איך להתלבש נכון מבלי להיכנס למינוס

נשים רבות מרגישות לא פעם שאין להן מה ללבוש. לאותן נשים יכול להיות ארון מלא בפריטי לבוש שונים אשר במהלך הזמן הן פשוט הפסיקו ללבוש.

אולי כי הן לא יודעות לאיזה אירוע כדאי ללבוש כל בגד או מה נכון להתאים לכל בגד. לא מעט נשים מוצאות את עצמן מוציאות כסף רב על קניית עוד ועוד בגדים.

אם את חשה שהגיע הזמן לצמצם את התקציב שאת מוציאה על בגדים חדשים ועדיין להראות הכי טוב שאפשר, כדאי שתמשיכי לקרוא.

לפני שאת רצה לקנות בגדים חדשים ויקרים רק בגלל שאת מרגישה שוב שאין לך מה ללבוש, שווה שתנסי ליישם כמה מהעצות הבאות:

 

via GIPHY

 

עשי סדר בארון שלך

דבר ראשון והכרחי ביותר הוא לעשות סדר בארון שלך. גם אם הארון שלך מסודר באופן טכני, לעשות סדר משמעו להחליט איזה בגדים רלוונטיים ואיזה פחות רלוונטיים לך. השארי בארון את הבגדים שאת מחליטה שהם רלוונטיים לך מבחינת הסגנון והמידה שלהם, תוך כדי ביטחון מלא כי תלבשי אותם באמת. אל תשמרי בגדים שכבר לא עולים עליך כי עלית במשקל או כי את חולמת שאולי תרדי במשקל  אי פעם. אל תשמרי בגדים שאת לא מתחברת אליהם כי את חושבת שאולי יום אחד הם יחזרו להיות שוב הבגדים המועדפים עלייך. לעשות סדר בארון ולהשאיר רק את הבגדים שאת בטוחה שתלבשי, זה דבר בסיסי שעושה סדר בעיניים כל פעם שאת צריכה לבחור בגדים. כשיהיה לך סדר בעיניים ותדעי שכל הארון שלך מכיל רק בגדים שראויים מבחינתך ללבוש, יהיה לך קל ונוח יותר לבחור וכבר לא תרגישי ש"אין לך בגדים".

 

חדשי ע"י רשימות

אם אחרי הסדר שעשית בארון הגעת למסקנה שיש כמה פריטי לבוש בסיסיים שחסרים לך, עשי רשימה מדויקת של פריטי הלבוש שנדרשים לך באופן ספציפי ובהתאם לכך רכשי אותם מחנויות הבגדים האהובות עליך.

 

הקציבי לך תקציב חודשי עבור בגדים

תקציב חודשי עבור ביגוד ימקד אותך במטרה ויאלץ אותך לבחור בדיוק את הבגדים שאת מעוניינת בהם ולא בגדים שהם כמעט מה שחיפשת או שאת לא אוהבת במאה אחוז.

 

ריכשי בגדים באינטרנט

אם בא לך להתחדש בבגד מיוחד, כדאי שתדעי שישנם לא מעט אתרי אינטרנט אשר ניתן לרכוש בהם ביגוד מעוצב וייחודי במחיר נוח ומשתלם. לעיתים ניתן למצוא באתרים הללו בגדים אשר זהים לבגדי מותגים, ברבע מחיר.

 

היפגשי עם סטיילסטית

העצה האחרונה והטובה ביותר היא להשקיע פעם אחת בפגישה עם סטייליסטית אשר תעשה לך סדר בארון ותיצא איתך למסע קניות שבו תרכשו בדיוק את הבגדים הרלוונטיים והמתאימים לך. השקעה תקציבית בפגישה עם סטייליסטית, תחסוך לך לא מעט כסף בטווח הרחוק על רכישת ביגוד אשר לא באמת מתאים לך, אשר במהלך הזמן ימצא את עצמו בארון שלך ללא שימוש.

Published by MISHTI.CO.IL - July 3rd, 12:59pm - 2020-07-03T12:59:57+03:00