אישה עצמאית וחזקה? אלו הדברים שאת חייבת לדעת לעשות

נשים עצמאיות וחזקות לפעמים מצטיירות כמו נשים כוחניות, אשר מתרכזות רק בדבר אחד- קריירה. אבל אישה עצמאית וחזקה היא הרבה מעבר לעבודה וקריירה, היא מכלול של דברים שכל אחת שמחשיבה את עצמה ככזו, לגמרי צריכה לדעת איך לעשות אותם או איך להתמודד איתם.

 

להכין ארוחה שלמה תוך גג חצי שעה

בין אם את נשואה, רווקה או עם שלושה ילדים בבית, לגמרי חשוב שתלמדי להכין ארוחה שווה וטעימה מאפס תוך חצי גג. אישה עצמאית וחזקה יודעת להתמודד עם אורחים שמגיעים במפתיע, או ילדים שחוזרים מוקדם מהגן, ויכולה להכין ארוחה שלמה מבלי לבזבז יותר מדי זמן.

לצלוח ראיון עבודה בצורה טובה

נשים עצמאיות וחזקות לרוב גם יחפשו קריירה טובה ומעניינת, הצעד הראשון בדרך לקריירה המבוקשת תמיד יעבור דרך ראיון עבודה. אישה עצמאית וחזקה תתכונן לראיון בין אם זה פיזית, נפשית או ברמה האישית ותעשה הכל בשביל להגיע הכי הכי מוכנה.

לבקש העלאה במשכורת

אם את עובדת בעבודת חלומותייך ומשתכרת הרבה פחות ממה שאת שווה, זה יכול להרגיש לגמרי לא משתלם. אישה עצמאית וחזקה יודעת לצאת ממצבים כאלה ותמצא את הדרך לדבר עם הממונה עליה, על מנת לקבל את המשכורת שמגיעה לה בצורה יפה ונעימה.

להתמודד עם דברים שמפחידים אותך מבלי להיבהל

נכון יש לא מעט דברים שמפחידים ומרתיעים אותנו, כמו ג'וק שמופיע באמצע הלילה או אפילו ללכת לבד ברחוב נטוש וחשוך. אישה עצמאית וחזקה יודעת להתמודד עם הפחדים שלה, היא מניפה את הכפכף ומחסלת את הג'וק בלי בעיה, או זוקפת את ראשה וצועדת בביטחון ברחוב החשוך והיא לגמרי מתמודדת לבדה עם הפחדים שלה.

לצאת לחופש לבד

נכון לפעמים חופשה עם חברים, משפחה או אפילו רק עם חברה טובה יכולה להיות מהנה לגמרי. אך אישה עצמאית וחזקה בהחלט יודעת ליהנות גם מהלבד שלה, היא יוצאת לטיולים ארוכים לבדה, קופצת לחופשות ספונטניות בארץ או בחו"ל ומנצלת את הלבד שלה בשביל ליהנות ולהכיר עוד קצת את עצמה.

לעבוד על המחשב ולנענע את עגלת התינוק תוך כדי

אז אולי לא כולנו זקוקות באמת לנענע את העגלה תוך כדי שאנחנו עובדות על המחשב. אבל אישה עצמאית וחזקה יודעת לשלב בין עבודה לטיפול בילדים. בין אם מדובר בלנענע את העגלה כשהתינוק ישן ואת עובדת על המחשב במקביל, או אפילו למצוא פתרונות יצירתיים שיאפשרו לילדים להיות בשקט בזמן שאת עושה עוד כמה דקות או שעות של עבודה.

להפסיק להתלונן על מה שמעצבן אותך

כנשים רובנו אוהבות להתלונן על דברים שמעצבנים אותנו, במיוחד סביב הזמן הזה בחודש שהופך אותנו לקצת יותר נודניקיות. אישה עצמאית וחזקה יודעת לנתב את האנרגיות האלה למקומות אחרים, להפסיק להתלונן על כל דבר ולמצוא פתרונות לדברים שמפריעים לה.  

להתמודד עם מישהו שמטריד אותך

זה בכלל לא קל ולא נעים להיות מוטרדת בידי זרים, בין אם מדובר בגבר משועמם בבר, או סתם מישהו ממורמר שנתקלת בו ברחוב. אישה עצמאית וחזקה יודעת להתמודד עם ההטרדות האלה, או להתעלם אם זה מה שנכון לה הרגע, העיקר לא לתת להתנהגויות האלו להשתלט עליה ובאמת להטריד את שלוותה.

לתקן דברים בבית גם אם אין גבר בסביבה

נכון שדברים צריכים תיקון בבית, תמיד נעדיף שהגבר יעשה אותם אם הוא בסביבה. בין אם זה להחליף נורה, או לפתוח סתימה, אישה עצמאית וחזקה צריכה לדעת איך להתמודד עם הדברים האלה, ברגעים בהם אין גבר לידה או גם ברגעים שיש והיא פשוט מעדיפה לעשות אותם לבד כי היא יכולה.

 

Published by MISHTI.CO.IL - July 4th, 5:30pm - 2017-07-04T17:30:09+03:00