איך להפוך למאושרת ועצמאית בארבעה צעדים?

כל אישה חולמת להיות מרוצה, אהובה ומאושרת. במילים אחרות – היא זקוקה להרמוניה בחיים. אם את בדיוק נמצאת בדרך לשם,  4 הצעדים הבאים יסייעו לך להשיג את המטרה:

 

1. סמכי על  האינטואיציה שלך

לנשים רבות אינטואיציה נהדרת ואם את חושבת שאת לא כזאת, ייתכן פשוט לא גילית עדיין את הפוטנציאל שלך. לפעמים החיים שלנו תופסים קצב מטורף כל כך שאנחנו  מאבדות כל קשר עם עצמנו ועם העולם החיצון. אבל זה בכלל לא אומר שיש לך אינטואיציה גרועה – את פשוט צריכה ללמוד להקשיב לה. ככל שאנחנו מכירים את עצמנו טוב יותר, כך האינטואיציה שלנו חזקה יותר. נסי כל מיני דברים רוחניים: יוגה, מדיטציה, ציור מנדלות. תתעסקי יותר ביצירה: ציור, שירה, כתיבה, צילום.

הקשיבי לעצמך, תנסי להבין מה את צריכה בשביל עצמך (ולא את האגו שלך, בעלך והילדים שלך, למשל). אינטואיציה לא מתעוררת תוך יום, לכן חשוב להיות סבלניים. אבל אם את אישה – יש לך סיכוי טוב להיות בקשר עם היקום, תודות לקול הפנימי שלך.

 

2. אל תפחדי להיות אישה

אל דאגה, לא ידרשו ממך להיות מטומטמת, תמימה ומריונטה חסרת אונים בידיים של גבר. להיות אישה זה אומר לדעת מה את רוצה ולא להתבייש בכך. אישה יכולה להיות קרייריסטית שתלטנית ויכולה להיות גם חתולה תמימה, גישה מפתה או בודהיסטית שלא אכפת לה מכלום ושום דבר – את לא חייבת כלום לאף אחד. את לא צריכה להתאים לסטראוטיפים או להילחם בהם. תביני מה את רוצה בעצמך. וגם תביני שלהיות אישה זה להיות את עצמך ולאהוב את עצמך.

 

3. תאהבי את עצמך

נשים רבות נתקלות כאן בקיר של חוסר הבנה – איך זה, לאהוב את עצמי? לעתים קרובות אנחנו עושות דברים שלא מועילים לנו: מתאהבות בגברים לא נכונים, אוכלות מתוקים לפני שינה, מבקרות את עצמנו. ברור שקל מאד להתפתות, אבל אלה – פיצוי על חוסר אהבה עצמית. כדאי לך לקבל ולאהוב את עצמך – ואז כל פעולות החבלה האלה יאבדו את כוחן. איך לעשות זאת? לעבוד על עצמך. קודם כל להבין שלתת אהבה לעצמך – זה בסדר ומקובל. תפסיקי לבקר את עצמך, להשוות לאחרים, לנסות להידחס לסטנדרטים לא ברורים של יופי. תביני שאת מיוחדת ומדהימה. רבות מאתנו לא מדמיינות אפילו, כמה אנרגיה משחרר יחס כזה כלפי עצמנו. כאשר אנחנו מקבלים את עצמנו, הרבה יותר קל לרזות, להיות יפה יותר, להחכים, כי את לא מתפזרת על המחשבות השליליות, לא הורסת את עצמך, אלא מטיבה עם עצמך. ברגע שתביני את הבסיס, תתחילי לפנק את עצמך – לא עם עוגות, אלא עם עיסויים, שופינג, ביקור במוזיאונים או בתי קולנוע, פגישות עם חברים או סתם מנוחה.

 

4. תאהבי אחרים

מאד חשוב לאישה להעניק את אהבתה ואת האנרגיה שלה, כי באותם רגעים אנרגיה מכפילה את עצמה. כן, חשוב מאד להבין שלא מדובר רק על בן הזוג (אם יש כזה) אלא גם על משפחה, חברים, ילדים, בעלי חיים והסביבה. אהבה עבור אישה – זה אורח חיים, וכמה שזה יותר, ככה היא תרגיש יותר מאוזנת בעצמה.

 

Published by MISHTI.CO.IL - July 3rd, 12:59pm - 2020-07-03T12:59:57+03:00