מה גברים באמת חושבים על ביקיני

עונת הרחצה כמעט אף פעם לא נגמרת בישראל… ואנחנו תמיד בחיפוש אחר בגדי ים שיהיו אופנתיים וגם יחמיאו לגופנו. אבל מה הגברים שבחוף הים באמת חושבים על כל העבודה הקשה שאנחנו משקיעות בכך? איזה בגד ים הכי קורץ להם? ומה הם באמת חושבים על הביקיני הקטן שכולנו שמחות להיכנס אליו? במגזין "מרי קליר" שאלו כמאה גברים על כמה מהדגמים הפופולריים והתגובות שלהם אולי ישפיעו על ההחלטה שלכן.

אז בנות, האם כדאי לכן ללבוש את הביקיני הקטן הזה?

 

החוטיני

אחד מבגדי הים הפופולריים ביותר עם הכי פחות בד. מה הגברים חושבים עליו? 74% מהם אוהבים אותו, בעוד ש - 26% חשבו שהוא חושפני מדי ומשאיר מעט מדי לדמיון.

e1.jpg©marieclaire

 

2 חלקים סטנדרטי

הגברים מחבבים הביקיני הבסיסי. קצת יותר בד וקצת עור חשוף . 93% בחרו בדגם כזה (כשחלק מהם אמרו כי הוא מזכיר להם אישה לבושה בתחתונים ובחזייה) ורק 7% המשיכו הלאה.

e2.jpg©marieclaire

 

סטרפלס

אפשרות נוספת שגברים מחבבים היא הביקיני שבו החלק העליון הוא סטפלס, ללא כתפיות, כמו בתקופות קדומות יותר שבהן הנשים עטפו את החזה ברצועות בד במהלך אירועי ספורט. אולי יש כאן הצהרת אופנה היסטורית משהו? בכל מקרה 89% מהגברים אהבו את בגד הים הזה ורק 11% לא מצאו בו עניין.

e3.jpg©marieclaire

 

המונוקיני

בגד ים שלם שבו הצדדים חשופים לגמרי, סוג של ביקיני במסווה. ה"כאילו" הזה לא עושה רושם על גברים. 22% מהם אהבו, ו-78% פסלו בשאלה: "מה זה? לא ברור".

e4.jpg©marieclaire

 

כתף אחת

או בגד ים שלם או ביקיני, ובכל מקרה רק כתף אחת מחזיקה אותו. כאן הגברים לא ממש החליטו. 67% מהם אהבו ו-33% העדיפו סימטריה  או שתי כתפיות או אף אחת. חלק מהם התייחסו לשיזוף שבגד ים כזה עלול לגרום לו. אז אולי כדאי לוותר.

e5.jpg©marieclaire

 

טנקיני

הדגם הזה הגיע אלינו בשנות ה-90 והציע לנו שילוב של צניעות וכיסוי שמשאירה את האפשרות בכל זאת להיכנס לשני חלקים. גם כעת יש שילוב של דעות בקרב הגברים, כש-53% מהם אהבו אותו ו-47% לא. חלק גם השוו אותו לאפשרות שגברים ילבשו חולצת טריקו בבריכה.

e6.jpg©marieclaire

 

בגד ים שלם

חלק אחד, מכסה יותר. 65% מהגברים בסקר אהבו אותו, ו-35% פחות. חלק מהגברים הסבירו שהם אוהבים את המראה, כל עוד הוא נשאר סקסי ולא מזכיר שחיינית אולימפית שעומדת לקפוץ לבריכה לשחייה של 100 מטר.

e7.jpg©marieclaire

 

רטרו פין-אפ

בגדי ים רטרו סימנו חזרה בשנים האחרונות. בגד ים שלם ומעוצב או שני חלקים כשהחלק התחתון גבוה, מאפשרים לנו לחשוף את הקימורים שלנו ובכל זאת להישאר צנועות משהו. אבל רק 21% מהגברים אהבו אותו ו-79% העדיפו לראות קצת יותר עור…

e8.jpg©marieclaire

 

הביקיני של האופנה העילית

בגדי ים משובצים אבני חן, חרוזים או בדים שקופים ומיוחדים. נראה שהם מתוחכמים מדי בשביל להיות בגד ים. לפחות עבור הגברים , רק 17% אהבו אותם.

e9.jpg©marieclaire

 

Published by MISHTI.CO.IL - July 3rd, 12:59pm - 2020-07-03T12:59:57+03:00