צליל מכוון: 6 מקומות בגוף שכדאי לשים בהם בושם

לכל אחת יש את המקום בגוף שאליו היא מכוונת, אבל אולי כדאי לחשב מסלול מחדש

בין אם זה שאנל מס' 5, שמרילין מונרו העירומה נהגה לשים לפני השינה, או הניחוח שלכן, שאתן שמות מדי בוקר, ישנו דבר אחד המאחד את כולנו: הרצון להריח טוב כמה שאפשר. האם הבחנתן פעם בכך כי במהלך היום ניחוחו של הבושם נעלם?

ישנה אמירה, מפורסמת שאם ניחוח מסוים מתאים לכן מאוד, אז עם הזמן אתן תפסיקו להרגיש אותו עליכן. ממש כמו בגד שאתן רגילות ללבוש שנים. ניתן להשלים עם המשפט הזה, כל עוד הסובבים מרגישים בניחוח ושואלים שאלות המדגדגות לכן את האגו. אך כאשר לא אתן ולא הסובבים מרגישים בניחוח, אז מתחילה פאניקה המעורבת בעצבות קלה, ומלווה בריסוס הבושם על פרקי כף היד במהלך כל היום.

אז לאחרונה גילינו שאנו עושות הכול לא נכון! ליתר דיוק, לא לגמרי נכון. כן, פרק כף היד נחשב כמקום קלאסי לרסס עליו את הבושם, אך ישנן עוד נקודות חשובות רבות על גוף האדם. כאשר הן כולן מופעלות במכניזם המורכב הזה, הניחוח פורח באוויר במשך זמן רב שזה כבר נהיה כמעט מוגזם. כך שלפני שמרססים בושם בששת המקומות המפורטים, וודאו שהוא אכן מוצא חן בעיניכן, ואתן מוכנות ליהנות ממנו לתמיד. דעתם של הסובבים,במקרה זה, לא רלוונטית: אם הם סובלים אותנו, סימן שאוהבים.

1. שיער

תאמינו או לא, אך שיער שומר על הריח טוב יותר מאשר עור: יש רק להיזהר מעט, הרי בשמים מכילים אלכוהול, אשר יכול להזיק לשיער. השתמשו בגרסאות של הניחוח שלכן אשר מיוצרים במיוחד לשימוש על שיער, או במידה ואין לבושם שלכן גרסה שכזו, פשוט פזרו אותו על גבי המסרק. בעת הסירוק, הניחוח ייספג בשיער בעדינות, ללא סיכון של פגימה באיכות השיער.

2. מאחורי האוזניים

כמו פרקי כף היד, אזורים אלו ידועים גם בקרב אלו שאינם מבינים הרבה בבישום. הורידים הנמצאים בסמוך לעור באזורים אלו יוצרים תנאים מעולים עבור פיזור ואידוי הארומה. אם אתן עונדות תכשיטים בנוסף לכך, לאחר התאדות הריח מהעור, הם יכולים להישמר עליהם לזמן מה. מייסד המותג "by Kilian", קיליאן הנסי, נתן לרעיון זה משמעות תעשייתית, והמציא עגילים, תליונים ושרשראות שבתוכם היה כדור קרמיקה, מרוסס בניחוח שלכן.

3. מאחורי הצוואר

זה אולי ישמע מוזר מעט, אך המומחה לבשמים "צ'נדלר בור" מבטיח שהטריק הזה מטריף. קודם כל, הניחוח יישאר זמן רב על גופכן. שנית, הוא לא הופך בלתי נסבל על הסובבים, מאחר והוא יותר לוחש מאשר מכריז על נוכחותו בקולי קולות. לפני שאתן סוגרות את צווארון החולצה, רססו באותו מקום מבפנים, היכן שהבד נוגע בעור, ותוכלו להיווכח בכך שזה עובד ע"י בדיקה במקום חם, צפוף ומלא גברים.

4. צידו הפנימי של המרפק

אנשים שמבינים אומרים שאזור זה נשמע אפילו יותר מפתה מפרק כף היד. מייסד המותג "Editions de Parfums" , פרדריק מל, ממליץ להרטיב מעט את העור באותו אזור לפני ריסוס הבושם, על ידי קרם לחום מבושם (מאותה סדרת ההיגיינה של הבושם שלכן), או אוניברסלי ללא ריח, על-מנת שלא להפריע לקסם להתחולל.

5. מאחורי הברך

מכל האזורים המפורטים, זהו האזור שעובד הכי חזק. אפילו אצל גברים, אם זה מעניין אותם. רק השתדלו להתיז כשאתן לבד, כי זה נראה מצחיק ובכלל לא סקסי. ומשם מתחילה הפיזיקה: האוויר תמיד יזרום כלפי מעלה, היכן שחם יותר. הייחוד של מקום זה, הוא שהריח לא נתפס ישר, אך ברגע שהוא כן, תהיו מוכנות לקחת עליו אחריות.

6. הטבור

את מלוא האחריות על העצה הזו אנו מפילים על השחקנית ליב טיילר, אשר הכריזה על כך לבלוג "Into The Gloss" : "אבא שלי, סטיבן טיילר, היה מורח את הבושם בין האצבעות, ואז באזור הטבור. שם תמיד חם, והבשמים אוהבים את זה מאוד. רק תוודאו שהבושם האהוב עליכם לא גורם לכם לאלרגיה".

מצאת את המידע שימושי? שתפי אותו עם חברותייך

Published by MISHTI.CO.IL - July 3rd, 12:59pm - 2020-07-03T12:59:57+03:00