8 גוונים של אפור- סיבות להפסיק לצבוע את השיער

זה מתחיל מגיל מסוים, לפעמים די צעיר אפילו. נשים רבות מגלות שהן ממש לא מתחברות לשורשים שלהן. רובן אף יעשו הכל כדי להתכחש אליהם ולהסתיר אותם. ולא, אין כאן שום עניין עדתי או משפחתי. כי אנחנו, גבירותיי וגבירותיי, מדברים על השורשים הלבנים-אפורים.

אלה שמתעקשים לבצבץ במחזוריות קבועה במעלה הפדחת, לא מתחשבים בזה שבתחושה שלנו אנחנו רק בנות עשרים ומזכירים לנו שמה שלא עושה הטבע יעשה הצבע.

אבל בואו נחשוב רגע. זה לא באמת חייב להיות כך! הטרנד החדש שכובש בסערה את השערה קורא לנשים לעשות מה שבראש להן, כלומר – אם הראש שלך מתמלא גוונים אפרפרים, אין שום סיבה להסתיר אותם.

אם עדיין לא השתכנעת להיפרד לשלום משפופרת הצבע, הנה לך סיבות טובות להפסיק לצבוע את השיער:

 

via GIPHY

 

בריאות

נכון שהיום ניתן למצוא שלל מוצרים שמבטיחים שהם בריאים לשערה, מטפחים אותה ואפילו עושים לה נעים בגב. תכלס, אלה חומרים כימיים שאת לא באמת צריכה על הראש שלך.

 

כסף

לא משנה אם את מפקידה את הראש בידי הספר, או שאת דוגלת בצביעה עצמית בבית. השפופרות האלה שמבטיחות לך שיבה אל מעיין הנעורים והתרחקות מהשיבה, עולות לא מעט כסף. אם את משקיעה בחומרים איכותיים (ומן הסתם את לא מוכנה להסתפק בתכשירים מאיכות זולה), זה מצטבר לסכום לא זניח בכלל. אם תפסיקי לצבוע, את יכולה בכסף שחסכת לפנק את עצמך במשהו שבאמת עושה לך טוב!

 

זמן

מי לא חולמת לפעמים שיוסיפו לה עוד קצת זמן פנוי במהלך היום. אז הנה, ככה תוסיפי לך זמן פנוי אחת לחודש (ואפילו פחות מחודש, אם את ממש לא מוכנה לחשוף את האמת הלבנה).

 

סטייל

שיער שזור בחוטי כסף אפרפרים זה הסטייל החדש, והוא מדגיש את הייחודיות שלך. כשכל טינאיג'רית שנייה מתהלכת ברחוב עם שיער בשלל צבעי היוניקורן, לצאת לעולם עם שיער אפור זו הצהרה של סגנון אישי, נוכחות ובשלות.  

 

ביטחון עצמי

שיער אפור אומר: אני מקבלת את עצמי כמו שאני, וגם אתם מתבקשים לעשות את אותו הדבר. כמו שכל קמט חדש אנחנו מרוויחות ביושר, כך גם השיער האפור. אין דבר יותר מעצים מאשר ההרגשה שכמו שאת בדיוק, ככה זה הכי יפה.

 

אם גברים יכולים, אז גם אנחנו

אם ריצ'ארד גיר, ג'ורג' קלוני, וברק אובאמה יכולים לתפוס את משבצת הגבר הסקסי והשרמנטי עם השיער המאפיר, אין שום סיבה שאנחנו לא נהיה סקסיות והורסות עם המראה הטבעי שלנו.

 

כי אפור זה הססגוני החדש

"50 גוונים של אפור". מכירות? למי שלא קראה את הספר ו/או לא צפתה בסרט, קבלו עדכון: אפור יכול להיות מאד, אבל מאד ססגוני...

 

פשוט כי ככה אנחנו רוצות

אם אתן כבר משתייכות לקוראות תיגר על צבעי השיער אתן כבר יודעות את זה היטב. אנחנו לא באמת חייבות סיבות. מספיק שככה אנחנו רוצות את זה.

Published by MISHTI.CO.IL - July 3rd, 12:59pm - 2020-07-03T12:59:57+03:00