8 דברים שיגרמו לך אושר אפילו יותר מבן זוג מושלם

רבים בטוחים שמה שגורם אושר לאישה זה חתונה וילדים. אבל למען האמת קיימים הרבה יותר דברים שבלעדיהם קשה מאד ליהנות מהחיים. אז למה אנחנו צריכות לשאוף בחיים, גם אם אנחנו כבר נשואות לבעל מושלם ויש לנו ילדים נהדרים.

 

בריאות טובה

נפש מאושרת – בגוף בריא. כאשר המערכת החיסונית שלנו חזקה, שום קושי לא מפחיד אותנו והחיים נצבעים בגוונים חדשים: אין כאב ראש, צינון ושרירים דואבים. מספיק רק לדאוג לבריאות ולהתאמן, כדי להיות בכושר.

 

עבודה אהובה

לא בשביל כסף, אלא למען האהבה. ברוב המקרים הצלחה פיננסית מחכה לאלה שעובדים בעבודה שהם אוהבים. עבודה שעוזרת לנו לממש את עצמנו, משמחת ולא משעממת. אם כל החיים עבדת בבנק, אבל חלמת להפוך לקונדיטורית – נסי. זה שווה את זה.

via GIPHY

 

חברים אמיתיים

קשה מאד למצוא כאלה, הם נדירים כמו אהבת אמת. חבר אמתי זה בן אדם שסומכים עליו יותר מאשר על עצמך. בן אדם שבאמת מבין אותך, בעל ערכים זהים, מתעניין באותם דברים, שאפשר לחלוק איתו גם אושר וגם צער. אז, תמיד יהיה לידך בן אדם שאפשר לסמוך עליו.

 

תחביבים מלאי השראה

אנחנו זקוקים לתחביבים כדי לממש את עצמנו. פנו קצת זמן למה שעושה אתכם מאושרים יותר, משמח או מבדר. אל תפחדו להתחיל מאפס. אנה מוזס החלה לצייר בגיל 76 כדי לא להשתעמם ואחרי כמה שנים כבר מכרה את הציורים שלה במיליוני דולרים.

via GIPHY

 

חסכונות ועצמאות כלכלית

הכינו כרית בטחון. מישהו משכיר דירה, מישהו מצייר תמונות, מגדל פרחים או פשוט חוסך בקפידה. מה שלא יקרה מחר, האמצעים שחסכתם מקודם יועילו לכם או לקרובי המשפחה שלכם.

 

כבוד לעצמכם ולרצונות שלכם

דעו כמה אתם שווים ואל תוותרו. הקשיבו לעצמכם ובטלו את כל הדברים שגורמים לכם צער ועצבים. תתרחקו מאנשים שרעילים כלפיכם – אין למה לסבול מישהו לידכם רק מתוך נימוס. מצאו עבודה ששם מעריכים אתכם יותר. תיפרדו מבן אדם אם הקשר ביניכם מסתכם רק בעלבונות הדדיים.

via GIPHY

 

היכרות קרובה עם עצמך

את לא יכולה לבחור את עצמך, ולכן חייבת לאהוב את מה שיש. לצפות עם עצמך בסרטים טובים וסדרות. לשבת עם עצמך בבתי קפה ולקנות לעצמך מתנות. לאכול טעים ובריא, ללטף את עצמך על הלחי ולהגיד שהכל יהיה בסדר. בקיצור, תאהבי את עצמך.

 

אהבת אמת

אהבת אמת מתחילה מעצמנו. היא נוצרת עמוק בלב וגדלה ככל שאנחנו חולקים אותה עם אחרים. מילים טובות גורמות לשפתיים להיות נחשקות. יכולת לראות דברים טובים באנשים מוסיפה ניצוצות לעיניים. נשים מאושרות הן גם הכי יפות. תאהבי את עצמך, תאהבי את החיים והם יעניקו לך מפגשים עם אנשים שיאהבו אותך באמת.

 

Published by MISHTI.CO.IL - November 14th, 11:41am - 2017-11-14T11:41:45+02:00