5 סיבות למה את חייבת להפסיק ללכת על עקבים

אם גם את בילית את שנות התיכון שלך בצפייה בקארי בראדשו בעיר הגדולה במקום ללמוד לבגרויות וראית במשך שנים  גם את סמנתה מפזזת לה על עקבים בכל רחבי ניו יורק וגורמת לזה להיראות הכי נוח וכיף שיש, כנראה שגם את מכורה לעקבים.

אבל מה שמתאים לקארי לא בהכרח מתאים גם לך. אנחנו מזמן החלטנו שקארי בראדשו כבר לא נהיה, ועברנו לנעליים שטוחות. רוצה לדעת למה? קבלי חמש סיבות:

 

1. כי כואב לנו הגב

כבר הוכח מזמן שעקבים עושים ממש אבל ממש רע לגב, בעיקר לגב התחתון. אם את לא יכולה לבלות יותר משעה וחצי בתוך נעלי עקב בלי להרגיש כמו סבתא שלך עם הפלטינות בגב, כנראה שהגיע הזמן לשחרר את העקבים.

 

2. כי אי אפשר באמת ללכת איתן

זאת אומרת, לא למרחקים ארוכים. הכל טוב ויפה כשאת צריכה לדלג מהאוטו למשרד וזהו, אבל תנסי להעביר יום שלם של סידורים והתרוצצויות על מכונות העינויים האלה. מילה שלנו, אחרי יום אחד כזה את כבר תזרקי אותן לפח בעצמך.

via GIPHY

 

3.כי נמאס לנו להתקע בתוך דברים

מדשאות, קורות של רצפת עץ, חול. בעצם, כל משטח שהוא לא רצפה מושלמת וישרה הוא אתגר רציני לנעלי עקב. אז אם גם לך נמאס להרגיש כמו שתיל בתוך אדנית ולסמוך על זרים שיחלצו אותך מכל מיני מלכודות עקבים, המלצה שלנו – פשוט תעברי לנעליים שטוחות.

 

4. כי סכנת נפשות

מי שצברה מספיק קילומטראז' בחיים על נעלי עקב יודעת שלפעמים מדובר בסכנת חיים של ממש. כמה פעמים החלקת, עיקמת את הקרסול או עפת קדימה באוטובוס רק כי היית עם נעלי עקב? בואי נודה בזה – נעלי עקב לא בנויות לשום סיטואציה פרקטית בחיים. ועוד לא דיברנו על אצבעות הרגליים המסכנות שלך שנמחצות שם כל היום ועל השפשופים האכזריים בעקבים שנעליים חדשות יכולות לגרום לך. בשביל מה זה טוב?

via GIPHY

 

5. כי פמיניזם

מה הקשר את שואלת? אז אם לא ידעת, נעלי עקב נועדו למטרה אחת בלבד – להבליט את החזה והישבן שלך החוצה ולגרום לאשליה של רגליים ארוכות. כלומר, להפוך אותך למושכת בעיני גברים. לא שיש משהו רע בלהיות מושכת, אבל לא הגיע הזמן שנפסיק לענות את עצמנו בשביל שאיזה גבר יסובב אחרינו את הראש?. יש המון צורות להיות מושכת בעיני עצמך ובעיני גברים שלא כוללות הליכה על קביים קטנים. והלוק המתאמץ כבר יצא מהאופנה לפני עשור בערך.

 

ונקודה אחרונה ואולי הכי חשובה – עקבים יורדים בסופו של דבר. הגובה שלך נשאר איתך. אל תנסי להיות מישהי שאת לא, פשוט תהיי עצמך. הכי מושך והכי נוח.

 

Published by MISHTI.CO.IL - July 3rd, 12:59pm - 2020-07-03T12:59:57+03:00