כך נראות דוגמניות של ויקטוריה סיקרט בלי איפור!

הדוגמניות של ויקטוריה סיקרט נחשבות לנשים היפות בעולם. הדוגמניות פופולאריות במיוחד ומרוויחות מאות אלפי דולרים לתצוגת אופנה. אבל איך הן נראות ללא איפור? אז זה אתן ממש לא רוצות לפספס!

 

הלנה כריסטנסן

הלנה כריסטנסן היא אחת הדוגמניות הוותיקות של ויקטוריה סיקרט. הדוגמנית מתעניינת בצילום ובמוסיקה, ובשנת 1986 זכתה הלנה כריסטנסן בתואר מיס דנמרק. ללא איפור היא נראית בדיוק כך!

w1.jpg©sarcasm

קרולינה קורקובה

קרולינה קורקובה גם היא אחת הדוגמניות הוותיקות של סיקרט, תוך שהיא נחשבת בין הדוגמניות המרוויחות ביותר בעולם! קורקובה כבר קיבלה את התואר של דוגמנית מובילה, והיא החלה את דרכה בעולם הדוגמנות בגיל 16 בלבד! כך היא נראית שהאורות כבים והמייק אפ יורד.

w2.jpg©sarcasm

 

מריאקארלה בוסקונו

מריאקרלה בוסקונו נולדה בעיר רומא. היא נגלתה לעולם האופנה על ידי אחד מחברי המשפחה שלה, שהיה במקרה צלם. מריאקארלה הופיעה כבר על השער של מגזין ווג, והיא היא הוצגה על השער של המגזין מספר פעמים. כך היא נראית ללא איפור.

w3.jpg©sarcasm

לארה סטון

לארה סטון הוא דוגמנית הולנדית שנולדה בשנת 1,983. היא החלה את דרכה על המסלול רק בגיל 17, שהתחרתה בתחרות יופי. למרות שהיא לא זכתה, סוכנות דוגמנית עילית גייסה אותה לשירותיה, והיא עבדה מאז עם ויקטוריה סיקרט, לואי ויטון, Versus ,Versace. 

w4.jpg©sarcasm

היידי קלום

היידי קלום היא הדוגמנית הגרמנייה הראשונה שאי פעם דגמנה לוויקטוריה סיקרט. קלום כיכבה בסרטים והופיעה גם בסרט על תעשיית האופנה "השטן לובשת פראדה" (2006). היידי מדורגת במקום השני ברשימת פורבס של הדוגמניות המכניסות בעולם, עם הכנסה של מעל 20 מיליון דולר.

w5.jpg©sarcasm

ג'יזל בונדשן

ג'יזל בונדשן היא דוגמנית על ברזילאית שמוצבת במקום הראשון ברשימת הדוגמניות של פורבס. גי'זל  דורגה במקום ה16 בנשים העשירות ביותר בתעשיית הבידור. כנראה בשל כך היא נראית חיננית מאוד אפילו ללא איפור.

w6.jpg©sarcasm

 

דוטזן קרוס

קרוס היא דוגמנית הולנדית ושחקנית אשר חתמה בשנת 2008 על חוזה ענק עם וירקטוריה סיקרט. קבלו את המראה הטבעי שלה.

w7.jpg©sarcasm

לטיסיה קסטה

לטיסיה היא דוגמנית נוספת של ויקטוריה סיקרט. לטיסיה הופיעה על שערים של מגזינים פופולריים כמו קוסמופוליטן, ווג, רולינג סטון, אל וגלמור. כשהיא בלי איפור היא נראית ככה.

w8.jpg©sarcasm

אדריאנה לימה

אדריאנה לימה היא דוגמנית על ברזילאית. ככה היא נראית בלי איפור.

w9.jpg©sarcasm

אלסנדרה אמברוסיו

אלכסנדרה אמברוסיו היא דוגמנית מובילה של ויקטוריה סיקרט והיא דגמנה עבור מותגים יוקרתיים כגון: ארמאני Exchange, כריסטיאן דיור, ראלף לורן.

w91.jpg©sarcasm

 

רוזי הנטינגטון-וייטלי

מלבד היותה דוגמנית של ויקטוריה סיקרט, וייטלי הופיעה בסרטי הרובוטריקים שוברי הקופות.

w92.jpg©sarcasm

נעמי קמפבל

את נעמי קמפל כולנו מכירים, אבל האם אתם מכירים אותה ללא איפור? אם לא, חשוב שתדעו כי כך נראית נעמי קמפבל ללא איפור. OMG.

w93.jpg©sarcasm

את חייבת להודות שאת מרגישה קצת יותר טוב עם עצמך כרגע ;)

Published by MISHTI.CO.IL - July 28th, 12:10pm - 2020-07-28T12:10:01+03:00