הצורה שבה את מחזיקה את המשקה שלך יכולה להסגיר חלק מתכונות האופי שלך

מחקר פסיכולוגי טוען כי הדרך בה אנשים מחזיקים את המשקה שלהם חושפת חלק מתכונות האופי שלהם. ד״ר גלן ווילסון צפה ביותר מ-500 אנשים בזמן ששתו להנאתם בברים והצליח לחלק בליינים לשמונה קטגוריות של אישיות.

 

מה הצורה שבה את מחזיקה את המשקה שלך אומרת עלייך?

 

את פלרטטנית אם...

את מחזיקה את המשקה בעדינות עם אצבעות מפושקות הזזות מידי פעם בפרובוקטיביות. לפעמים את ממקמת את המשקה ליד החזה כדי למשוך את תשומת הלב למחשוף או כדי ליצור קשר עין בזמן הלגימה, ואת משתמשת באצבע ככלי לפיתוי ומשיכת פרטנרים.

סלב לדוגמה: ג׳ורדן, פריס הילטון, קייט וולש.

 

את רכלנית אם...

את מחזיקה בגוף כוס היין ומשתמשת במשקה כדי להעביר את הפואנטה בשיחה. המשקה הוא חלק מהיד שלך ואת לא מפחדת להשתמש בו ככלי להעברת רכילות ודעה אישית. את נוטה להישען קדימה כדי לרכל בסודיות. בדרך כלל שותה עם החברות הטובות ולא מעוניינת במצטרפים חדשים.

סלב לדוגמה: קייט מוס, סיידי פרוסט.

 

את בליינית אם...

את שותה באירועים חברתיים כחלק מהאווירה, נהנית לבלות עם חברים, ואוהבת לצחוק. לוגמת לאט תוך כדי שיחה, ואוחזת בעדינות בצוואר הבקבוק. תמיד שמחה להכיר אנשים חדשים ולהרחיב מעגלים.

סלב לדוגמה: שרה הארדינג, הלן צ׳מברליין.

 

את פרח קיר אם...

את מחזיקה את המשקה בחוזקה, בלי לעזוב, ומגנה עליו מכל סכנה. כפות הידיים מוסתרות והמשקה הופך לגלגל עזר חברתי. את תמיד משאירה לגימה אחרונה במשקה למקרה חירום, מעדיפה כוסות קטנות, ומעסיקה את הידיים עם הקש. את מגיבה כמו חתול בעת היכרויות חדשות, ורצוי לגשת אלייך על קצות האצבעות.

סלב לדוגמה: סקרלט ג׳והנסון, נטלי פורטמן

 

את מלכת הקרח אם...

את מעדיפה יין או כוסות קטנות הממוקמות כחומה בינך לבין הסובבים אותך. כל תנועות הגוף מעידות על מגננה והמשקה הופך לאביזר או לעתים נשק. המסר - לא מעוניינת.

סלב לדוגמה: ויקטוריה בקהאם, דברה בר

 

מה הצורה שבה הוא מחזיק את המשקה שלו אומרת עליו?

 

הוא שחקן אם…

הוא משתמש במשקה כאביזר פאלי, בד״כ כוס זכוכית ארוכה או בקבוק ארוך. דגש על ארוך. הוא משחק עם הבקבוק כטכניקת פיתוי. הוא בדרך כלל רכושני ואוהב לגעת הרבה.

סלב לדוגמה: ראסל ברנד

 

הוא שחצן אם…

המשקה הוא משחק תדמית בשבילו. יעדיף בדרך כלל בירה בבקבוק וישתמש בה כדי להפגין נוכחות. לדוגמה: ימקם את הבירה במרכז השולחן וישען לאחור כדי להתפרס על יותר שטח. הוא בדרך כלל טווס מלא בעצמו המעדיף לבלות בחברת אנשים המחמיאים לו.

סלב לדוגמה: פיטר אנדרה, דיוויד קמרון

 

הוא אסיר משוחרר (או אסיר בפוטנציאל) אם…

האוויר סביבו רוטט מאגרסיות אצורות העלולות להשתחרר כל רגע. מעדיף כוסות זכוכית גדולות או בקבוקים אותם הוא אוחז כנשק סימבולי. תנועות ידיים שחודרות למרחב האישי ביחד עם המשקה. הוא חושב שהוא יודע הכל והבדיחות שלו הן עלבונות במסווה.

סלב לדוגמה: ג׳ון פרסקוט, ראסל קרואו, גורדון בראון

 

Published by MISHTI.CO.IL - July 3rd, 12:59pm - 2020-07-03T12:59:57+03:00