משמעות מספר הבית שלך על פי הקבלה והאסטרולוגיה

 

הרוחניות בדת היהודית היא עולם שלם של מיסטיקה מצד אחד ופרקטיקה מצד שני. העשיה הרבה שמונעת על ידי מחויבות לעולמות הפנימיים שלנו, יוצרת מסלול חיים עשיר ומלא בשפע אנרגטי. כמו במפה האסטרולוגית, כך גם בקבלה יש משמעות למספרים ולהשפעה שלהם על קווי אופי ואופן התנהגות אנושית. אז אם אתם גרים פיזית בבית או דירה בעלי מספר מסוים, איך מחשבים מה זה אומר עליכם?

הדרך לחשב זאת, טמונה בלקיחת מספר הבית בו אתם גרים, נאמר בית 5 דירה 7, לחבר בין הספרות ואז לחבר שוב עד שמגיעים לספרה אחת. זו הספרה שתאפיין את האופי ומסלול החיים שלכם.

 

bcvb.jpg©shutterstock

 

בית מספר 1

בית שמאופיין בתכונות של מנהיגות, מוחצנות ויוזמה. מבחינת חוזקות, הוא מהווה סימן להתחלות חדשות ופריצת דרך שמובילה אותנו למחוזות עוצמתיים. האנשים הנמצאים בבית זה יהיו מאוד רגישים לעניין של אגו וגאווה, ותמיד ישאפו למרכז את הכריזמה שלהם על מנת להשיג כבוד מהסביבה.

 

בית מספר 2

בית קיצוני שמצביע על דו משמעות, כאשר מצד אחד הוא מלא חום ורכות, אם בזוגיות ואם בחיי משפחה וחברים. מצד שני, הוא מחצין המון כוחנות ומשיכה לכיוון ריב ומדון. יש לאנשים בבית זה נטייה לקנאות על פרטיותם, לחשדנות ולרצון תמידי לשמור על המקום שלהם בין אנשים.

 

בית מספר 3

מביא לידי ביטוי את החיבור האנרגטי בין גבר ואשה, זה שמביא ליצירה של חיים. האנרגיה השולטת בבית זה מציגה שאיפה לחופש ולכן אלו הנמצאים בו, ירגישו את הצורך התמידי לטייל ולחקור מקומות חדשים. חשוב להם לא להיכנס למצב סטטי ומשעמם ולהימנע משיגרה מחניקה.

בית מספר 4

מחצין סימנים של פיזיות וקרקע, פרקטיות ומסגרת מאוד קבועה וברורה. אלו שנמצאים בבית זה, יכולים לחוש חסרי שקט ופדנטיים, אבל חשוב לזכור שכדי להימנע מריבים עם בני הבית או ניתוק במערכת יחסים בה אתם נמצאים, יש להוריד את הרגל מהגז בפן השיפוטי. יש לכם המון אנרגיה, מומלץ לנתב אותה לכיוון חיובי ולא כזה שמושתת על ביקורתיות.

 

בית מספר 5

מחצין המון תנועה ורצון תמידי בשינוי. מי שנמצא בבית כזה לרוב יעסוק בתחום הפרסום, ההייטק, העסקים והטיפול. חשוב לאזן את היצריות החזקה ששולטת בכם בבית זה, ולאפק דחפים על מנת להימנע מבעיות בריאות שיכולות להדרדר.

 

בית מספר 6

מתאפיין בחמימות ובמשפחתיות רבה. בני הבית הזה יהנו מקשרים הדוקים ואוהבים, זוגיות שחייבת לקבל אישוש מתמיד לנכונות שלה בחיים של בני הבית. הזוגיות יכולה להיות מופלאה ומלאה באהבה, או כזו שנוטה להרס עצמי , לכן חשוב לאזן את עצמכם בין דומיננטיות לפשרנות.

 

בית מספר 7

מחצין צניעות, נועם ופשטות. המיקוד בבית זה מתרכז ברוחניות ובמיסטיקה, יותר מאשר חומרנות. המספר 7 כידוע הינו בעל משמעות רוחנית גדולה ולכן, מי שגר בבית זה יהיה בדרך כלל כזה שאוהב לעזור לבריות ולהעניק מהשפע שהתברך בו.

 

בית מספר 8

מחצין כבדות ותחושה של סגירות מהעולם. בניגוד לבית מספר 7, בית זה דווקא כן מתמקד בחומריות ובמה שגשמי בעולם. יתכן ומי שגר בבית זה יחווה תחושות של פסימיות ומחסור באנרגיה, מן אוטומטיות שמלווה את המספר 8 שמבטא מחזוריות. חשוב לזהות את התחושות האלו ולפעול למען השבת האנרגיה.

 

בית מספר 9

מאופיין בהמון אנרגיה ודינמיות. זה בית שכל הזמן רוחש דיבורים ושיחות, שיתוף ופתיחות לב. לרוב הבית יהיה בחוסר הצבת גבולות, כזה שיכול להוביל למצבים של סחרור וחוסר שליטה על האנרגיה הרבה שבתוכו. בני בית זה הם מאוד אינדיבידואלים וחשוב להם להביא את עצמם לידי ביטוי מתמיד.

 

חישבתם כבר מה אומר מספר הבית שלכם? אנחנו בטוחים שלא תופתעו מהתוצאות...

 

 

Published by MISHTI.CO.IL - September 1st, 1:04pm - 2020-09-01T13:04:37+03:00