11 טריקים גאוניים לטיפוח שכל אישה תעריך

 

ההמצאות היצירתיות ביותר בעולם שייכות, ללא ספק, לנשים. למה? כי כל אישה יכולה להיראות מיליון דולר בלי להוציא על כך זמן יקר וכסף. כמובן, רק אם היא מכירה כמה טריקים פשוטים או המציאה כאלה בעצמה. להלן 11 טריקים וקיצורי דרך בתחום הטיפוח, שפשוט חייבים לשנות את החיים שלכם.

 

1. ליפסטיק ישן יכול להיראות כמו חדש – מספיק לחמם אותו

שלפי את המילוי (מיכל המתכת הזעיר) עם הצבע הרצוי ע"י פינצטה או מספריים. קרבי אותו לנר וחממי מעט. הליפסטיק הישן יתפזר באופן אחיד על פני השטח, יתקרר מהר וייראה כמו חדש.

e1.jpg©adme

 

2. לפני סלסול ריסים חממי את מעגל הריסים ע"י הפן

אפשר להחזיק את מעגל הריסים מתחת למים חמים או פן חם, לא יותר מדקה. כך הריסים יישארו מעוגלים לאורך זמן.

e2.jpg©adme

 

3. אפשר להיפטר מנקודות שחורות בעזרת וזלין

שטפי פנים ומרחי על עור נקי וזלין. כסי את המקום בפיסה של ניילון נצמד ומעליהם מגבת חמימה נקייה. אחרי 5 דקות הורידי את המגבת ואת הניילון ולחצי על הנקודות בעזרת טישו.

e3.jpg©adme

 

4. איך מכינים מסקרה אקולוגית שלא פוגעת בריסים

קחי כמה כדורים של פחם פעיל ופוררי אותם לאבקה דקה מאד. הוסיפי מעט ג'ל אלוורה וערבבי. "מסקרה" זו תצבע את הריסים שלך בצורה טובה, אבל לא תזיק לעיניים ולעור.

e4.jpg©adme

 

5. נייר דבק על קוצץ ציפורניים

אם נמאס לך אחרי כל פעם כשאת קוצצת ציפורניים למצוא אותן בכל מקום אפשרי, הדביקי נייר דבק על הלהבים של קוצץ הציפורניים שלך. הוא יאסוף אליו את כל מה שקצצת.

e5.jpg©adme

 

6. לייבש את מברשות האיפור

כדי שמברשות האיפור ישמרו על צורתן ושלמותן יש לרחוץ אותן לעתים קרובות ולייבש בעמידה. כדי לייבש ולשמור את המברשות אפשר להשתמש בקליפבורד, ופשוט לחזק אותן ע"י גומי משרדי.

e6.jpg©adme

 

7. שפתון היגייני מעולה לטיפול בעור מסביב לציפורניים

כדי לרכך את העור מסביב הציפורניים אפשר להשתמש בשפתון היגייני. הוא מכיל מרכיבים אשר יכולים לרכך את העור סביב הציפורן, ירפאו סדקים מיקרוסקופיים ויחדירו לחות נוספת לעור.

e7.jpg©adme

 

8. כדי שהעור שלך יישאר עדין, אל תשתמשי במגבת

טריק זה מאד פופולרי בקוריאה. הכל פשוט. מיד אחרי ששטפת פנים, אל תייבשי אותם במגבת, אלא ישר תמרחי קרם לחות. כך העור שלך יספוג יותר קרם ויהפוך לרך ועדין יותר.

e8.jpg©adme

 

9. כדי לנצל תכשיר טיפוח אהוב עד הטיפה האחרונה, חממי אותו עם פן

אם נשאר לך ממש מעט מייק אפ בשפופרת ואין לך זמן ללכת לקנות חדש, חממי את השפופרת ע"י פן. מייק אפ יתחמם וייזל לפתח השפופרת.

e9.jpg©adme

 

10. כדי למצוא גוון נכון של שפתון, מרחי אותו על כריות האצבעות

בדרך כלל, כאשר אנחנו בוחרות שפתון בחנות, אנחנו רגילות לבדוק אותם על פרק כף היד. אבל מסתבר שהכי נכון לבדוק את השפתונים על קצות האצבעות. לאזור זה יש מעט פיגמנט אדמדם, הזהה לצבע השפתיים.

e91.jpg©adme

 

11. כדי שהקרם ייספג בעור מהר יותר וטוב יותר השתמשי ברולר של דיאודורנט

אם נגמר לך דיאודורנט רול, אל תמהרי לזרוק אותו. שטפי היטב את הבקבוקון והעבירי פנימה קרם לחות, סרום או שמן. עסי את הפנים באמצעות הכדור, וכך תגרמי לקרם להיספג מהר יותר.

e92.jpg©adme

 

 

Published by MISHTI.CO.IL - August 20th, 1:57pm - 2020-08-20T13:57:12+03:00