זה מה שצבע העיניים שלכם מספר עליכם

העיניים שלנו הם החלון לנשמה ולכן הן לא יכולות לשקר. אחד ההיבטים המאפיינים אותנו בהקשר לעיניים שלנו הוא הצבע, שהוא תכונה גנטית הנקבעת על פי כמות המלנין שקיים בהם. הגנטיקה שקובעת את צבע העיניים שלנו, גם משפיעה על תכונות אופי מסוימות בנו ולכן ניתן לאפיין אותנו גם על פי צבע העיניים שלנו.

על פי מחקר שנערך בשודיה, צבע העיניים נקבע לפי אותו הגן שאחראי על יצירת האונה הקדמית במוח, כך שהוא בעצם נחשב לחלק מהמוח שלנו, רק שאותו ניתן גם לראות מבחוץ.

אז מה העיניים שלכם מספרות עליכם?

 

עיניים חומות

עיניים חומות הן הנפוצות ביותר בעולם וכמעט ל 55% מאוכלוסיית העולם יש עיניים בצבע זה. בעלי עיניים חומות הם רגישים וחביבים, המשלבים ביטחון עם צניעות. אנשים בעלי עיניים חומות לרוב גם יהיו מאהבים  גדולים אשר יצאו מגדרם על מנת לגרום ליקרים להם להיות מרוצים ומאושרים. לרוב אנשים בעלי עיניים חומות יהיו מנהיגים ולרוב פחות יתפתו להתמכרויות או עשיית מעשים לא טובים. בנוסף לרוב יהיו מדובר על אנשים בעלי כושר גופני טוב וכוח נפשי גדול מאוד.

v2.jpg

 

עיניים כחולות

כחול הוא צבע העיניים השני הנפוץ ביותר בעולם. מסתבר שכל האנשים בעלי עיניים כחולות מגיעים גם מאותו אב קדמון. אנשים בעלי עיניים כחולות לרוב יהיו יותר חסינים מפני כאב ויוכלו לשאת את הכאב למשך זמן רב יותר מאשר אנשים אחרים. גם הם בדומה לבעלי עיניים חומות, יהיו בעלי כושר גופני טוב ויוכלו לשרוד שעות ארוכות של סבל. אנשים בעלי עיניים כחולות לרוב יהיו אנשים מנומסים מאוד, מושכים ובעלי כוח פנימי חזק מאוד. היות והם מסוגלים לשרוד סבל זמן רב, הם יוכלו להתמודד טוב יותר עם כאבי לידה מאחרים ולמזלם גם עם אלכוהול.

v3.jpg

 

עיניים אפורות

אנשים בעלי עיניים אפורות, אומנם לפעמים יידמו לבעלי עיניים כחולות, אך מדובר על קטגוריה שונה לגמרי. אנשים אלו יתמודדו פעמים רבות עם רגשות פנימיים מנוגדים ולכן לעיתים לא יצליחו להתמודד עם החלטות בצורה הגיונית ורציונלית. מדובר על אנשים בעלי אישיות מורכבת ולעיתים לא מאוזנת, אך מצד שני מדובר על אנשים נאמנים מאוד שיקריבו את עצמם למען הכלל.

v6.jpg

 

עיניים ירוקות

בעלי עיניים ירוקות נחשבים לנדירים מאוד ומדובר על אנשים בעלי תשוקה רבה הנותנים לנפש שלהם להיות חשופה כלפי כל. מדובר על אנשים חיוניים מאוד, הנוטים להיות מלאים בחמלה כלפי האחר ואשר מצליחים להתמודד עם מצבי לחץ בצורה טובה ורגועה. אנשים בעלי עיניים ירוקות יצליחו הרבה פעמים במקומות בהם אנשים אחרים נכשלים, היות ומדובר באנשים מהירים ומלאי מרץ. מדובר פעמים רבות באנשים ייחודיים ומסתוריים, יצירתיים מאוד, המשלבים באופן מושלם בין תכונות דומיננטיות ומאפייני אופי חזקים.

v4.jpg

 

עיניים שחורות

אנשים בעלי עיניים בצבע שחור גם נחשבים לנדירים למדי. אלו אנשים אמינים מאוד ואנשי סוד שתמיד תוכלו לסמוך עליהם. אנשים אלו תמיד ירגישו אחריות לסובבים אותם ויצליחו לעמוד בלחץ שמופעל עליהם בגבורה. אנשים בעלי עיניים שחורות לא מושפעים מבעיות רגשיות והעצות שהם יתנו לרוב יגיעו מניסיון אישי. לעיתים הם יכולים להיתפס כאדישים או משעממים, אך יש להם גם צד פראי וסוער.

v1.jpg

 

עיניים בצבע אגוז לוז

זהו גוון צבע נדיר ביותר ומי שזוכה בו כנראה שזכה בכל הקופה. אנשים בעלי עיניים שכאלה הם אנשים חזקים אך רגישים, הם מסתוריים וחשאיים, בעלי כוח פיזי עצום וכושר גופני טוב ביותר. אנשים בעלי צבע עיניים בגוון זה, לרוב יצליחו להתאפק וילכו אחרי דברים רק כאשר זה לגמרי יהיה נכון עבורם, כי הם ניחנים באינטואיציה רגישה ומדויקת.

v5.jpg

 

נכון שניתן לסווג את האישיות שלנו על פי צבע העיניים וכיום זה אפילו מוכח מדעית, שיש קשר בין שני הדברים. אבל אנחנו חייבים לזכור שכל אחד מאיתנו הוא ייחודי ומיוחד ללא קשר לצבע העיניים שלנו ואומנם קיבלנו מתנות מסוימות מהטבע, אבל מה שנעשה איתם תלוי אך ורק בנו.

 

Published by MISHTI.CO.IL - August 17th, 1:48pm - 2020-08-17T13:48:53+03:00