איך תוכלי לדעת שמעצב השיער שלך טוב

השיער שעל ראשך הוא חלק ניכר וחשוב מהמראה החיצוני שלך. כאשר השיער שלך נראה טוב, את מרגישה מעולה, הביטחון העצמי שלך בשמיים והלוק הכללי שלך נראה טוב. אבל כאשר השיער חסר חיים, שטוח ולא חיוני -  את מרגישה שאת חייבת לפנות למעצב השיער שלך לטיפול חירום. אבל כיצד תדעי שמעצב השיער שלך מוצלח? כמה דרכים לדעת ולבחור מעצב שיער טוב:

 

מעצב שיער טוב לא תמיד יסכים לכל שינוי ותהליך שתרצי לבצע

כאשר אתם מוצאת מעצב שיער טוב, את מוצאת אחד כזה שאת יכולה לבטוח בו. מעצב טוב לא תמיד יסכים אתך לכל שינוי או תהליך שתרצי להעביר את שיערך. מעצב טוב לא יצבע את שיערך אינספור פעמים, ולא יבצע בו פעולות כימיות כאשר שיערך אינו בריא. הוא גם לא יספר אותך בתספורת שאינה מחמיאה לך והוא תמיד יציע לך אלטרנטיבות מתאימות יותר לפני שיסכים ליטול חלק עם רוע הגזירה.

 

הוא דואג לבריאות השיער שלך

מעצב שיער אמין ידאג לבריאות השיער שלך לפני שידאג לכיס שלו. מעצב כזה לא ילעיט את שיערך בחומרים שאינך צריכה, ולא ימכור לך מסכות שיער שיפילו את הנפח בשיערך או יגרמו לו לנשירה. מעצב שיער שדואג לשיערך, ידאג לחומרים מתאימים לסוג שיערך ולא ימכור לך 'לוקשים'.

 

התאמת התספורת למבנה הפנים שלך

זה נכון שגם בתחום השיער ישנה אופנה והיא משתנה כל הזמן. עם זאת מבנה הפנים שלך אינו משתנה, וישנן תספורות שמתאימות לך יותר ופחות. מעצב שיער מומחה, ידע להתאים את התספורת המתאימה לך והוא יקנה לה את הטאצ' הנכון והאופנתי מבלי שתהפכי לקרבן אופנה.

 

הוא מצ'פר אותך

את יודעת שאת נמצאת אצל האדם הנכון כאשר המעצב שיער שלך לא מתקמצן. מעצב שיער שבטוח בעצמו ובשירות שלו, יכלול גם פן בתספורת שלך, מסכה, או טיפול משקם במתנה. מעצב כזה יצ'פר אותך מידי פעם, בעיקר אם את לקוחה קבועה ונאמנה.

 

הוא יציל את שיערך מנזקים

חמצנת את השיער לבד בבית? גזרת פוני בהדרכת סרטון יוטיוב? עשית גוונים לבד באמצעות כובע מוזר? מעצב שיער מעולה ידע לאמוד את הנזק הקשה שעשית, והוא ידע לשקם את שיערך מההרס. מעצב השיער שלך ידע לנחם אותך ולהסביר לך ש"אל דאגה הכל יהיה בסדר", ובהינף מספריים (וללא תחושה שהוא נבגד) הוא יחזיר את מראה שיער לכזה שתוכלי להביט בו במראה גם ללא האדים של המקלחת.

Published by MISHTI.CO.IL - July 3rd, 12:59pm - 2020-07-03T12:59:57+03:00