איך להתלבש בסטייל בזמן ההריון

הריון היא תקופה מופלאה. הגוף שלך מייצר בתוכו חיים וזה ללא ספק דבר נפלא, מרגש ונהדר. אולם, על אף שמדובר בתקופה מופלאה ומרגשת, מדובר גם בתקופה של שינויים גופניים ורגשיים.

בפן הרגשי, האישה הופכת להיות הרבה יותר הורמונלית מבדרך כלל ובמישור הפיזי, הגוף כולו משתנה. מלבד הבטן שגדלה אט אט במהלך חודשי ההיריון, החזה גדל, האגן התרחב, כפות הרגליים התרחבו ואף אצבעות הידיים. עבור לא מעט נשים, להתלבש בבוקר, בחודשי ההיריון המתקדמים, זה לא דבר פשוט. רבות מהן מוצאות את עצמן ללא שום חשק או רצון להתלבש. אל חשש-אפשר להתלבש נכון יפה ומרשים גם בחודש התשיעי להריון. למרות שחם לך, כבד לך ולפעמים גם מעיק ,עם קצת רצון טוב וחשק להשקיע בהופעה החיצונית שלך, כ ניתן לבחור את פרטי הלבוש, הנעליים והאבזור הנכונים ולהראות שיקית ומהממת.

 

via GIPHY

 

 גם אין לך חשק, תתלבשי!

הדרך להראות טוב בזמן ההריון, מתחילה מהרצון שלך. לכן, גם אם את עומדת מול המראה ומתקשה לקבל את כל השינויים הגופניים אשר התחוללו בגופך, ורוב הסיכויים  שאוטומטית את מחפשת את הבגד שיסתיר ויטשטש אותם, עצרי ואפשרי לעצמך ליהנות מהשינויים הגופניים המתחוללים בך. כשיש חשק להתלבש ולהשקיע, למרות הקושי, ההופעה שתבחרי תהיה בהתאם.

 

אז איך אפשר להתלבש בסטייל בהריון?

השתמשי באקססוריז בולטים ודומיננטיים כמו שרשראות עם נוכחות, כובעים רחבי שוליים, עגילים צבעוניות או כל דבר אחר שיתאים להופעה שלך. אקססוריז דומיננטיים מושכים את תשומת הלב אליהם והופכים את ההופעה למעניינת יותר.

 

הדגישי את החלקים שאת אוהבת בגוף שלך

אם הרגליים שלך רזות וארוכות, לבשי כל דבר שיוכל להדגיש אותן כגון: מכנסים בגזרת סקיני, חצאיות מיני קצרות ועוד.

יש לא מעט שאומרים שהריון זהו דבר סקסי ומחמיא לנשים. אל תתביישי להדגיש את הבטן ההריונית שלך על ידי לבישת בגדים צמודים ומחמיאים בכדי ליצור לעצמך מראה ארוך ורזה יותר, לבשי בגדים בעלי פסים אנכיים. שמלה בעלת פסים אנכיים יכולה ליצור את אשליית מראה צר וארוך יותר.

לבישת בגד בצבע אחיד יוצרת גם היא אשליית גוף ארוך וצר יותר ולכן, שווה ללבוש שמלת צמודה באותו הצבע או פריטי לבוש אחרים הזהים בצבעם.

 

מצאי נעלי עקב נוחות

ניתן למצוא כיום לא מעט נעלי עקב שניתן לנעול בנוחות גם בכל מהלך ההריון, אפילו בחודש תשיעי. נעילת נעלי עקב תסייע לך ליצור מראה אלגנטי לכל אירוע או כנס חשוב בעבודה ותשדרג לחלוטין את המראה שלך.

זכרי, גם בחודש תשיעי אפשר להתלבש בסטייל הורס. בחרי את הבגדים הנוחים והמחמיאים לך ביותר ואל תחששי לנסות דברים שתמיד חשבת שלא רלוונטיים כלל לתקופת ההיריון מבחינת ביגוד, נעליים או אקססוריז.

וכמובן הכי חשוב,למרות שזה כבר מרגיש הסוף ולא תמיד יש כח בכלל להתלבש, אל תברחי לאזור הנוחות של בגדים בגזרת אוהל בצבע שחור. הקפידי על ההופעה שלך בכל תקופת ההריון וגם ההרגשה שלך תשתפר פלאים.

 

Published by MISHTI.CO.IL - July 3rd, 12:59pm - 2020-07-03T12:59:57+03:00