איפה בעולם הכי מתאים לך לטייל בהתאם למזל שלך?

.

האם אתם אנשים שאוהבים לטייל בעולם וללמוד אודות מקומות חדשים ולהכיר תרבויות חדשות? או שטראקים אינם מתאימים לכם ואתם מעדיפים חופשת בטן גב? ואולי אתם בכלל מפחדים לעלות על מטוס ומעדיפים להישאר בבית?!

בכל מקרה, לפני שאתם מתכננים חופשה - חשוב שתכבשו את הפחדים שלכם, תשנסו מותניים ותבינו מהי החופשה שמתאימה לכם ביותר, וזאת בהתאם למזל שלכם:

 

בני מזל טלה – הרפתקאות ביערות הגשם של קוסטה ריקה.

הרפתקאות שכוללות טראק וטיול מטורף בארצות רחוקות: הן המתאימות ביותר למזל טלה. בני מזל טלה אינם אוהבים לנוח או לשבת בשקט זמן רב, ולכן הם זקוקים ליעדים מאתגרים שמאפשרים להם שלל פעילויות והרפתקאות, בין אם מדובר בקוסטה ריקה, ויאטנם, הרי האלפים או הודו.

 

בני מזל שור -  פינוק קולינארי באיטליה!

בישול היא אחת התשוקות של בני מזל שור, כמו גם אוכל מיוחד. בשל כך כדאי לשוורים להבין מה איטליה יכולה להציע להם. איטליה היא ארץ של תענוגות קולינאריים משולבים בתרבות והיסטוריה מרהיבה. אז אם אתם רוצים לטעום, לטייל ולהתאהב -  לכו על זה, ובגדול.

 

בני מזל תאומים – חווית מוזיקה בסן פרנסיסקו

בני מזל תאומים הינם נוסטלגיים בכל הנוגע למוסיקה. הם אוהבים את ג'ניס ג'ופלין, עד לרדיוהד, והם חולמים על טיול שיש בו המון נגיעות מוזיקאליות. בשל כך טיול לסן פרנססיקו קליפורניה - בירת המוסיקה והרוק העולמית, יכול ללמד את בני המזל יותר אודות אגדות הרוק המקומיות, ההיסטוריה של המוזיקה ולאפשר חווית מוזיקה מכל העולם.

 

בני מזל סרטן – רגיעה מימית

בני מזל סרטן תמיד ייהנו מפכפוכי מים, ו'בטן גב' בחוף או בבריכה. טיול שכולל נסיעה למקום קרוב כמו יוון, קפריסין או אפילו אירופה, יתרום להנאה של בני מזל סרטן שרוצים לנוח בטיול מרגיע, נעים ללא הטרחה של נסיעה למרחקים. בני מזל סרטן הם מאד משפחתיים ולכן לעיתים הם יעדיפו חופשה עם המשפחה, או פשוט בילוי של סוף שבוע עם בני הזוג או עם החבר הטוב ביותר.

a213.jpg©diply

 

בני מזל אריה – כובשים את ניו יורק

בני מזל אריה ייהנו במיוחד בטיול בניו יורק. במנהטן הם יוכלו ליהנות ממופעים בברודווי, ולתת חופש לחנון בפנימי שלהם דרך תערוכות, מופעי ג'אז, מוזיאונים, הצגות וחיי תרבות עשירים. מסע בניו יורק עבור בני מזל אריה, הוא מסע שיגשים עבורם את כל החלומות.

 

בני מזל בתולה – סיוע לבעלי חיים במקומות רחוקים

בני מזל בתולה אוהבים מאד להושיט יד לאחר, ובעיקר לבעלי החיים שחלקם אוהבים אפילו יותר מבני אדם. במסע אל מקלטי בעלי חיים ברחבי העולם, בני מזל בתולה יוכלו להתנדב, לסייע לבעלי החיים ולתת אהבה לחיות עזובות או מסכנות שיחזירו להם את אותה כמות אהבה, ואפילו יותר.

בני מזל מאזניים – מסעות שכוללים רוגע ושלווה

נסיעה יכולה להיות מלחיצה, אבל לפעמים היעד הופך את כל ההתארגנות לשווה. בני מזל תאומים ירצו לצאת אל היער השקט או למצוא מקום מפלט מדהים מחיי היום יום, שיעזור להם לרכז את המחשבות במה שחשוב ולהירגע. המראות, הצלילים והריחות יתחדשו וישקמו את הפנימיות של בעלי מזל מאזניים, ואת גופם!

בני מזל עקרב – ביקור חברים בארצות רחוקות

בני מזל עקרב יאהבו לבקר חברים שלא ראו במשך שנים. כיום הודות לטכנולוגיה, אפשר לשמור על קשר עם חברים מהעבר שפזורים בכל העולם, להגיע ולבקר אותם, להתחבר מחדש וליצור זיכרונות נפלאים במקומות חדשים.

 

בני מזל קשת - טיול תרמילאים ברחבי אירופה

קשתים אוהבים לשוטט ולחקור בלי שהם יהיו קשורים למקום אחד. בטיול תרמילאים באירופה לא מגדירים תכניות אלא הולכים לאן שהרגליים נושאות אתכם. טיול כזה לבני מזל קשת, אפילו עם החבר הכי טוב יכול להיות מסע נפלא!

בני מזל גדי – מסע שופינג בפריז

התרבות, האוכל הקניות והאופנה: כולם מושכים את מזל גדי אל פריז המהממת. בפריז אפשר ליהנות מהיסטוריה, תרבות אוכל נפלא, שופינג וסטייל שבני מזל גדי ממש אוהבים.

בני מזל דלי – התנדבות הומניטארית בעולם

בני מזל גדי מאד רגישים ורוצים לעזור, לכן הם ישלבו טיול חובק עולם עם מתן סיוע הומניטארי לאנשים שמזלם לא שפר עליהם. בני המזל ייהנו לתרום מזמנם להתנדבות, תוך שהם סופגים את החוויות המדהימות שבדרך.

 

a1.jpg©diply

 

בני מזל דגים – אומנות והיסטוריה בספרד

בני מזל דגים יעריצו מאת האמנות וההיסטוריה שמאחורי התרבות והמנהגים המעניינים של ספרד. בספרד ניתן ליהנות מיום שלם בתוך מוזיאון אחד, ולאחר מכן לחיות את חיי הלילה של המקומיים עם אוכל, מוזיקה ותרבות מעניינת במיוחד. בני מזל דגים ייהנו מכל רגע בספרד, תוך ספיגת האווירה וריקודים לתוך הלילה מתחת לשמי ספרד.

 

אז אם לא יצאתם לחופשה מזה זמן רב, הזמינו לכם חופשה מדהימה שמתאימה לכם במיוחד.

 

Published by MISHTI.CO.IL - July 3rd, 12:59pm - 2020-07-03T12:59:57+03:00