3 טיפים מקוריים כשאין לך מה ללבוש

אם ברצונך לחדש את המלתחה, אין צורך לרוץ אל הקניון. את יכולה להשיג פריטים מרעננים בלי לבזבז כלל.

איך? בעזרת עצמך, חברותייך, ועוד נשים רבות שנמצאות בדיוק באותו המצב.

בפעם הבאה שתחשוק נפשך במלתחה חדשה, אינך חייבת לגהץ את כרטיס האשראי לעייפה. למעשה, ישנן מגוון דרכים לעשות את זה חינם אין כסף. הפתרונות המוצעים לפניך יעזרו לא רק לכיס האישי שלך, אלא גם יעילים עבור הסביבה, שכן אינך מוסיפה לזיהום שמייצרת תעשיית הטקסטיל.

 

via GIPHY

 

עשי קניות בתוך הארון

הקריאה "אין לי מה ללבוש" מול ארון מלא בבגדים מגיעה הרבה פעמים אל מול ארון שאינו מסודר בצורה יעילה. כך, ככל שכמות הבגדים עולה יותר, עולה גם זמן הבהייה חסרת התועלת. יום אחד של עבודה על הארון יעזור לך להתמקד ולמקסם את המלתחה שלך, לחשוב על שילובים חדשים ובעיקר, לנקות חלק מהבלגן בחוץ, שיוצר בלגן גם בפנים.

הכינו את עצמכן לסידור: פנו זמן ייעודי, ביום רגוע שתוכלו להקדיש למשימה החשובה. ערכו ניפוי של הבגדים, תוך כדי שאתן שואלות את עצמכן מתי לאחרונה לבשתן את הפריט. עברה שנה? נסי למדוד את הבגד ולראות אם הוא ראוי לשמירה. אם לא, העבירי לשקית המיועדת לתרומה. באותו הליך ניפוי, בדקי את מצב הבגד, האם הוא בר תיקון (ואת רוצה להשקיע בכך) או שהוא כבר בדרכו להפוך לסמרטוט?

עתה, משנותרת עם כמות הפריטים הנחוצה לך, סדרי את הארון מחדש. נסי לתלות בגד אחד לכל קולב, ולחלק את הארון לקטגוריות הגיוניות (בגדי עבודה, בגדי יציאה וכך הלאה).

אל תפחדי להישאר עם פחות בגדים בארון. האיכות חשובה מן הכמות. ארון מדויק יותר יסייע לך להתלבש בצורה מחמיאה ונוחה.

קבוצות הפייסבוק "יש לי מה ללבוש" ו"ארון מלא" יסייעו לכן להתחיל לייעל את המלתחה.

 

via GIPHY

 

מסיבות החלפת בגדים

הטרנד הלוהט היום הוא מסיבות שבהן אתן מביאות בגדים שכבר לא עובדים עבורכן, ויוצאות עם בגדים חדשים. כן, כן, כך, חינם אין כסף. מסיבות כאלה מתקיימות כיום כמעט מדי שבוע ברחבי הארץ, וכל מה שצריך לעשות הוא חיפוש בפייסבוק אחר המסיבה הקרובה לביתכן. קבוצת הפייסבוק "החלפת בגדים- כל המסיבות" מבטיחה לרכז עבורכן את האירועים. מומלץ לעשות גם חיפוש עצמאי ולהיות עם היד על הדופק.

לא מצאתן מסיבה? ארגנו אחת עם חברות. מספיק לפתוח קבוצת וואטסאפ, שבה תודיעו האחת לשנייה אחרי ריקון הארון, ותוכלו להתחדש, בלי להוציא שקל.

 

Trench Fashion

האתר "Trench" לקח את רעיון מסיבת ההחלפות והעלה אותו לרשת. האתר מזמין אתכן להעלות את הפריטים שאתן רוצות למסור, ולקבל תמורתם "יהלומים", שהוא המטבע האינטרנטי של Trench. אתן מתמחרות את הבגדים כראות עיניכן. עם היהלומים שהרווחתן, אתן יכולות לרכוש בגדים ממשתמשות אחרות באתר. אם תמצאו מישהי עם טעם שקולע בול, ומידה שמתאימה להפתיע – תוכלו לעקוב אחריה, ולדעת מתי יש פריט שווה לאסוף.

האתר עובד, נכון להיום, רק בתל אביב ואפשר לאסוף ולמסור את הבגדים בכמה נקודות איסוף בעיר.

 

Published by MISHTI.CO.IL - July 3rd, 12:59pm - 2020-07-03T12:59:57+03:00