPHY

 

לאהוב מישהו שלא מעריך אתכן

לאהוב אדם רעיל שרק פוגע בכן  הוא משהו שכולנו עושות ולמשך זמן רב מדי. אנחנו לא צריכות לבזבז את הזמן שלנו על אנשים שפשוט משתמשים בנו לרווח שלהם. אנחנו צריכות לאהוב רק אנשים שבאמת נותנים לנו את הזמן של היום, ולשים את אותה כמות של מאמץ לתוך היחסים שיש לנו עם האנשים הנכונים.

 

ריכולים

כולנו לעיתים מקשיבות  ולוקחים חלק ברכילות. אבל אם אנחנו הופכות  את הריכול והדרמות למושא חיינו, אז אנו מבזבזים זמן. דעו שמילים יכולות להרוס אדם וחיים שלמים, ולכן חשוב פשוט לא לקחת בזה חלק ולהתמקד בחיים שלכם.

 

ויכוח

בחיי היום יום אנו מתווכחות  על כל כך הרבה דברים כדי שהם יסתדרו באופן שאנו רוצות, כאשר שום דבר לא משתנה. אבל  דיבור שקט על הבעיה, עובד הרבה יותר טוב ומשאיר אתכן  פחות נסערות.

 

אז זה הזמן לעשות מה שאתן רוצות בחיים, כל עוד זה לא פוגע במישהו או ברווחת אחרים.

 

Published by MISHTI.CO.IL - July 3rd, 12:59pm - 2020-07-03T12:59:57+03:00