4 גזרות: מהי השמלה המושלמת למבנה הגוף שלך?

גוף נשי ובעיקר צורת הישבן, מוגדרת ע"י 4 גורמים גנטיים, מיקום האגן ועצמות האגן, הגודל והצורה של שרירי הישבן, והדרך בה השרירים האלה מחוברים לעצם הירך. זה אומר שהגוף שלנו יכול להיות גמיש יותר, להגדיל או לצמצם את כמות השומן בו ולבחור בגד מושלם שמתאים לגוף שלנו. אבל לרוב אין לנו אפשרות להפוך מעגל למשול או הפוך.
עם זאת, אנחנו עדיין יכולות לשאוף לשלמות ולכן מצאנו לכל אחד מסוגי הגזרות את בגדים הכי מחמיאים.

הגזרה המרובעת

מרובעת

הקו של עצמות האגן ועצמות הירך שטוחה ולכן אין מעבר חד בין המותן לישבן, מה שגורם לגוף שלנו להיראות מרובע. אם הישבן שלך קטן ואין מעבר ברור בין מותן לירכיים, רוב הסיכויים שאת בעלת הגזרה "המרובעת".

מה ללבוש?

simla1.jpg

שמלות עם שכבות מרובות אשר יוצרות את אפקט הנפח. תנסי לבדוק האם מתאימות לך שמלות מקטיפה? אם על השמלה שלך יש פפיון שאפשר לקשור מאחור בצורה אלגנטית, מאד פשוט להוסיף נפח באזורים שנראה לך כי הוא חסר.

הגזרה העגולה

big2.jpg

הירכיים רחבות מספיק בהשוואה לשאר הגוף. אם תעמדי עם אחד מצדי הגוף למראה, תוכלי לראות שהישבן שלך בולט כל הדרך מלמעלה על למטה.

מה ללבוש?

simla2.jpg

זה ממש חטא להסתיר ישבן שכזה, אבל אם בא לך קצת להצר היקפים, אנחנו מציעים לבחור שמלות שמתרחבות בתחתית. ישנו כלל מאד פשוט: "ככל שהתחתית של השמלה רחבה יותר, כך הירכיים יראו צרות יותר. זה עושה אשליה נהדרת. מחשוף עמוק, צווארון מעניין והנה – את נראית מדהים!

"לב הפוך"

big3.jpg

אנשים עם סוג כזה של גזרה מתהדרים בישבנים שהם קטנים יותר מלמעלה, כי רוב הנפח מתרכז בחלקם התחתון. המעבר בין מותן לירכיים מאד מודגש ואין שום דבר מיותר בצדדים. הגזרה הנשית הזאת היא תוצאה של פיזור השומן בחלק התחתון של הישבן והירכיים תודות לערכים גבוהים של אסטרוגן.

מה ללבוש?

simla3.jpg

כאשר בוחרים שמלה, העדיפו מותן גבוהה. שמלות עיפרון עד הברך גם ייראו מושלם, תודות להדגשה של אזור החזה והמותן, שמחמיאים לקו הירכיים.

"צורת ה-V" (משולש הפוך)

big4.jpg

הקווים של האגן והירכיים מצרים לקראת למטה והגוף נראה כמו משולש הפוך. אם הכתפיים שלך רחבות יותר מהירכיים שלך, רוב הסיכויים שיש לך ישבן בצורת V.

מה ללבוש?

simla4.jpg

כאשר בוחרים שמלה, צריך לוודא שהבד קליל וזורם ונאסף מתחת לשדיים. למשל, שמלת רטרו קצרה ממשי תיראה עליך נפלא.
 

בהצלחה בשופינג הקרוב :)

 

Published by MISHTI.CO.IL - August 11th, 12:45pm - 2020-08-11T12:45:51+03:00