דברים שאת חייבת לעשות ביום ההולדת שלך

מזל טוב! יש לך יומולדת, וזה הזמן שלך לחשוב עם עצמך כיצד תרצי להעביר את יום ההולדת שלך, ועל הרצונות שלך ביום מופלא זה.

יום ההולדת שלך הוא היום היחיד שכולו מוקדש לך ולכן חשוב לנצל אותו על הצד הטוב ביותר.

אז כיצד תוכלי לבלות ביומולדת? ישנם כמה דברים שאת חייבת לעשות, כאשר את יכולה לבחור אחד מהם או אתם כולם!

 

קחי חופשה מהעבודה – אל תעבדי ביום ההולדת שלך. יום זה חייב להיות יום חופש שמוקדש למנוחה ורגיעה. הודיעי מראש למעסיקך שאת אינך מגיעה ביום הספציפי שבו את חוגגת יומולדת, ובכך תוכלי לפנות את היום לכל מה שאת רוצה.

כבי את הנייד – למרות שביום זה מתקשרים לברך אותך, חשוב שתהיי מנותקת כדי להירגע. התנתקי מהרשת החברתית ומהנייד לפחות לכמה שעות. לאחר היומולדת או בסופה, תוכלי להודות לכולם על הברכות.

כתבי לך רשימת משאלות – הכיני לך רשימת משאלות. מותר לך לחלום ולקוות. הכיני רשימה של דברים שרצית תמיד, ונסי להגשים את משאלותייך עד לשנה הבאה. ביומולדת הבא תוכלי להבין מה הגשמת ומה עדיין לא.

via GIPHY

הציבי לך מטרות – חשבי על מטרות שאת רוצה לכבוש עד יום ההולדת הבא. הצבת יעדים ומטרות הן דרך טובה ויעילה לבצע חשבון נפש קטן ביום ההולדת.

פנקי את עצמך בשופינג – שופינג: הו יא! כמה כיף יהיה שתקציבי לך סכום לבזבוזים ללא רגשות אשמה?! קני לך במתנה משהו שתמיד רצית ולא העזת לרכוש.

via GIPHY

אכלי ארוחה טובה – עזבי את חבילת הפסטה שבארון וצאי לארוחה מפנקת. הגיעי למסעדה טובה עם חברה, עם בן הזוג או עם המשפחה, והזמיני מנה מיוחדת שלא ניסית בעבר. אל תשכחי לציין שיש לך יומולדת בפני המלצר. מי יודע? אולי יפנקו אותך בקינוח מושלם.

קבלי עיסוי מפנק – בכל שאר ימות השנה את עובדת, מתאמצת ושרויה בשגרה. יומולדת זה הזמן שבו את יכולה להרשות לעצמך  עיסוי גוף מפנק ומשחרר.

via GIPHY

עשי מה שבא לך – חשבי מה בא לך לעשות, לחגוג עם חברים? להישאר במיטה ולנוח, לצאת עם חברה אחת טובה? חשוב שביום ההולדת שלך תעשי רק מה שבא לך ולא תנסי לרצות אף אחד.

 

אז שיהיה לך מזל טוב, אושר ויום כיפי במיוחד!

 

Published by MISHTI.CO.IL - July 3rd, 12:59pm - 2020-07-03T12:59:57+03:00