יאללה הביתה! מתי תביני שהבילוי שבו את נמצאת גרוע

זה קרה לכולנו, אנו מתארגנות לבילוי, לובשות את הבגד ההורס, מסדרות את השיער, מתאפרות, קובעות עם החברים, ויוצאות חיש קל לאחד מהמקומות הנחשבים - אבל שוד ושבר! הבילוי שציפית לו פשוט לא זורם...

לעיתים עד כמה שאנחנו רוצות ליהנות ולבלות אנחנו פשוט מתענות, ולא כיף לנו. אז מתי כדאי להבין ששום דבר לא הולך להשתנות והגיע הזמן ללכת הביתה? כמה סימנים שזהו סוף הסיפור:

כשאת עייפה – את הסימנים לבילוי שמתעתד להיות בילוי לא ממש מוצלח את יכולה לזהות עוד לפני שהוא מתחיל. אם את עייפה, אם אין לך חשק לצאת, ואפילו השיער והעור הפנים שלך נראים עייפים: זה הזמן שלך לקפוץ למיטה ולא למונית. וותרי על הבילוי ופנקי את עצמך בשנת לילה טובה שתקנה לך כוחות מחודשים.

כאשר את ממתינה יותר מידי זמן מידי מחוץ למועדון – יצאתם והגעתם למועדון או לבר שכולם מדברים עליו? מעולה! אבל עכשיו המארחת החליטה שהיא מייבשת אתכם דקות ארוכות מחוץ למקום. אם את מרגישה שמייבשים אותך ואת החברים שלך זמן רב בחוץ, זה כבר סימן שהערב הזה לא ממש זורם. לכן: שנו כיוון למקום אחר. אם גם זה לא מצליח, למה שלא תעבירו ערב כיפי בבית? שם תמיד תתקבלו באהבה.

כשהמוזיקה נוראית! – הנה כבר נכנסת לדאנס בר ואת מוכנה להפגין את כל הצעדים הסקסיים שהתאמנת עליהם בבית, אבל הבאסה כבר מבוששת ובאה בדמות DJ שמתעקש לנגן פלייליסט שפשוט לא זורם. את יושבת בצד, נרמסת על ידי אנשים שלהם דווקא המוזיקה זורמת, ובעיקר לכיוון הבוהן שלך שנמחצת עם כל פיזוז לוהט וחסר עדינות של החוגגים, ומצב הרוח שלך מתחלף מגרוע ל - גרוע יותר בקצב שהשירים מתחלפים ברקע. ולכן: זה הזמן לדעת שמיצית.

לבד על הגג – הידיד הכי טוב שלך הכיר בחורה חמודה והוא רוקד איתה כל הערב, והחברה שלך, שהבטיחה שזה 'הערב שלכן' שוב נתקלה באקס שלה ופרשה אתו הביתה, והנה נשארת בודדה במסיבה שהמתנת לה כל השבוע. כעת את יודעת: פרשי כל עוד לא הפכת לבחורה המוזרה שלא ברור עם מי היא מבלה.

שזה כבר אחרי שתיים בלילה – ישנה אמרה שאומרת ש "שום דבר טוב לא קורה אחרי שתיים בלילה" ואכן, גם אם בילית נהדר, החתיך של המקום לקח ממך את הטלפון, והיית מושא ההערצה של הנשים ומושא הרדיפה של הגברים, רקדת כמו בסרטים, ושתית כמו באגדות – אם השעה שתיים הלילה זה הזמן שלך לפרוש בשיא. תאמיני לנו, אחרי שתיים בלילה הדברים רק ישתבשו. את תשתי יותר מידי, האקס שלך יופי עם החברה החדשה, את תגלי שמי שהחתיך שהתחיל אתך אוהב גם בנים, ולקינוח תשבי על מסטיק. לכן: לכי לביתך חיש קל כמו סינדרלה שממתינה לה מרכבת דלעת, ועשי זאת כל עוד מצב הרוח שלך טוב, ואת מרגישה נסיכת הלילה.

 

Published by MISHTI.CO.IL - July 3rd, 12:59pm - 2020-07-03T12:59:57+03:00