6 סיבות למה להפסיק ללבוש חוטיני

אני זוכרת את הפעם הראשונה שראיתי חוטיני. אחת החברות שלי הוציאה אחד מתיק שלה במסיבת פיג'מות בכיתה ה'. כל אחת בתורה שמה אותו על הראש והשתמשנו בו בתור רוגטקה. זו הייתה הפעם הראשונה שראיתי או החזקתי חוטיני וזה מיד גרם לי להרגיש כמו מורדת. זה היה יותר מסתם חתיכת תחתונים. בשבילי, החוטיני סימל את המעבר מילדה לאישה.

גם בתיכון המשכתי ללבוש אותם והייתי מחביאה את אוסף החוטיני שלי עמוק בארון כדי שאימא שלי לא תגלה. לבשתי אותם בעיקר למסיבות ואני זוכרת בעיקר תחושת אי נוחות תמידית. אבל המשכתי כי שכנעתי את עצמי שזה מושך.

היחס שלי לחוטיני השתנה רק אחרי הלימודים, כשעברתי לגור בתל אביב והתחלתי לנסוע לכל מקום באופניים. חוטיני ואופניים, לא הולך ביחד. החוטיני הפך למכשיר עינויים של ממש. לא הרבה אחרי זה, קראתי שחוטיני הוא לא הדבר הכי בריא וזה היה הקש ששבר את גב הגמל. החלטתי להיפטר ממנו לתמיד.

הנה הסיבות למה גם לך כדאי להגיד שלום לחוטיני:

 

via GIPHY

 

הוא גורם לדלקות

החוט שתקוע לך בישבן למעשה מאפשר לחיידקים להגיע לנרתיק ולשלפוחית השתן שלך ולעשות בהם בלגן, עד כדי כך שתפתחי דלקות כרוניות. לא תודה.

 

יבלות אחותי

מה ששמעת. חוטיני יכול לגרום ליבלות כתוצאה מהשפשוף הבלתי פוסק של הבד עם העור שלך. לא מספיק שאת צריכה להרגיש כאילו מישהו מושך לך בתחתונים כל היום, אז עכשיו גם יבלות? אם לא השתכנעת עדיין, המצב שלך חמור.

 

אי אפשר לעשות איתם ספורט

כמו שסיפרתי לכן, הבעיה שלי עם חוטיני התחילה כשגיליתי שפשוט אי אפשר לרכב איתם על אופניים בלי לרצות למות. אז זה נכון גם לגבי ריצה, יוגה וכל ספורט בעצם.

 

אי אפשר לשים איתם תחתונית

אין, פשוט אין דרך שחוטיני ותחתונית הולכים יחד. לא משנה כמה דקה התחתונית או כמה הבטיחו לך שהיא מותאמת לחוטיני, הנבלה תנסה ליפול ולגלוש במורד המכנסיים שלך בכל הזדמנות שתהיה לה. בקיצור, משימה בלתי אפשרית.

 

הריח

אם גרביים שלבשת כל היום והזעת בהן מריחות בסוף היום כמו שילוב של חתול מת ובריכות הגופרית של חמת גדר, אין ממש צורך להסביר מה המיקום הספציפי של החוטיני בשילוב עם הלחות שקיימת באזורים האלה של הגוף שלך תעשה לריח של התחתונים שלך בסוף היום. רחמי על עצמך ועל הסביבה.

 

זה לא באמת חושני

רציתי להיראות חושנית בעיני בן הזוג שלי וחשבתי שאין דבר יותר לוהט מחוטיני שמציץ לו במהלך סשן מזמוזים אינטנסיבי. היום יותר מעניין אותי איך אני נראית בעיניי עצמי ומה עושה לי טוב. ואני בטוחה שגם בן הזוג שלי חושב שאני הכי מושכת כשאני מרגישה טוב עם עצמי.

 

בקיצור בנות, חשוב לנסות דברים חדשים ולמצוא מה גורם לנו להרגיש נשיות ונחשקות. אבל אני עם החוטיני סיימתי. מקווה שגם אתן.

 

Published by MISHTI.CO.IL - July 3rd, 12:59pm - 2020-07-03T12:59:57+03:00